macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, Cyberpunk pozamiata tak jak Wiedźmin?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40635739_2161226534123366_3620274319445196800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1034d555aa3e6c315529894bbc29e752&oe=5C255A81
4
Jeśli sprowadzą kolejnych geniuszy jak Segura to nie wyczymie.
0
W końcu będzie ich stać na porządną murawę.
41
Następne takie pustki będą po pierwszej wywiadówce.
1
To TEŻ jest smutne. Obydiwe rzeczy są nadwyraz żenujące.
10
Ech, smutne...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40555352_1837328186396830_3974420997502664704_n.png?_nc_cat=0&oh=c736fa2b5e26eedea41fd0577d74bb7a&oe=5C27D40E
15
Oj, w domu mały CR będzie miał przewalone... ojciec chyba z miesiąc się do Niego nie odezwie, albo dopiero wtedy gdy senior CR nadgoni młodego bramkami.
11
"a ludzie przechodzą obok tego, jakby to było normalne"
To pokazuje na jakim poziomie znajduje się Messi. Nikt nie zbliżył się do tego poziomu i nie wiem czy kiedykolwiek zbliży.
Z drugiej strony fakt, że gdyby Ronaldo zdobył 2 bramki i 2 asysty, to ludzie by piali przez następny tydzień...
7
Ciekaw jestem o czym pisać będą madryckie media, skoro przez ostatnie dni/tygodnie pisały o super bramkostrzelnym Realu, który ma najwięcej bramek w lidze.
A co do samej Barcelony... ja nadal jestem dość ostrożny. Chcę takich wyników częściej, chcę bardziej uporządkowanej gry w środku pola i ofensywy takiej jak dzisiaj w większości meczów. Tą drużynę na to stać. Nie oczekuje gry takiej jak Barca Guardioli, tylko po prostu bardziej atrakcyjnej w większej ilości meczów. Myślę, że październik/listopad trochę zweryfikuje moje zdanie. Mam nadzieje, że taką ofensywną drogą będzie kroczyć Barcelona Valverde. Liczę na to.
0
Lenglet? Serio?
A Arthur? Malcom? :(
1
Więcej goli, więcej. Brakuje takich pogromów, dawajcie 6, 7, 8...
0
Suarez się bardziej ogarnął, to cieszy. Mam nadzieje, że strzelą co najmniej z 6 bramek dzisiaj.
0
"Obrona poprawiła się za Valverde" :D
Tak, wiem że to jeden mecz itp. itd. ale często ratował nas Ter Stegen, a obrona tak naprawdę popełniała dużo błędów.
1
To olewam siebie :)
PS. Może źle to ująłem. Nie hejtuje, tylko krytykuje.
4
A co jak ktoś hejtuje Barcelone Valverde od półtora roku? :P
0
Own Goal i Messi, dwaj najlepsi zawodnicy Barcelony, którzy zazwyczaj ratują tyłek.
8
Ten co zwykle. I teraz wszyscy będą "hepi" bo 1:1 i kiepska gra pójdzie w zapomnienie do następnego meczu... ech.
5
Jest tak niski poziom jeśli chodzi o grę, że czasami naprawdę ciężko się na to patrzy... bardzo jest to dla mnie smutne. Ale i tak część kibiców będzie twierdzić, że zwycięstwo ponad wszystko. Ech...
2
Nie niekoniecznie :D
Czepiają się Jego obłudy, bezczelności, zarabianiu na prymitywizmie Jego popleczników i można by tak wymieniać...
Znam masę księży, którzy są naprawdę w porządku, ale Rydzyk to jest jakaś masakra. Sam byłem dawno temu na zjeździe Radia Maryja w Częstochowie (moja ciocia jest z Jego drużyny... niestety) i tam co się dzieje to jest naprawdę straszne. Nawet na marszach KOD-u nie ma tylu prymitywów, ślepo wierzących ludzi i tyle nienawiści do każdego kto się z Nimi nie zgadza.
3
http://www.dlugwdziecznosci.pl/
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/70-mln-zl-dotacji-dla-fundacji-o-rydzyka,22,0,2409494.html
Naprawdę nie ogarniam jak ktoś może bronić Rydzyka, sorry :D
Na pewno te linki dla Ciebie nic nie będą znaczyć, szczególnie ten reportaż z "niemieckiego, kłamliwego, folksdojczowego, kretyńskiego" Tefałenu.
0
Może i głupota, ale niech w takim razie ziomek Rydzyk nie narzeka, bo jest to strasznie idiotyczne w Jego przypadku :)
4
Nie trzeba być super inteligentną osobą, by nie zauważyć, że Rydzyk ma... dużo?
Prosty przykład:
https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/e0/f0/5594134ef2899_o,size,1068x623,q,71,h,4e2bff.jpg
Chociaż no tak, pewnie dostał od bezdomnego...
4
Nie. Ma tyle hajsu, że sam powinien finansować te swoje uczelnie...
"Stwierdził, że zależy mu na dobrej przyszłości Polski. W jego ocenie pieniądze w systemie powinny iść za studentem. (...)
Duże pieniądze w Polsce trafiają na uczelnie, gdzie jest marksizm, neomarksizm, gender, a my jesteśmy traktowani jak uczelnia trzeciej kategorii - ocenił redemptorysta."
Uczelnia trzeciej kategorii? Skoro tak ubolewa nad tym, to powinien sam dużo więcej wkładać hajsu na swoje uczelnie, a nie tylko liczyć na hajs od państwa, które mu dało już cholernie dużo kasy, co jest strasznie żenujące.
2
Biedaczek :(
Biedny, w łachmanach chodzi, tylko chleb i wodę je.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-09-01/o-rydzyk-dlaczego-pieniadze-ida-na-uniwersytety-ktore-sa-przesiakniete-lewactwem-a-do-nas-nic/?ref=aside_najnowsze
3
Bardzo chciałbym tą magię na Camp Nou, ale jakoś w to wątpię :/
Jak już coś, to indywidualny geniusz Messiego, Coutinho etc. Bo na zespołową magię ciężko liczyć. Ale mam nadzieje, że w tym sezonie się miło zaskoczę. Ogromnie mi tego brakuje.
7
Oczywiście istnieje podejrzenie, że jest to wszystko wymyślone, ale z drugiej strony... wiemy jakie przekręty robił Rosell. Bartomeu jest z tej samej drużyny co Rosell, zresztą sam mówił że to Jego przyjaciel. Tak więc niestety nie powinniśmy kategorycznie odrzucać tego, że rzeczywiście jest to nielegalne. Mnóstwo było już afer związanych z Barceloną. Część wymyślonych, część prawdziwych. Najbardziej cierpi na tym klub, kibice i piłkarze. Niestety. Ktoś taki jak Rosell nigdy nie powinien się znaleźć w tym klubie...
10
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40460813_673708793000211_2812727352906219520_n.jpg?_nc_cat=1&oh=42e0bd3ed50b291cef84d8a587f2250e&oe=5BF1808D
Oddać naklejki bezrobotnym! Jak to tak można! Osoba pracująca tyle wydała, że dostała naklejki? Szok! Dejcie za darmo!
PiS super sobie zrobił "bezużyteczny" elektorat. Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że naprawdę dużo jest młodych "madek", które totalnie nie ogarniają wychowywania dzieci. Bardzo często widzę je na ulicach, w sklepach etc. Parę tatuaży, wygląd "karynowaty", gdzieś tam w oddali majaczy postawna sylwetka ich Sebusia z Orłem na piersi. Ech...
7
Podejrzewam, że wśród tych ludzi AJ Auxerre był też geniusz Pep Segura, który standardowo stwierdził, że jest za słaby fizycznie.
43
Bajern! Lewy! Napoli! Polacy-rodacy przecie!
5
I pomyśleć, że takie płakanie środowiska Ronaldo i wcześniejsze pamiętne skomlenie Pereza o Złote Piłki dają Ronaldo dużo dobrego... ech, w jakim świecie ja żyje...