macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja polecam to ;)
https://www.behance.net/gallery/66711001/Hotel-Equipe-de-France-de-Football-World-Cup-2018
0
Uuuu. Kurski się wkurzył :(
https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/TVP-pozwie-tworce-generatora-paskow-z-Wiadomosci-24175
2
Początek sierpnia:
SPORT, Mundo Deportivo, AS, MARCA, Radio Catalunya, Gerard Romero:
"Umtiti i Dembele na wylocie! To koniec przygody Francuzów w Barcelonie. Digne jest również rozważany na sprzedaż, tak samo Lenglet który niedawno przyszedł!"
1
Sport.pl i pytanie do ludzi:
"Kto jest największym rozczarowaniem MŚ 2018 według was?"
Wśród Lewandowskiego, Zielińskiego, De Gei, Neymara, znalazł się także... Messi.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37249611_10157229079712241_4423787306670882816_o.jpg?_nc_cat=0&oh=cda0f5367e298f1781445e57e598fefc&oe=5BC92DB9
4
Nie mam jedynej. Ale mogę polecić:
"Ojciec Chrzestny" - przywiązanie do dobrego imienia swojej rodziny, ogólny nacisk na rodzinę, poza tym świetna opowieść.
" What if? A co gdyby?" - naukowe odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania
Cała saga o Wiedźminie też jest świetna. Brudny, realny świat, który nie jest przerysowany, a taki... nasz. Gdzie nie wszystko jest czarno-białe i trzeba się mocno zastanowić nad niektórymi sprawami, czy są moralne, odpowiednie etc. Lubię coś takiego.
2
Pekerman to chyba niezłe nazwisko :)
Kolumbię przyjemnie się oglądało pod Jego wodzą.
3
Patrząc na trofea i liczby - oczywiście tak.
Patrząc na grę - od 2009 roku chyba rok po roku Messi powinien dostawać. Zawsze był, jest i jeszcze przez trochę będzie półkę wyżej od innych patrząc na to co robi na boisku.
Łatwiej znaleźć kibica Realu, który twierdzi, że Messi jest lepszy niż kibica Barcelony, który twierdzi, że Ronaldo jest lepszy. A to o czymś świadczy.
9
Francja to taki Real Madryt MŚ :P
3
To kto teraz?
Kiedyś była piękna, ale i absurdalna plota o Guardioli, ale jest to strasznie mało prawdopodobne. Ciekawe kogo wybiorą. Najpierw burdel w AFA powinien być posprzątany... później można myśleć o trenerze.
1
O, to to, właśnie tak! Super odpowiedź! Jakże pasująca do naszego (coraz bardziej byłego) wyjątkowego stylu gry!
0
Brian Laudrup: „Rozmawiałem kilka dni temu z Edenem Hazardem. On szykuje się do transferu do Realu Madryt. To jest dobra decyzja dla niego i dla Realu."
Źródełeczko: mordoksiążkowa Stajnia DissBlastera
Hazarda bardzo lubię, więc... szkoda że do Realu możliwe że przejdzie :P
Tak czy siak dobry ruch dla Edena i Realu. To się może im udać.
12
Nowy, jakże autentyczny krzyk mody na targach!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37103940_2265456477011737_8695325573251072000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5f7e968cfd156508aaf56e59c8c63c40&oe=5BCF4737
6
Wygląda jakby twarzą odśnieżała trawnik...
16 lat to miała z 30 lat temu. Meh.
50
Kamień z serca z tym Kante. Coraz mniej mamy technicznych graczy wg. mnie, a coraz więcej siłowych i chaotycznych... tak jakbyśmy się cofali do ery sprzed Cruyffa :/
2
Ronaldo - Gomes. Będzie magiczny duet!
27
Polska myśl szkoleniowa. Niby wiesz, że żart... ale potem dochodzi do Ciebie, że w wielu przypadkach rzeczywiście tak jest.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37006060_1737085559737567_8754441739336417280_n.png?_nc_cat=0&oh=8dbaf52e095aa79ac90084b3b6b89cb8&oe=5BEC1DA9
2
No tak, bo wszystko co Polskie to najlepsze przecież :P
A tak naprawdę, to w Polsce mamy słabych trenerów i żeby coś więcej ugrać z tą reprezentacją, to wypadałoby zatrudnić kogoś po prostu lepszego, a więc zagranicznego trenera, który nie ma tak średniowiecznego myślenia jak u nas.
0
Przecież to nie da się tak GRAĆ!
4
#łączynaswpie**l
Albo będzie kompromitująco, albo wszyscy znów się dowiemy, że totalnie nic nie wiemy o piłce.
2
Nie widać? :D
1
Rok 2077. Barcelona nadal stara się sprzedać Douglasa i Gomesa. Chodzą słuchy, że w końcu będzie transfer topowego zawodnika o charakterystyce legendarnego Xaviego. Bartomeu się w grobie przewraca.
0
Dzięki bardzo!
0
Nie znam zbytnio Jegomościa. Ktoś może coś więcej o Nim powiedzieć?
9
Ludzie się śmieją, że bardzo nam zależy na tym, by ktokolwiek inny dostał ZP, a nie Ronaldo. Ok, jednak z drugiej strony... jest to dość uzasadnione. Dużo prościej znaleźć kibiców Realu, którzy twierdzą że Messi jest lepszy, niż kibiców Barcelony, którzy twierdzą że Ronaldo jest lepszy. To o czymś świadczy. W ZP będzie 6-5 na korzyść CR, więc tak trochę słabo. Za kilkadziesiąt lat Janusz spojrzy: "Kurłaaa, ten Ronaldo to musiał być, Messi też dobry, ale nie tak jak Kryszczjano!". Właśnie o to chodzi... większość ludzi uznaje Messiego za lepszego, więc jest to dość uzasadnione, że chcemy by również w nagrodach indywidualnych był na piedestale. Za 2018 rok nie ma szans, moim zdaniem Ronaldo i tak ją zdobędzie, niestety. Ale mam nadzieje, że w przyszłym sezonie/sezonach Messi po prostu będzie miał więcej szczęścia. Bo jak pokazują ostatnie sezony... od szczęścia i pecha bardzo dużo zależy.
0
Hmm, trochę masz racje :)
Ale pisząc "dobrze" miałem też na myśli ich zaangażowanie, ruchliwość etc.
0
Dobrze wyglądają Ci Anglicy. Nie doceniałem ich.
1
Przeczytałem "Del Piero".
Myślę: "O czym On pieprzy, czyżby znowu mu kupon nie wszedł i się mści za to na wszystkich?"
Potem olśnienie: "A, DEL POTRO. Ok. To jednak ja jestem gupi."
:P
2
Serio? To porównujesz do Pawłowicz?
Od każego polityka z każdej partii można wyciągnąć jakieś faux-pas, jednak nie jest to aż tak częste, widoczne, wyraźne i głośne jak u Pawłowicz, więc porównanie trochę średnie jak dla mnie. Kaczyńskiemu też można zarzucić, że np. parę razy nie wstał jak prezydent RP się z Nim witał...
0
Niesiołowski porównywalnie chamski, może bardziej, to fakt. Jednak chyba jest mimo wszystko bardziej ogarnięty. Palikot.. hmm.. jest bardzo specyficzny, ale nie jest aż tak bardzo chamski i głupi. Lisa bardzo nie lubię, jednak chyba aż tak bardzo chamski nie jest, sam nie wiem. Posuwa się do bardzo skrajnych i głupich ocen.
8
Ech, czy Wy zawsze musicie odpowiadać tak samo, "a bo PeŁo było i kradło !11oneoeojedendjendne"?
Co mnie obchodzi Platforma? Jest słaba, nie rzadzą teraz, w zasadzie nie istnieją. Rządzi PiS i to na Nich się bardziej skupiam. A Platforma była cholernie leniwa, kłamliwa. Ale na pewno nie była tak strasznie chamska i butna.