34

O kurłaaa. Ale się będzie dziać jutro w Lidlu. To będzie WOJNA!

21

Każdy kraj ma swojego Krzysztofa Ibisza.

0

Real zawsze będzie bardzo groźny. Mają wciąż świetny skład, szczególnie środek pola. Zgrany zespół, wspierany przez młodych zawodników. Myślę, że przyszły sezon będzie taki jak zwykle, czyli my i Real o mistrza będziemy się bić, delikatnie poniżej Atletico.

13

Za to, że w ćwierćfinale nie mieli godnego siebie rywala.

3

Pożycz od Michała rower i se pojedziesz do Eibaru. To takie proste!

0

2 kolejka chyba wyjazd, skoro pierwsza u siebie.

3

Uspokaja mnie końcowe słowo [SPORT]. Ale z Nimi to nigdy nic nie wiadomo...

0

A ić Janusz.
Jak wszyscy, to wszyscy. Jeszcze Messiego trzeba gdzieś wepchnąć.

7

Easy. Guardiola będzie dyrektorem sportowym/będzie odpowiadać za szkolenie młodych, Pique prezydentem, Valdes będzie pełnić też ważna funkcje, dojdzie Iniesta, trenerem będzie Xavi, a Jego asystentem Puyol.
Tryplety będą się sypać jak mój plan oszczędzania.

2

Ktoś tutaj (chyba jakaś dziewczyna o nicku na "s", ale dokładnie nie pamiętam) pisał wczoraj, że ogarnianie transferów w Barcelonie wygląda tak, że wyszukują sobie randomowego zawodnika na jutubie i jeśli jest w miarę spoko, to na takiej podstawie decydują :P Że nie ma tutaj za bardzo pomyślunku, nawet jak zawodnik zapowiada się świetnie (bo Malcom tak się właśnie zapowiada).
I moim zdaniem... coś w tym jest.

0

Swoją drogą to swoją drogą.

0

Podobno miał, ale nie wiem na czym stanęło. Podczas finału nie miał żadnej mowy pożegnalnej, ani nic, więc wydaje mi się, że to była tylko plotka.

6

Już widzę te przekręcenia nazwiska z Malcoma na MalcoLma. A Szpakowski to już w ogóle zwariuje jak mu przyjdzie to komentować :D

1

O kurła...

1

Prawie za każdym razem jak oglądam/słucham Guardioli, to mam taką... większą pasję do tego co robię. Heh, może to głupie, ale gość swoją pasją, żywiołowością i zaangażowaniem zaraża innych, nawet oglądając jakieś filmiki etc.

17

Czyli Twój kolega to Bartomeu?! o.O

5

Drugi najlepszy. Pierwszy to Xavi - Iniesta - Messi.

10

https://www.gram.pl/news/2018/07/23/rzad-wprowadzi-ulgi-podatkowe-dla-tworcow-gier-ale-tylko-dla-patriotow.shtml

Ja pierdziele...
"Takie ulgi przyznawane będą jedynie takim produkcjom, które będą uznawane przez rząd jako gry kulturowe. (...) W wielkim skrócie – oznacza to, że ulgi otrzymają gry mocno patriotyczne. Wiedźmin może by się załapał, ale taki Cyberpunk 2077 czy Dying Light 3 raczej nie mają co liczyć na ulgi."
Kolejny genialny pomysł naszego rządu! Zaraz będzie wysyp pseudogier typu "Uprising44", które będą beznadziejne we wszystkim, ale ważne że będzie ulga podatkowa!

0

No ja tym bardziej nie wiem. To Wy się zajmujecie przekazywaniem informacji z różnych źródeł tutaj ;)
Osobiście opieram się właśnie na różnych plotach + dorzucam do tego fakty, czyli jaki ten zarząd jest i jacy są tam ludzie. Reasumując: nie wiem jak jest, ale jestem skłonny uwierzyć w dużo nieczystych zagrań na stołkach w Barcelonie, więc gdyby ta plotka okazała się prawdą, to nie byłbym zaskoczony.

0

Tutaj np. "Eto'o9 R10" o tym pisze na końcu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6520250.html
Ale parę razy pojawiały się takie plotki z różnych źródeł, ktoś o tym pisał.
EDIT: Więc te wszystkie wpisy ludzi świadczą o tym, że taka plota była.

1

Czegoś nie rozumiem. Skoro Bartomeu chciał zwolnić Segurę... to dlaczego tego nie zrobił? Co taki Segura może mu zrobić, skoro "się postawił" i jeszcze podobno sam wypieprza ludzi, którzy mu wadzą? Kto tutaj jest prezydentem, Bartomeu, czy Segura? Dla mnie to po prostu dziwne. Jestem prezydentem, więc mam możliwość zatrudnienia/wypieprzenia praktycznie każdego.

8

Od lat nie rozumiem polityki tego klubu. W sensie... rozumiem, ale może nie chce w nią wierzyć? Przecież to bardzo widoczne jak stajemy się drużyną pozbawioną artyzmu, kreatywnej zespołowości. "Magia" objawia się tylko indywidualnie. Kiedyś podziwialiśmy artyzm w postaci zespołowej, kreatywnej i wyjątkowej gry, którą napędzali pomocnicy. Dziś pomoc jest czasami wręcz pokraczna, defensywna, siłowa... a większość opiera się na ataku. Nie podoba mi się to. Historia tego klubu mówi nam, że najważniejszą formacją od kilkudziesięciu lat była pomoc. Dziś... pomoc jest często pomijana.

11

Bardzo źle się dzieje w tym klubie. Bardzo. A my tak sobie siedzimy, dają nam "zabawki" w postaci czasami fajnych piłkarzy, a filozofia i wyjątkowość tego klubu umiera... i co smutne, większość przymyka na to oko. Bo przecież był tryplet, bo wcześniej dublet mimo totalnej kompromitacji w LM, to i tak dublet. Bo Dembele, bo Coutinho, bo futbol się zmienia na bardziej siłowy i defensywny i trzeba też tak grać... meh...

0

:(
Chlip...

3

Kurde... do czego to doszło.
"Smutny to kraj, gdzie miarę miłości do ojczyzny jest nienawiść do ludzi."
Do tego dochodzą różne idiotyczne rzeczy jak patriotyczne tatuaże w miejscach dość intymnych.

0

W sumie prawda, ale myślę, że pod tymi bluzami mogą mieć właśnie takie coś. Poniekąd ten sam sort :P

0

Nick zobowiązuje :)
Poza tym jesteś Polakiem, więc rozdrażnienie masz w genach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?