2

lol
Nie.

5

Ale zauważ ile chamstwa jest z PiSu. Tak, wiem, zaraz ktoś się dopieprzy bardzo inteligentnie, że ze strony innych partii też mamy mnóstwo chamstwa. Ale chyba nigdzie nie ma tego tak dużo jak w partii rządzącej. Poza tym... jak może ktoś tak się zachowywać, kto uważa się za człowieka wierzącego w Boga etc.? Przecież to absurd. Właśnie m.in. dlatego brzydzę się tą partią. Nienawidzę prostactwa. A ta partia dla mnie jest prostacka, chamska, arogancka i mało inteligentna. I zawsze już tak będzie.

13

Dokładnie. Chamstwo i bezczelność i to jeszcze w stosunku do kobiety. Partia, która tak się obtacza "chrześcijaństwem" i "katolicyzmem". Właśnie przez poparcie dla takiego prostactwa ten kraj wygląda jak wygląda...

12

"Dobry zawodnik to ktoś, kto gra z pierwszej piłki i wie dokąd biec - na tym polega futbol holenderski. Zawsze powtarzałem, że trzeba grać pięknie i ofensywnie. To musi być spektakl. Wszyscy trenerzy mówią o ruchu, o tym, żeby dużo biegać i pracować. Ja mówię: nie biegajcie aż tak dużo. W piłkę nożną gra się mózgiem. Należy znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, nie za wcześnie i nie za późno." Johan Cruyff Autobiografia

Mega cytat z książki. Cholernie chciałbym, by dzisiejsza Barcelona jak najmocniej się do tych nauk stosowała... Jak dla mnie Cruyff był jednym ze współautorów najdoskonalszego grania w piłkę. I chyba zawsze będę tak twierdzić.

0

O Boże, jakie to jest piękne...

0

Dlaczemu?
Topię się. We własnym pocie.

7

Wyślij ją na południe, błagam... :(

8

No to można powiedzieć, że ficzado. Z pewnością dla Niego.

10

Czy z jakieś 6/7/8 lat temu ten "patriotyzm" był aż tak walący po mordzie? Bo wydaje mi się, że nie. To wychodzi już poza wszelkie standardy dobrego smaku. Ale jak napiszę kogo to wina, to znów kto się dopieprzy, że jestem za PO...

2

Fakt, że ignorancja jest najlepszą rzeczą, ale czasami po prostu zabawnie jest pokonwersować (ten ziomek nie zrozumie tego słowa, więc tłumaczę: porozmawiać) z taką istotą :)

0

Mógłby zatrudnić Peszko, by Go w końcu nauczył pić.

2

Również miałem bardzo podobną sytuacje jakiś czas temu, jak jednemu gościowi odpuścili, to ludzie zaczęli marudzić etc.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/38425800_1741857292530656_6033752060954935296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e40af5e82a1fdf73eacd53eac867cf28&oe=5C0996A2

1

Natrafiłem na najładniejsze bramki z El Clasico z pl komentarzem. Co ciekawe, wg. autora, sporo bramek jest autorstwa Benzemy :D
Ostatnia bramka w tym filmiku i komentarz: "Villaaaaa! 4:0! Trzy minuty, po zdobyciu 3 gola, Barcelona rozbija Real, zdobywając 4 bramkę, David Villaaaa!" Całe życie chyba będę mieć ciary słuchając tego komentarza. Cudowne czasy.

0

Właśnie, dość dziwny post mając na uwadzę plotki gazet o Thiago etc.

0

O! To jest absolutnie genialny pomysł!

2

Ziomek, kurła... widzisz, to takie nasze polskie powiedzonko, które symbolizuje naszą prawdziwą, januszową Polskość.

48

Za dużo! Dać mu 2000 zł netto i niech tyra! Zobaczy jak to jest! Wielki Pan kurłaaaa...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jak jedziesz przez Niemcy to zgarnij też Thiago.

0

Ok, w sumie masz racje ;)
Tak czy siak jeśli chodzi o samego zawodnika, to trzeba się po prostu wstrzymać z opinią.

0

Radzę się wstrzymać z różnymi opiniami. Potencjał ma bardzo duży, ciesze się że tutaj przyszedł, ale zagra parę ważniejszych meczów słabiej i 3/4 La Rambli będzie Go sprzedawać... poczekajmy na ważniejsze mecze, na jakiś listopad/grudzień, wtedy będzie można powiedzieć dużo więcej i nakreślić opinię, czy rzeczywiście jest taki świetny jak początkowe mecze.

0

Są zawody/firmy gdzie można naprawdę fajnie zarobić i mieć frajdę z pracy. Ale niestety zdecydowana większość to firemki, które oferują śmieszne warunki. Polskie firmy rzadko mają hajs. Dlatego warto pracować/współpracować dla zagranicznych.

12

0

Taktyk. Przeglądarka mobile.

0

No dokładnie ziomeczku

21

A Ty teraz narzekasz na narzekanie, że ludzie narzekają na narzekaczy, że narzekają! Ja w sumie teraz też narzekam, że Ty narzekasz na narzekanie, że ludzie narzekają na narzekaczy, że narzekają.

15

„To było dużo prostsze. Słyszymy to od ludzi, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie. Oni mówią: byliśmy tak wk.....ni na tych Niemców - przez tyle lat, że nas roz.....ali po kątach, że my i tak byśmy poszli nawet żeby zginąć, ale żeby mieć chociaż te pięć minut, żeby człowiek był k..wa wolny. To samo było w Powstaniu Styczniowym. Jak miała być następna branka, jak mieli jechać na Sybir, to ludzie mówili pi...lę to: pójdę do lasu i powalczę, reszta to ideologia dorobiona przez polityków. Chcieć przez chwilę pożyć, chcieć mieć szanse na chwilę normalności. O to warto się bić."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?