0

My z tymi zawodnikami i z tym trenerem w końcu sięgniemy po tą LM i to nie raz, zobaczycie. Tutaj za dużo rzeczy jest zajebistych by nic z tego nie było w Europie.

0

@Encore Nieeeee, po meczu dopiero

8

Ale my to musimy mieć pecha w tej LM, rok w rok to naprawdę niesamowite, Real z taką grą jaką my prezentujemy to by już miał z 30 bramek

2

Dobra, uj, jedziemy dalej, dobrze weszliśmy w drugą połowę

1

FERRAAAAAN!!! Teraz kuźwa nie stracić głupio tej bramki pls

2

Znowu rożny powinien być, tym razem dla Atletico. Ci sędziowie to robią tak solidnie na 30%

5

Jak dla mnie bardziej skandaliczne od tego karnego było to, że tutaj nie było żółtej kartki, wtf


2

@Luciano99 wołaj starego, będzie potrzebny

1

"Jak nie lubię tych skorumpowanych tak nie wiem jak komuś może nie podobać się ten styl Flicka. Dla mnie to jest najlepsza pilka do oglądania. Dlatego szkoda że u nas rewolucja po Carlo skończyła sie po 3 miesiacach"

"Jedyne czego wymagam przed jutrzejszym meczem od naszych Instagrameros, to żeby zostawili serce na boisku jak piłkarze Barcelony w dzisiejszym meczu z Atletico."

Tymczasem notatnik nam zazdrości. No i okej!

1

Dobra, jest dobrze! Tylko jedna bramka straty, do ogarnięcia w drugiej połowie na spokojnie.

0

Dobra Hansi, wpuść Rashforda na tego wolnego już :D

12

Ale drukuje, to jest niewiarygodne

1

Madryt na misji by jakkolwiek uratować ten sezon

7

Ale dla postronnego widza póki co to jest cudowny mecz do oglądania :D
Niech się dzieje!

2

Dobra, nic się nie dzieje, mówiłem, że tutaj będzie trzeba strzelić więcej niż 2 bramki, to jest tylko jeden gol różnicy, jedziemy dalej i tyle

1

Czemu mnie to nie dziwi :v

0

Nie możemy się zatrzymywać, trzeba rozsądnie przeć do 3 bramki, ale to jest niesamowicie idealny scenariusz dla nas na ten mecz na tę chwilę

0

Ja p****e, tutaj już mogliśmy spokojnie 0:4 prowadzić

2

Ale widać, że ta murawa jest ujowa :D

1

Trochę więcej spokoju by się przydało, bo czasami elektryczni jesteśmy

4

Olmo, setka zmarowana... ale świetna akcja, jedziemy dalej!

6

Tutaj się trzeba nastawić, że 2 bramki pewnie nie wystarczą, bo Atletico coś w końcu wciśnie z naszą obroną, ale póki co jest pięknie i obyśmy byli skuteczni

1

Nasi też głośni, ryczeć tam!

12

Śliczny mają ten stadion. Szkoda, że dziś nastąpi tam na nich rzeź, no ale co zrobić.

1

@beter2 Oby nie i oby tak (ale z awansem!)

10

Dobra, szybka predykcja:
- wg. rozumu 1:2
- wg. serca 1:4 lub 2:5

4

Ferran dzisiaj gra o możliwe pozostanie w drużynie lub wyrąbanie na zbity pysk, nie ma nic pomiędzy :D


7

Dobry skład, sporo zawodników pressujących, grających dynamicznie i energicznie, właśnie na to liczyłem. Martwi oczywiście ten Ferran i to, że będziemy wszyscy się niesamowicie frustrować na jego nieskuteczność, ale oby nam zamknął mordy jak ostatnio. Vamos!

2

@tadzik447 Mbappe i Yamal w FC Albatros 26/27?

3

@gumaz Śmieje się w uj, bo pomylił TV z lustrem, a rower nadal stoi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?