macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My z tymi zawodnikami i z tym trenerem w końcu sięgniemy po tą LM i to nie raz, zobaczycie. Tutaj za dużo rzeczy jest zajebistych by nic z tego nie było w Europie.
0
@Encore Nieeeee, po meczu dopiero
8
Ale my to musimy mieć pecha w tej LM, rok w rok to naprawdę niesamowite, Real z taką grą jaką my prezentujemy to by już miał z 30 bramek
2
Dobra, uj, jedziemy dalej, dobrze weszliśmy w drugą połowę
1
FERRAAAAAN!!! Teraz kuźwa nie stracić głupio tej bramki pls
2
Znowu rożny powinien być, tym razem dla Atletico. Ci sędziowie to robią tak solidnie na 30%
5
Jak dla mnie bardziej skandaliczne od tego karnego było to, że tutaj nie było żółtej kartki, wtf
2
@Luciano99 wołaj starego, będzie potrzebny
1
"Jak nie lubię tych skorumpowanych tak nie wiem jak komuś może nie podobać się ten styl Flicka. Dla mnie to jest najlepsza pilka do oglądania. Dlatego szkoda że u nas rewolucja po Carlo skończyła sie po 3 miesiacach"
"Jedyne czego wymagam przed jutrzejszym meczem od naszych Instagrameros, to żeby zostawili serce na boisku jak piłkarze Barcelony w dzisiejszym meczu z Atletico."
Tymczasem notatnik nam zazdrości. No i okej!
1
Dobra, jest dobrze! Tylko jedna bramka straty, do ogarnięcia w drugiej połowie na spokojnie.
0
Dobra Hansi, wpuść Rashforda na tego wolnego już :D
12
Ale drukuje, to jest niewiarygodne
1
Madryt na misji by jakkolwiek uratować ten sezon
7
Ale dla postronnego widza póki co to jest cudowny mecz do oglądania :D
Niech się dzieje!
2
Dobra, nic się nie dzieje, mówiłem, że tutaj będzie trzeba strzelić więcej niż 2 bramki, to jest tylko jeden gol różnicy, jedziemy dalej i tyle
1
Czemu mnie to nie dziwi :v
0
Nie możemy się zatrzymywać, trzeba rozsądnie przeć do 3 bramki, ale to jest niesamowicie idealny scenariusz dla nas na ten mecz na tę chwilę
0
Ja p****e, tutaj już mogliśmy spokojnie 0:4 prowadzić
2
Ale widać, że ta murawa jest ujowa :D
1
Trochę więcej spokoju by się przydało, bo czasami elektryczni jesteśmy
4
Olmo, setka zmarowana... ale świetna akcja, jedziemy dalej!
6
Tutaj się trzeba nastawić, że 2 bramki pewnie nie wystarczą, bo Atletico coś w końcu wciśnie z naszą obroną, ale póki co jest pięknie i obyśmy byli skuteczni
1
Nasi też głośni, ryczeć tam!
12
Śliczny mają ten stadion. Szkoda, że dziś nastąpi tam na nich rzeź, no ale co zrobić.
1
@beter2 Oby nie i oby tak (ale z awansem!)
10
Dobra, szybka predykcja:
- wg. rozumu 1:2
- wg. serca 1:4 lub 2:5
4
Ferran dzisiaj gra o możliwe pozostanie w drużynie lub wyrąbanie na zbity pysk, nie ma nic pomiędzy :D
7
Dobry skład, sporo zawodników pressujących, grających dynamicznie i energicznie, właśnie na to liczyłem. Martwi oczywiście ten Ferran i to, że będziemy wszyscy się niesamowicie frustrować na jego nieskuteczność, ale oby nam zamknął mordy jak ostatnio. Vamos!
2
@tadzik447 Mbappe i Yamal w FC Albatros 26/27?
3
@gumaz Śmieje się w uj, bo pomylił TV z lustrem, a rower nadal stoi