macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chimera To z notatnika zajeżdża
3
@PatrychoO to jak sie zes*asz to tylko na herb Realu
7
W takim tempie no nie doczekamy
4
Zaś trzeba być ekspertem w kolejnym temacie, ehh, ciężkie życie labambowicza...
0
@Karol145 Napisałem powyżej - jak dla mnie nie trzeba obrażać by coś już było hejtem, a przesadna i bezpodstawna krytyka już zdecydowanie ma znamiona hejtu.
8
City ma ogromne problemy z drużynami grającymi pressingiem i intensywnie. Jak dobrze, że Real tak nie gra :v
40
Mocno, ale celnie o kibicach Realu!
5
Dobra, teraz strzelać z każdej pozycji w następnym meczu, wszyscy na atak, ustawienie 1-0-10, Joan Garcia w ataku przy rożnych, linia obrony na 20 metrze przed bramką przeciwnika
0
@zadafcb Pewnie mu chodziło o ligę, w pierwszej połowie też tego nie dopowiedział i brzmiało to dziwnie.
0
Z Atletico tylko 2 bramki dorzucamy i mamy awans. Tak tylko piszę...
3
I pomyślcie, że bez VARu tutaj nie byłoby bramki :v
0
Będzie brameczka, śliczna akcja!
1
W sumie jak myślę sobie o meczach Barcelony z Villarreal to takie 3:1 najbardziej mi właśnie pasuje i najbardziej się kojarzy z tą rywalizacją :D
0
Komentarz usunięty
0
@Azi Tymczasem Ty:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16600751#comment-16600751
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16600715#comment-16600715
20
Wciąż rozwala mi to głowę, że jesteśmy jedną z najbardziej bramkostrzelnych drużyn w Europie i kreujemy najwięcej, a nasza sytuacja z "9" jest taka, że zastanawiamy się kto zagra słabiej :v
0
Super ten pressing dzisiaj funkcjonuje w tej drużynie. Napawa to optymizmem przed Atletico, że nawet jak nie uda się zrobić historycznej remontady, to zagramy po prostu zajebiście i z podniesioną głową.
3
Orłowski narzeka na grę Villarreal, mówi "zero pressingu na połowie rywala" po czym 2 sekundy później Villarreal odzyskuje piłkę po pressingu na połowie rywala :v
7
@ViscaelBarca2007 Jest coraz dojrzalszy w grze i to widać.
0
@michal26 Również, ale moim zdaniem to nie było decydujące, bo porządeczek był i bez Pedriego wcześniej.
0
10 minut po przerwie było jedynie chaotyczne, tak to przez cały pozostały czas w pierwszej i w drugiej połowie pełna kontrola i koncentracja. Świetnie i pewnie też uspokoiliśmy mecz po tych pierwszych 10 minutach drugiej połowy.
Jest w pyte.
2
@July_6_BcN przed snem sobie tę akcję powtórz
2
Aż mi drgnął, piękne podanie i wykończenie, mmm
13
Kounde dzisiaj przepiękny, potrzebujemy go takiego już do końca sezonu, bo powoli wkraczamy w okres najbardziej decydujący.
1
Ależ piękna piłeczka od Raphinii. Ferran też niezła decyzja, trudno było tam coś więcej z tego wyciągnąć.
0
@LukaszFan Przecież moje komentarze odnosiły się do pierwszej połowy, narzekania również, które były idiotyczne. Teraz straciliśmy kontrolę, zdecydowanie gramy słabiej i mniej skoncentrowanie, ale nadal prowadzimy.
1
Szkoda, bo na nic kompletnie nie pozwalaliśmy Villarreal, a wystarczył jeden błąd... lecimy dalej, nadal jest dobrze.
1
@Filipem Zero zaskoczenia względem tego użytkownika, niestety. Starać się olewać, bo szkoda czasu...
9
W strzałach 10-1, posiadanie 65% - 35%, xG 1 vs. 030, uważni w obronie, dużo przechwytów, koncentracja, a na La Bambie niektórzy "ponarzekać muszą, bo się uduszą", choć praktycznie, widowiskowo i statystycznie nic o tym nie mówi. Ehh...
3
@Azi Świetnie doskakujemy do rywala, jesteśmy nieporównywalnie bardziej uważni w obronie niż we wcześniejszych meczach, pressing bardzo dobrze funkcjonuje, wybitny Yamal, świetny Kounde na prawej, dużo odbiorów Fermina, Olmo, Bernala, wiele razy gdy Villarreal wychodził z kontrą, to Cubarsi, czy Eric stopowali akcje na połowie boiska, Raphinia zazwyczaj bardzo dokładny.
Kompletnie się nie zgadzam, że styl jest zły. Właśnie styl jest dużo pewniejszy i lepszy niż w ostatnich meczach.