macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja p***eeeeeeeeeeeee, mogliśmy tutaj już przy lepszej skuteczności mieć 4:0
4
Ten sędzia statystycznie pokazuje bardzo mało lub wręcz najmniej kartek w lidze i "pozwala grać". Więc niestety się nie dziwcie, że tutaj dużo fauli będzie puszczanych...
5
Posiadanie 70% - 30%
xG 2.42 - 0.41
Strzały 13 - 3
Super staty po pierwszej połowie poza dobrym wynikiem. Niezależnie od tego jak to się zakończy, to już teraz czuć mega dumę z tych dzieciaków.
5
Na notatniku nam zazdroszczą i okej!
https://zapodaj.net/plik-XQzEavjgxH
7
Swoją drogą niesamowita jest przepaść między naszą grą, a grą Realu. Coś pięknego.
3
VAMOOOOS! Jeszcze 2, na spokojnie do ogarnięcia w drugiej połowie!
0
Oby tylko nie odwołali, a później strzelili. Moim zdaniem decydujący moment - jak nie strzelimy, to trochę nasze zaangażowanie siądzie. Musimy to strzelić.
1
Ciężko nie siąść po tak intensywnej grze. Odpocząć w przerwie i drugą rozpocząć tak samo ja pierwszą.
15
Ale mimo wszystko bardzo mnie buduje ten mecz przed LM i decydującymi meczami w lidze. Jak chcemy, to potrafimy grać tak, że nawet Bayern miałby z nami spore problemy.
4
Już myślałem, że Rapha trafił, ale jaki falstart mialem z dłońmi uniesionymi ku górze, ehhh
2
My możemy sobie to ogarniać, ale sędzia nie pozwoli :)
Ewidentny faul na Raphinii
0
Jakby tam był Ferran, to by nie trafił :v
0
Jeszcze 3!!!! Jazda!
0
Ale tam wylew Gerarda Martina był przy tej akcji, chociaż spalony ewidentny
3
Trzeba pochwalić Balde, bo tam ładnie się zachował przed strzałem Yamala
0
Simeone mówił, że nie będzie autobusu z ich strony? :v
3
Najważniejsze, by Kounde był dostępny w meczach LM, oby to nic poważnego. Walczymy!
8
Nawet jak się nie uda, co oczywiście jest bardzo prawdopodobne, to jednak zajebiście się ogląda taką wersję Barcelony i chociażby dlatego warto czerpać z tego przyjemność :)
2
Oby tylko potencjalne stracenie bramki ich nie zniechęciło. Tutaj trzeba się nastawić od początku, że 4 mogą nie wystarczyć.
2
Oj jest zajebista atmosferka. Niech niesie te nasze dzieciaki!!!
6
@Ilka Przełączaj na Barce Flicka albo 2229 Cules to zgłoszą.
1
@nieprzysiadalnosc Raczej muzycznie, a słowo "nieprzysiadalność" stalo się u mnie ostatnio dość mocno używane przez bycie w ostatnim czasie nieco aspołecznym :)
Aczkolwiek twórczość Pana Marcina mam na liście i z pewnością niedługo po nią sięgnę, bo uwielbiam jego teksty muzyczne.
0
@nieprzysiadalnosc Szanuję za nazwę profilu w nawiązaniu do Swietlickiego! Uwielbiam.
8
Vamooooooos! Nakręcamy się!
5
Tymczasem w Sosnowcu stary @Luciano99 przygotowania do meczu rozpoczął od innowacyjnej metody oczyszczania płuc z powietrza i zastępowaniem go zdrowym odorem alkoholowym. Badania trwają, efekty już wkrótce.
https://pbs.twimg.com/media/HCWPmm4bkAAYO0p?format=jpg&name=large
2
@gumaz Znalezienia jaj w sytuacji polityki z USA mu życzę i dobrych ustawek!
0
@Starrk Z dobrą organizacją pracy też może być kłopot :/
1
@Luciano99 brawo Lucek!
0
@Chimera Jakby się zgodzili na moją stawkę, to mógłbym im tam porobić paski w 19:30, ale jednak może lepiej w TVN, bogatsi :D
1
@July_6_BcN To może niech on zaaplikuje, @Popitek12 na pewno patelsona dobrego mają w biurzu
@Prorokk No szkoda tylko, że się kreują na niezależne :v
PS. Swoją drogą w medianie zarobków to się jakoś trzyma, ale patrząc na to jak duży jest to kanał, jak rozpoznawalny i że to poziom "mid", to jednak oczekiwałbym czegoś więcej.
Ciekawe jaką stawkę mieliby na UI/UXa, czyli stricte moją robotę.