5

Ja p***eeeeeeeeeeeee, mogliśmy tutaj już przy lepszej skuteczności mieć 4:0

4

Ten sędzia statystycznie pokazuje bardzo mało lub wręcz najmniej kartek w lidze i "pozwala grać". Więc niestety się nie dziwcie, że tutaj dużo fauli będzie puszczanych...

5

Posiadanie 70% - 30%
xG 2.42 - 0.41
Strzały 13 - 3

Super staty po pierwszej połowie poza dobrym wynikiem. Niezależnie od tego jak to się zakończy, to już teraz czuć mega dumę z tych dzieciaków.

5

Na notatniku nam zazdroszczą i okej!
https://zapodaj.net/plik-XQzEavjgxH

7

Swoją drogą niesamowita jest przepaść między naszą grą, a grą Realu. Coś pięknego.

3

VAMOOOOS! Jeszcze 2, na spokojnie do ogarnięcia w drugiej połowie!

0

Oby tylko nie odwołali, a później strzelili. Moim zdaniem decydujący moment - jak nie strzelimy, to trochę nasze zaangażowanie siądzie. Musimy to strzelić.

1

Ciężko nie siąść po tak intensywnej grze. Odpocząć w przerwie i drugą rozpocząć tak samo ja pierwszą.

15

Ale mimo wszystko bardzo mnie buduje ten mecz przed LM i decydującymi meczami w lidze. Jak chcemy, to potrafimy grać tak, że nawet Bayern miałby z nami spore problemy.

4

Już myślałem, że Rapha trafił, ale jaki falstart mialem z dłońmi uniesionymi ku górze, ehhh

2

My możemy sobie to ogarniać, ale sędzia nie pozwoli :)
Ewidentny faul na Raphinii

0

Jakby tam był Ferran, to by nie trafił :v

0

Jeszcze 3!!!! Jazda!

0

Ale tam wylew Gerarda Martina był przy tej akcji, chociaż spalony ewidentny

3

Trzeba pochwalić Balde, bo tam ładnie się zachował przed strzałem Yamala

0

Simeone mówił, że nie będzie autobusu z ich strony? :v

3

Najważniejsze, by Kounde był dostępny w meczach LM, oby to nic poważnego. Walczymy!

8

Nawet jak się nie uda, co oczywiście jest bardzo prawdopodobne, to jednak zajebiście się ogląda taką wersję Barcelony i chociażby dlatego warto czerpać z tego przyjemność :)

2

Oby tylko potencjalne stracenie bramki ich nie zniechęciło. Tutaj trzeba się nastawić od początku, że 4 mogą nie wystarczyć.

2

Oj jest zajebista atmosferka. Niech niesie te nasze dzieciaki!!!

6

@Ilka Przełączaj na Barce Flicka albo 2229 Cules to zgłoszą.

1

@nieprzysiadalnosc Raczej muzycznie, a słowo "nieprzysiadalność" stalo się u mnie ostatnio dość mocno używane przez bycie w ostatnim czasie nieco aspołecznym :)

Aczkolwiek twórczość Pana Marcina mam na liście i z pewnością niedługo po nią sięgnę, bo uwielbiam jego teksty muzyczne.

0

@nieprzysiadalnosc Szanuję za nazwę profilu w nawiązaniu do Swietlickiego! Uwielbiam.

8

Vamooooooos! Nakręcamy się!

5

Tymczasem w Sosnowcu stary @Luciano99 przygotowania do meczu rozpoczął od innowacyjnej metody oczyszczania płuc z powietrza i zastępowaniem go zdrowym odorem alkoholowym. Badania trwają, efekty już wkrótce.

https://pbs.twimg.com/media/HCWPmm4bkAAYO0p?format=jpg&name=large

2

@gumaz Znalezienia jaj w sytuacji polityki z USA mu życzę i dobrych ustawek!

0

@Starrk Z dobrą organizacją pracy też może być kłopot :/

1

@Luciano99 brawo Lucek!

0

@Chimera Jakby się zgodzili na moją stawkę, to mógłbym im tam porobić paski w 19:30, ale jednak może lepiej w TVN, bogatsi :D

1

@July_6_BcN To może niech on zaaplikuje, @Popitek12 na pewno patelsona dobrego mają w biurzu

@Prorokk No szkoda tylko, że się kreują na niezależne :v

PS. Swoją drogą w medianie zarobków to się jakoś trzyma, ale patrząc na to jak duży jest to kanał, jak rozpoznawalny i że to poziom "mid", to jednak oczekiwałbym czegoś więcej.

Ciekawe jaką stawkę mieliby na UI/UXa, czyli stricte moją robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?