0

Pytanie do osob ogarnietych w motoryzacji. Na jakie auta warto zwrocic uwage w okolicach powiedzmy 30k ? Na pewno z silnikiem diesla. A3, A4 rozwazam a jakies alternatywy?

0

@AxelF zgadzam sie, powinny byc wielkie kary.

0

@cris2706 nastepnym razem idiota sie zastanowi zanim komus wjedzie na rodzine, Fede top :) oczywiscie jesli to prawda z ta rodzina.

0

@LM10GOAT a bezkarnie obrazac rodzine juz mozna?

0

@AbelKabel Nie no jasne, jak nie ma mszy to zrobmy tam dyskoteke ;) nie, chce sie modlic to ide do kosciola, nie wymyslaj swoich zasad. Naprawde tak trudno wytlumaczyc dziecku? Raczej nie. Dzieci naprawde sa madre tylko trzeba im poswiecic czas.

1

@Javierr chyba nikoniecznie radosc wiaze sie z tym. Sa dzieci radosne, ktora wiedza jak trzeba sie zachowac. Kwestia rozmowy z dzieckiem. Tak jak napisalem, oczywiscie nie mam na mysli malutkich dzieci bo u nich to normalne i w takim wypadku oczywiscie nie ma nawet tematu.

0

@VENOMStyle Dziękuję :) mimo wszystko uważam, że ładniejszą odklejką jest obrażanie komuś rodziny a rodzina to świętość. Ludzie za bardzo przyzwyczaili się do braku konsekwencji za swoje czyny, a tym samym uważają, że mogą wszystko. Nie, nie mogą.

0

@RoberDzik jak dla mnie mial prawo :) mimo, ze Madryciok to w opisanej sytuacji nie mam nic przeciwko takim zachowaniom, chlop wjezdzajac na rodzine powinien spodziewac sie konsekwencji. I to nie jest wcale dresiarskie podejscie. Sa granice rowniez w slowach.

0

@VENOMStyle jak dla mnie nie powinno byc zadnej kary. Za uderzenie w rodzine ponosi sie konsekwencje.

0

@AbelKabel z jakiej racji ludzie maja zakceptowac takie zachowanie? To Ty jako osoba przychodzaca masz sie dostosowac a nie odwrotnie. Nie jestes u siebie w domu i nie jestes sam. Swoje zasady mozesz ustalac we wlasnym domu.

0

@AbelKabel to wytlumacz dziecku dokad idzie i jak nalezy sie tam zachowywac. To takie trudne i niewykonalne?

0

@AbelKabel nie, nie jest jego problem, jesli nie potrafisz ogarnac dzieciaka, ze nie darl japy w kosciele to jest to tylko Twoj problem braku umiejetnosci wychowania ( nie mam na mysli malutkich dzieci ). I tak, ma byc cisza bo to nie jest cyrk i nie wymyslaj swoich wlasnych zasad, ze w kosciele mozna zachowywac sie jak idiota. Tam sie nie chodzi na ploty. Wyjdz i pogadaj a nie przeszkadzaj innym. Uszanuj innych.

0

@mrboom sa wzmacniacze :) tak zwane extendery

0

@Zoker wiadomo, ze rozne sa gusta ale naprawde nie wiem jak mozna to ogladac, nie daje rady 10 minut tego filmu obejrzec :D

1

@mrboom nikt, przecież to normalne wylapac czasem czerwo grajac w taki sposob, a ten zadziorny styl jest swietny i bardzo potrzebny. W koncu ktos z jajami :)

1

@Kidd swietuje jako osoba wierzaca, gdybym bym niewierzacy to bym nie swietowal bo co mialbym swietowac? Tak jakbym ramadan mial obchodzic.

4

Ale Lewy ladnie jest weryfikowany, ktos go do Suareza porownywal xD on tu przychodzil w swoim wielkim momencie a nawet przez chwile podjazu nie mial do Luisito. W Bayernie Luis tez by co sezon ladowal 50 bramek maja takie skrzydla i ogorkowych przeciwnikow z kolosalna przepascia.

6

@kubix05 kiedyś? Ja do dziś używam :D

2

@Comentateiro pelne podejrzliwosci? W tych czasach czlowiek slepo ufajacy we wszystko, nie analizujacy faktow jest zwyczajnie glupi. W swiecie, w ktorym falsz, manipulacja i klamstwo jest na porzadku dziennym jest to podstawa w zyciu. Odnosze sie tu do wszystkiego, nie tylko samej nauki ale nawet w tej dziedzinie mamy tyle sprzecznosci, ze nawet tam nie nalezy ufac we wszystko, ile bylo juz zmiennych opini naukowcow, niezliczona ilosc.

1

@Comentateiro widzisz, ja osobiscie twierdze, ze bardzo pomoglem sobie, nie innym ale sobie. Dzieki temu nadal nie choruje, nie boli mnie glowa. Moje zdrowie nie ucierpialo. Jesli natomiast zaszkodzilbym sobie to jak moglbym twierdzic, ze pomoglem sobie w jakikolwiek sposob? Zycie i zdrowie jest indywidualnoscia a nie zbiorowoscia. Nie mozna w zadnym wypadku miec pretensji do kogokolwiek o to, ze postapil w tym wypadku wedlug siebie. Tak samo jak ktos chcial - to zrobil to i byl to jego wybor - szanuje. Znajac swoj organizm mogl uwazac i bedzie to dla niego korzystne.

2

@Comentateiro oczywiscie, ze o swoim zyciu mysle egoistycznie co jest normalnym przejawem czlowieczenstwa. Czy ktos inny za mnie umrze jakby co? Zycie to sztuka przetrwania. Jesli mi sie cos stanie ktos wezmie to na swoje barki? Odpowiedz jest prosta - nie. Na drugi dzien swiat o mnie zapomni i nikt nie poniesie zadnej odpowiedzialnosci za to. To jest bardzo proste, kazdy kieruje swoim i tylko swoim zyciem tak aby przetrwac, zeby byc zdrowym, zeby zyc. Nic dziwnego i zlego w tym nie ma. Ilu ludzi tyle organizmow a kazdy jest indywidualny i inny. Nie mozna absolutnie takich rzeczy rozpatrywac w kategorii masowej.

1

@Comentateiro ale odpowiedz sobie na pytanie, czy bedac zdrowym a wiedzac, ze mozesz stracic nawet zycie na skutek chocby zakrzepu, poswiecilbys sie? Albo inaczej - jesli bys wiedzial, ze na pewno stracisz zycie lub zdrowie nadal bys sie zaszczepil? Bo bedac swiadomym czegos pewnego czesto nasze podejscie sie zmienia. Jasne, sa powiklania pocovidowe, wiem ze istnieja. Ale istnieja rowniez poszczepienne, takie jak drastyczny spadek odpornosci, ktory jest cholernie czestym przypadkiem czy regularne bole glowy. W skrajne juz nie wchodze. Chocby takie przypadki. Ja osobiscie z pewnoscia nie chcialbym sie z tym borykac.

2

@Comentateiro nie ma czegos takiego jak bilans zysku i strat jesli chodzi o zycie. Powiedz tak osobie, na ktora jednak szczepionka zadzialala tak, ze nie zyje badz ma powazne problemy zdrowotne bedac zdrowym. To co na zasadzie, zabijemy 10 osoby zeby 100 przezylo. No niezbyt ciekawe rozwiazanie. Tym bardziej, ze zgony wypisywane przez covida to juz calkiem komedia. Mam na mysli liczby i covid jako przyczyne. Oczywiscie, ze na covida umierali ludzie ale to w jaki sposob covid byl przypisywany do zgonow to wiekszego wala w historii szpitali nigdy nie bylo.

3

@Comentateiro ja Ci wierze, ze moglo tak byc bo moj tata mimo, ze przeszedl totalnie bezobjawowo to mial powazne powiklania. Aczkolwiek w druga strone - moj znajomy 5 dni po szczepionce nagle umarl - nie chorowal, inna znajoma po szczpionce - 3 dni pozniej paraliz i szpital. Pisze o ludziach ok 60 r zycia. Wielu znajomych, ktorzy sie zdecydowali zaluje bo sa co miesiac chorzy - nigdy nie byli. Wiec prawda lezy gdzies po srodku.

8

Komentarz usunięty

0

@Albatros pes, metal gear solid, resident 2, crash, lineage 2

1

@macio_944 dobry zarcik jak na 1 kwietnia :D

2

@GodGaveMeStyle jesli zagraza zyciu matki, jesli dziecko moze byc powaznie chore, zdeformowane itp, jezeli pochodzi z gwaltu to oczywiscie, ze aborcja powinna byc dopuszczona. Jezeli natomiast jest skutkiem wpadki to oczywiscie nie powinna byc i bezwzgledny zakaz.

0

@macio_944 ktora partia w Pl nie jest memem?

0

@Cule1234 to by bylo zbyt piekne. Ten Foyth tylko niepotrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?