21

Mi osobiscie siadla, bardzo ladna :D

1

@Sulimo wlasnie tez nie moge tego pojac. Jak najbardziej jestem za eksploracja swiata ale ta lodz nawet certyfikatu nie miala. Odwazne posuniecie to bylo i zarazem niemadre.

0

@doc to niech leci do wielbladow i krzyzyk na droge

0

@Rewolucja123 mam na mysli glosne nazwiska, ktore na poczatku kariery juz takimi sa. Wcale nie jest powiedziane, ze to musi wypalic. Potencjal oczywiscie jest ogromny.

0

@paweldunajecfcb zobaczymy czy to zadziala bo zaczelo to przypominac ere galacticos gdzie nakupowano gwiazdeczek i za duzo nie ugrali. Mbappe akurat zazdro ale nie wiem czy tam juz przesytu gwiazdek nie ma.

1

@esem91 a nie czasem odwrotnie? Ze zgniata? Ogladalem jakis czas temu program o utracie wyrowmywania cisnienia i robili doswiadczenia. Stworzyli sztucznego czlowieka z miesa, ubrali w skafander i kask, zanurzuli go na jakiejs glebikosci o odcieli wyrownywanie. W chwile cale "cialo" czyli to mieso zgniotlo sie i wskoczylo do samego kasku tworzac plame krwi. W pogromcach mitow chyba to bylo.

0

@qbuteq my tez nie gramy

5

@KamQiX chcialbym zmian we wladzy ale i tak na pewno nie zaglosuje na PO ani zadnych innych lewych struktur. Nie chce miec w kraju dzikusow spod granicy, nie chce teczowych kabaretow, nie chce atakow na osoby wierzace, nie chce wszelkich przymusow chocby w temacie szczepien i nie chce byc podporzadkowanym we wszystko co nakarze unia oraz slugusem Niemcow i Francji. Nigdy w zyciu nie otrzymaja mojego glosu wyznawcy takich pogladow. Generalnie nie ma dla mnie dobrej opcji do wyboru.

0

@usztafik tak wiem, w Amazonce jeszcze lepiej bo jest 100 %

1

@Aragorn33 jeszcze zeby jakis sensowny lewoskrzydlowy przyszedl - marzenie

1

@natanvip i lewoskrzydlowy i robi sie pol druzyny ;p

0

@HighestInTheRoom cieplo jest super tylko problem w tym, ze u nas czesto jest wysoka wilgotnosc i przez to jest parno i odczuwa sie 2x taka temperature jak jest :D

0

@Comentateiro chyba sobie jaja robisz kolego, z jakiej paki mam placic wiecej jak przez niemal 20 lat nikogo nie drasnalem nawet? Nie interesuja mnie inni bo place ze swoich a nie wspolnych oszczednosci.

0

@Klimach fan no coz, to takie prawdziwe w tych czasach, ze majac faceta wystarczy, ze inny sie usmiechnie szczegolnie jakis, ktory jest przeciwienstwem, odmiencem itd i od razu rodzi sie "przyjazn". Nawet mnie to nie dziwi.

1

@MesQueUnClub_87 sadze, ze to juz jest artyzm jesli chodzi o wykonanie :) motywy to juz kwestia gustu

1

@MesQueUnClub_87 racja ale z drugiej strony jak ktos jest prawdziwym wielbicielem lasu, podrozy itd to chyba nie ma nic zlego w tym. Wilk tez oklepany jest a osobiscie bardzo bym chcial jakis motyw z wilkiem bo jestem ogromnym fanem tych zwierzat od zawsze i wilczych charakterow ( mam na mysli wartosci jakimi sie kieruja ).

0

@Archie hahah dobre i jakby sie tak zastanowic to cos w tym jest :D

2

@Arkon nie homofobiczne tylko to bylo zazenowanie wciskaniem kitu gdzie w grze nawet nie bylo takiego watku. Oczywiscie w filmie trzeba bylo wcisnac bo jak to film bez gejow.

0

@gumaz tylko te 136 wjechalo z zupelnie innej potrzeby a nozownikow i bombowcow nam nie potrzeba ;)

0

@Herato obiektywnie mimo mojej niesympatii do niego uwazam, ze jest nr 2 na przestrzeni historii. Osiagnieciami zostawil daleko w tyle i Maradone i Pele. Prawie 20 lat na kosmicznym poziomie. Moze i Maradona dryblowal lepiej ale co z tego? Ile lat? Ronaldinho tez mial lepszego czystego skilla pilkarskiego ale wykorzystywal go przez 5 lat. Pele nigdy nawet z Brazylii nie wyjechal i nie gral w Europie. Dla mnie nr 2.

2

@PJ777 no i teraz sie rozumiemy :) chociaz wiesz co, wydaje mi sie, ze takie teksty na forum tez sa raczej w typie luznym i humorystycznym a nie zeby komus zlosliwie dowalic

0

@PJ777 bzdura, wartosciowe kobiety takze potrafia sie smiac same z siebie. Nic to nie ma do rzeczy. Wrecz przeciwnie, czlowiek ktory potrafi sie smiac sam z siebie wykazuje sie duzo wieksza inteligencja.

0

@JimMorrisonFCB no tak, o to mi chodzi, raczej wsrod swoich wiadomo aczkolwiek czy doczepki i traktowanie facetow nie poszlo za daleko? Bo tutaj to moglbym rozprawke juz napisac

1

@JimMorrisonFCB nie wiem, nie rozumiem jak zarty miedzy tak bliskimi ludzmi moga byc nie do przyjecia ale od zawsze otaczam sie tylko i wylacznie ludzmi z przeogromnym dystansem do zycia, z ktorymi mozna konie krasc i to nie jest zaden brak szacunku bo przeciez szacunek na powaznie okazuje sie w zupenie inny sposob :)

1

@kuz no i gitara :) zwykla czy elektryk?

0

@HypeR ze maja lepszego Norwega a Havertz to zadna 9

1

@JimMorrisonFCB zona by sie obrazila na cos takiego? To slaba relacja, bez dystansu :D nie wyobrazam sobie partnerki, z ktora nie mozna sobie porobic takich jaj w obie strony i sie razem smiac z tego :)

3

Zuckerberg na temat Covid - "Cenzurowalismy tresci, ktore z perspektywy czasu okazaly sie prawda"
Zrodel wiele

5

@JoeBlack oczywiscie, ze nie - wyksztalcenie, inteligencja, inteligencja emocjonalna oraz madrosc zyciowa to sa 4 zupelnie odrebne dziedziny zycia a wyksztalcenie nie ma zbyt wiele wspolnego z cala reszta i jest zdecydowanie najubozsze. Wyksztalcony czlowiek niekoniecznie jest madrym czlowiekiem.

0

@clyde talon na :D i balon ;p a tak serio to raz w zyciu tylko sie udalo ale konkretnie - wycieczke do Paryza dla 2 osob na 6 dni :D za ulozenie wierszyka urodzinowego galerii handlowej ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?