malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie, ze tak, niejeden wpi....ol
0
@IronSanHybrid no wlasnie nie, nadal tak sytuacja nie wyglada. Ilu ludzi na swiecie wybiera prace taka jak chce? Zdecydowana wiekszosc pracuje zeby miec pieniadze i zyc. Gwatantuje Ci, jesli ludzie mieliby wybor to nadal w niedziele nie moglby zrobic zakupow tylko z innego powodu - z braku swiadomych pracownikow. Latwo napisac cos takiego ale zycie nie jest tak kolorowe. I zadna idea chciec to moc tego nie zmienia. Nie bedac w takiej sytuacji bardzo latwo jest mi to zrozumiec.
16
@MESSIah16 ja sie ciesze, ze przede wszystkim gra zamknal wszystkim geby a dodatkowo juz nie jest potulnym Leosiem i rowniez gestem poprzedzonym wirtuazja potrafi tych krzykaczy zgasic jak peta.
0
@IronSanHybrid pielegniarka to zawod opierajacy sie na koniecznosci, kelner juz nie i rowniez bym nie mial z tym problemu :)
1
@Janas11224 elegancka :)
0
@IronSanHybrid a wiesz, ze w innym dniu prawie nic nie mozesz zrobic z bliskimi bo kazdy jest zajety praca w tygodniu? ;)
0
@budel17 ale glupkowate myslenie, myslisz ze ludzie majac wybor poszliby do pracy na stacje benzynowa? Wiadomo, ze ida tam ludzie bez tymczasowego wyboru, z reguly na chwile.
0
@Jonyx dlatego, ze polskie media od dawna prowadza na niego nagonke a ludzie chwytaja takie rzeczy ( nie wszyscy ).
0
@Mns21 on zawsze byl ameba to nic dziwnego w jego wypowiedzi
2
@Bisz nie widze w tym nic dziwnego. Zawodnik, ktory 20 lat przynosil nam radosc zawsze bedzie naszym zawodnikiem. Vamos Argentyna, Vamos Messi. Nalezy mu sie za cala kariere jak nikomu innemu.
0
@Awtameok_Klana no szczegolnie doliczajac 30 minut bo tyle przerw bylo
0
@D10SLEO spokojnie, w polfinale 11 zawodnikow w pole karne i oby do karnych
0
@AmigoBlancos nie mozna, ale z pewnoscia mozna te druzyne nazwac antyfutbolem na miare Atletico
4
@MESSIah16 faktycznie piekne czasy, w ktorych antyfutbol i bronieniem 11 zawodnikami przez caly mecz zdobywa sie medale. Nic tylko sie cieszyc xD piekny sport sie zrobil
0
Mozna sie zachwycac umiejetnosciami ale to jest katastrofa zeby pomocnik nie oddal strzalu w tylu meczach
2
@Cule1234 Wszystkie perelki do siebie zgarniaja. Rodrigo, Vini, teraz Endrick
0
@qbuteq spokojnie, tutaj ktos tak czaruje, ze kto nie przyjdzie do Barcelony to nagle siada :D
2
Portugalia znowu autostrada do polfinalu. Ci to sie potrafia slizgac.
0
No coz, przeciez ten sam srodek pola meczy bule w Barcelonie to czemu mialoby byc inaczej w repce. W tej kadrze brakuje tego samego co u nas.
0
@Worny mentalnosc i kultura Japonczykow wykracza poza skale. Caly swiat powinien sie uczyc.
0
Juz dzis o 16 zawalczy rodzina Muranskich :D
0
@Janiama ale glupoty piszesz. Jak sie cos nie podoba to nie wolno tego poddac konstruktywnej krytyce tylko trzeba lizac sie po jajkach? Tu kompletnie nikomu nie chodzi o to by dopierdzielic naszej druzynie. Mylisz tematy.
2
@AmigoBlancos a kto do tej pory zostal poddany probie? Taki tekst moglbys dopasowac do kazdej jednej powaznej druzyny na mundialu. Ciekawe dlaczego odniosles sie akurat do Argentyny ;)
6
@FcPortoFan1999 i tak jest
0
@LS to byl pierwszy raz gdzie nie odczuwalem zadnych emocji a jedyne co czulem to obojetnosc. Jak mam w taki sposob ogladac kadre to nie, dzieki. Wole czekac 30 lat a w miedzyczasie odczuwac radosc nawet z mniejszych sukcesow. Bo tak zawsze bylo. Od czasow Brzeczka cala radosc odeszla a obecna gra doprowadza do znienawidzenia tego pieknego sportu. Tyle ode mnie.
2
@Criss18Barca ja tam nadal uwazam, ze jestesmy zenujaco slabi jako kadra i nawet sie nie nastawiam na wygrana, wrecz przeciwnie, mysle ze Argentyna na duzym spokoju z nami wygra nawet jesli zagraja tak jak z Meksykiem.
4
Kolejny wtajemniczony w nasza ksiegowosc. Co za odklejency
0
@macio_944 mi najbardziej w pierwszej kolejce podobala sie Brazylia i Hiszpania, tyle ze Hiszpanie grali ze slaba Kostaryka wiec ciezko ocenic
0
@ClassicRock pod wzgledem aparatu zamienic hua na iphona to totalny bezsens :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika