malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Roobo ja caly czas powtarzam, ze od czasow Nawalki nie zagralismy ani jednego dobrego meczu z jakimkolwiek pomyslem. Od kilku lat jestesmy dnem.
0
@VamosGirl bierz bezlustro, lustrzanki nie sa juz potrzebne a to wielkie kloce. W bezlusterkowcu masz wymienne obiektywy i jakoscia ani troche nie odbiegaja od lustrzanek. Osobiscie polecam Sony - alphy lub nexy
0
@Rust_Cohle teraz dopiero docenie prace zdalna :D
0
@Kszysiek7 też to zauważyłem, strasznie wolny i sztywny się zrobił
1
@mich_l nie no bycie wiernym kibicem nie oznacza braku krytyki i lizania po jajkach ;) jak graja sie to sie o tym mowi glosno. A kibicuje sie dalej.
1
Oprocz Lewego to u nas zaden zawodnik nie potrafi trafic w bramke, strzaly jak na orliku
0
@Essos Messi i De Bruyne
0
@Rewolucja123 i tu wlasnie jest roznica pomiedzy takim glupim zachowaniem a na przyklad zdobywaniem szczytow czy skokami ze spadochronem bo wielu ludzi rowniez toczy nagonke na ludzi z pasja. Tylko to sa zupelnie inne sytuacje - tu glupota, a tam nikt nie wystawia specjalnie zycia z gory skazanego na smierc.
0
Moze to i dobrze ale... no wlasnie, mam wraznie, ze beda szukac drugiego meczybule Busquetsa vol 2
1
Alez jestesmy dziadami, w glowie sie to nie miesci
5
Jutro znowu - musimy wyciagnac wnioski i pracowac dalej. Sezon jest dlugi i damy z siebie wszystko. Przed nami inne rozgrywki i jestesmy pewni, ze zdobedziemy trofea ;)
1
@AmigoBlancos Cezary Cezary :)
0
@tomek8756 wiekszosc punktow to prawda
7
Tego nie da sie ogladac. Tyle gadania i dalej to samo. Jeden schemat gry. 10 podan po obwodzie, pilka ze strony na druga strone i wrzuta. Oni kompletnie nie potrafia stworzyc akcji w inny sposob.
2
20 sekunda meczu i juz gra po obwodzie xD
1
@Kgorecki2500 przeciez to jest chore, nawet 40 nie jest wcale optymalne. Najlepiej przesiadzmy sie na taczki bo zaraz z buta szybciej bedziemy sie poruszac niz autami. A chyba auta sa po to by przyspieszyc przemieszczanie sie? Czy cos mi sie pomylilo?
1
@Zoker ale w zasadzie to wlasnie od tego jest skrzydlowy ;p rozliczany jest z bramek i asyst. Jest główna podporą środkowego napastnika.
1
@Bobo25 Dokładnie, moim zdaniem rowniez Benzema jest lepszym pilkarzem jesli spojrzymy na caloksztalt, wachlarz umiejetnosci i wplyw na gre.
4
De Jong, Pedri i Busi najgorszy typ pomocnikow, za kazdym razem wychodzac z pilka zamiast przyspieszyc akcje to musza zrobic kolko z pilka, poczekac az 10 zwodnikow wroci i ustawi sie zeby wycofac albo zagrac do boku
0
@Nano22 wystarczy, ze strzaly oddaja :) w przeciwienstwie do nas
0
Liga Europy wita z taka gra
1
Wiecie co, marze zeby kiedys po takich popisach sedziowskich jakas druzyna zeszla z boiska, a potem nastepna i jeszcze nastepna. Chyba tylko wtedy z tymi sedziami cos by musieli zrobic
0
@Etosam no jak widac jestesmy
1
@Bartek1817 i wiecznie trzeba na cos liczyc...
1
Dopoki bedziemy grac ta sriki take, dopoki nie bedziemy mieli w skladzie bramkostrzelnych skrzydlowych - nie bedziemy zadnym zagrozeniem dla powazniejszych druzyn. My z takimi ofensywnie gramy jak eunuchy, prezentujemy od odejscia Neymara impotencje strzelecka i nie mamy skrzydlowych oraz pomocnikow, ktorzy nie boja sie po prostu oddac strzalu na bramke.
6
Chcialem obejrzec mecz pilki noznej a ogladam pilke reczna i gre po obwodzie. Rzygac sie juz tym chce. Z zadna mocniejsza druzyna to nie przejdzie. Chcemy wygrywac tym czy wygrywalismy 20 lat temu. Chcialbym dozyc czasow gdzie Barcelone obejmie ktos kompletnie niezwiazany z tym klubem i wprowadzi totalnie inne systemy gry.
1
I dalej podawajmy, podawajmy i podawajmy. Nie oddawajmy strzalow zza 16 metra. Po prostu podawajmy. Najwazniejsze miec 70% posiadania i duzo podawac.
0
@VamosVamos no tak, ze jak sie kazdy boi oddac strzal zza 16 z murujacym przeciwnikiem to schodzi sie z zerowym dorobkiem
1
@Medium przestan, to jest komedia tak jak napisales, przestepca xD
4
@Medium dokladnie, to ze masz pierwszenstwo o niczym nie swiadczy bo auto zostawnie lekko rozbite a Ty mozesz stracic zycie. Tez nie rozumiem wchodzenia na pewniaka na pasy jeszcze z glowa w telefonie.