4

@Roobo ja caly czas powtarzam, ze od czasow Nawalki nie zagralismy ani jednego dobrego meczu z jakimkolwiek pomyslem. Od kilku lat jestesmy dnem.

0

@VamosGirl bierz bezlustro, lustrzanki nie sa juz potrzebne a to wielkie kloce. W bezlusterkowcu masz wymienne obiektywy i jakoscia ani troche nie odbiegaja od lustrzanek. Osobiscie polecam Sony - alphy lub nexy

0

@Rust_Cohle teraz dopiero docenie prace zdalna :D

0

@Kszysiek7 też to zauważyłem, strasznie wolny i sztywny się zrobił

1

@mich_l nie no bycie wiernym kibicem nie oznacza braku krytyki i lizania po jajkach ;) jak graja sie to sie o tym mowi glosno. A kibicuje sie dalej.

1

Oprocz Lewego to u nas zaden zawodnik nie potrafi trafic w bramke, strzaly jak na orliku

0

@Essos Messi i De Bruyne

0

@Rewolucja123 i tu wlasnie jest roznica pomiedzy takim glupim zachowaniem a na przyklad zdobywaniem szczytow czy skokami ze spadochronem bo wielu ludzi rowniez toczy nagonke na ludzi z pasja. Tylko to sa zupelnie inne sytuacje - tu glupota, a tam nikt nie wystawia specjalnie zycia z gory skazanego na smierc.

0

Moze to i dobrze ale... no wlasnie, mam wraznie, ze beda szukac drugiego meczybule Busquetsa vol 2

1

Alez jestesmy dziadami, w glowie sie to nie miesci

5

Jutro znowu - musimy wyciagnac wnioski i pracowac dalej. Sezon jest dlugi i damy z siebie wszystko. Przed nami inne rozgrywki i jestesmy pewni, ze zdobedziemy trofea ;)

1

@AmigoBlancos Cezary Cezary :)

0

@tomek8756 wiekszosc punktow to prawda

7

Tego nie da sie ogladac. Tyle gadania i dalej to samo. Jeden schemat gry. 10 podan po obwodzie, pilka ze strony na druga strone i wrzuta. Oni kompletnie nie potrafia stworzyc akcji w inny sposob.

2

20 sekunda meczu i juz gra po obwodzie xD

1

@Kgorecki2500 przeciez to jest chore, nawet 40 nie jest wcale optymalne. Najlepiej przesiadzmy sie na taczki bo zaraz z buta szybciej bedziemy sie poruszac niz autami. A chyba auta sa po to by przyspieszyc przemieszczanie sie? Czy cos mi sie pomylilo?

1

@Zoker ale w zasadzie to wlasnie od tego jest skrzydlowy ;p rozliczany jest z bramek i asyst. Jest główna podporą środkowego napastnika.

1

@Bobo25 Dokładnie, moim zdaniem rowniez Benzema jest lepszym pilkarzem jesli spojrzymy na caloksztalt, wachlarz umiejetnosci i wplyw na gre.

4

De Jong, Pedri i Busi najgorszy typ pomocnikow, za kazdym razem wychodzac z pilka zamiast przyspieszyc akcje to musza zrobic kolko z pilka, poczekac az 10 zwodnikow wroci i ustawi sie zeby wycofac albo zagrac do boku

0

@Nano22 wystarczy, ze strzaly oddaja :) w przeciwienstwie do nas

0

Liga Europy wita z taka gra

1

Wiecie co, marze zeby kiedys po takich popisach sedziowskich jakas druzyna zeszla z boiska, a potem nastepna i jeszcze nastepna. Chyba tylko wtedy z tymi sedziami cos by musieli zrobic

0

@Etosam no jak widac jestesmy

1

@Bartek1817 i wiecznie trzeba na cos liczyc...

1

Dopoki bedziemy grac ta sriki take, dopoki nie bedziemy mieli w skladzie bramkostrzelnych skrzydlowych - nie bedziemy zadnym zagrozeniem dla powazniejszych druzyn. My z takimi ofensywnie gramy jak eunuchy, prezentujemy od odejscia Neymara impotencje strzelecka i nie mamy skrzydlowych oraz pomocnikow, ktorzy nie boja sie po prostu oddac strzalu na bramke.

6

Chcialem obejrzec mecz pilki noznej a ogladam pilke reczna i gre po obwodzie. Rzygac sie juz tym chce. Z zadna mocniejsza druzyna to nie przejdzie. Chcemy wygrywac tym czy wygrywalismy 20 lat temu. Chcialbym dozyc czasow gdzie Barcelone obejmie ktos kompletnie niezwiazany z tym klubem i wprowadzi totalnie inne systemy gry.

1

I dalej podawajmy, podawajmy i podawajmy. Nie oddawajmy strzalow zza 16 metra. Po prostu podawajmy. Najwazniejsze miec 70% posiadania i duzo podawac.

0

@VamosVamos no tak, ze jak sie kazdy boi oddac strzal zza 16 z murujacym przeciwnikiem to schodzi sie z zerowym dorobkiem

1

@Medium przestan, to jest komedia tak jak napisales, przestepca xD

4

@Medium dokladnie, to ze masz pierwszenstwo o niczym nie swiadczy bo auto zostawnie lekko rozbite a Ty mozesz stracic zycie. Tez nie rozumiem wchodzenia na pewniaka na pasy jeszcze z glowa w telefonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?