malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Madry Flick. Ferminator nigdzie sie nie rusza. Ani Casado. Martina i Forta mozna sprzedac.
21
Casado zostaje, de Jong narka. Casado ma papiery na wielkie granie, de Jong zadnego progresu juz nie zrobi i jest srednim, anemicznym zawodnikiem, ktory cala kariere sie rozkreca
1
@Comentateiro jak mu calkowicie palma nie odbije to moze tak byc
1
@Mixtape ja zamawialem
8
Zawodnik, ktory siedzina trybunach nie moze byc kapitanem na boisku ;)
0
@Pomimo27 uuu zaluj, 3 sezon topka kina
3
Skonczylem wlasnie Watahe - wow, alez 3 sezon to jest sztos, smialo moge uznac, ze na skale swiatowa dojezdza poziomem
2
@lajcior Peja - Materialna dz...a xD
6
@Rifek zmywara bardziej potrzebna od telewizora :D nie wyobrazam sobie juz stac kilka razy dziennie nad zlewem i myc tyle garow
0
@gumaz pod parasolem, to na pewno :D
0
@tomek8756 madrycki przekret ;)
0
@MatBac1991 az sie prosi o taki wlasnie ruch
4
@Comentateiro Pele w punkt
8
Ci to razem sie nadaja... ostatnich dwoch, o ktorych mozna marzyc by odeszli jak najszybciej
0
@MichuZ44 a ja z checia usune wszystkie konta, ktore beda zadaly przeslania zdjec dowodu itp :) wiecej czasu na zycie, mniej telefonow. Jesli wiele osob poszloby podobna sciezka, to bardzo szybke te firmy zaczna tracic i raz raz wycofaja sie z idiotycznych pomyslow inwigilacji.
0
@clyde krotka pilka, DS czy E33 ? ;)
1
@NeroTFP1 w Pl Coma a zza granicy chyba Chester
1
@davidek1997 duzo zdrowia dla taty !
2
No i pieknie Marek wyjasniony. Papa mundial.
0
@Hadziuk normalna fajna para. Ktos oczekuje, ze w wolnym czasie wazni ludzie maja zawsze chodzic pod krawatem czy w sukniach?
0
Jak poprawnie czyta sie jego nazwisko?
5
@Rifek aj nie trzeba, rodzina w Polsce bedzie bezpieczna ;)
0
@malypuzon i sprowadzic Grimaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hasszz jakich farmazonow? Bredzisz glupoty straszne :D mamy tu kilka osob, ktore obracaja sie w swiecie sportu, dietetykow itd. Mamy cala mase dowodow naukowych na obalenie tych bzdur :D jajka to jeden z najzdrowszych i najbardziej wartosciowych produktow jakie w ogole czlowiek spozywa. Rany ludzie potrafia konkretnie zadziwiac xD
1
@Hasszz przepraszam ale co Ty bredzisz o jajkach? Szkodliwosc jajek i teoria o cholesterolu to najwiekszy mit i nadaje sie do kosza :) obalane milion razy. Jajek w tygodniu to ze 20 na luzie jadam i kiedy zwiekszylem ich ilosc pod zapotrzebowanie na bialko to cholesterol wrecz w dol mi polecial. Mnostwo naukowych obalen juz mamy na to. A i w praktyce latwo to zauwazyc.
0
@Derean o prosze, mozna jednak sie rzucac
0
@FCBparasiempre on w najlepszej 50 nawet sie nie znajduje. On jest parodia bramkarza
0
@gumaz cale dziecinstwo szkolne boisko asfaltowe. Oj byly kolana pozdzierane ale to najpiekniejsze wspomnienia
2
@Rastafarnianin panie ale przeciez zusy, prad, gaz, hemoglobina xD