malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 u mnie 100 peklo
23
Strasznie irytujacy sie zrobil. Mam alergie na takich pyszalkow i za to wlasnie nigdy nie darzylem sympatia Ronaldo chociaz nawet on nigdy nie wypowiadal sie az w takim tonie. Pycha kroczy przed upadkiem. Mimo, ze ma nascie lat to slabo wyglada jego glowa. Pewnosc siebie jest dobra ale to juz podchodzi pod mocna odklejke i arogancje. Ale to widac juz chocby na boisku w zachowaniu. Budz sie chlopie dopoki jeszcze czas.
5
@Greenalley Leo pracowal a nie gadal w kolko o swojej zajebistosci. Udowadanial to niemal w kazdym meczu i nie musial trabic o tym. Ba, wrecz nie uwazal sie jako alfa i omega
1
@macio_944 nie znam ale wkrecilo sie tak, ze leci z marszu do playlisty z ulubionymi i trafi do auta :)
0
@pt9 mam tak samo z "zespolem" Z popiolu i mgly. Tez AI i jest fenomenalne
0
Ile czasu lakotka plus minus? Cos jak wiezadlo?
1
@JohnKennedy a co ty komus w portfel zagladasz?
0
@TR3YWAY bylem fajnie bylo, polecam :)
0
@JohnKennedy niestety brzydki jest nasz jezyk :D tak samo jak slucha soe jakiegos ruskiego itp hiszpanski top topow, wloskii francuski rowniez ladne, portugalski calkiem spoko. Najbrzydszy niemiecki
0
Co najwyzej moga pozyskac kogos z hiszpanskiego orlika. I nie ma pewnosci, ze go zarejestruja. Taka mamy rzeczywistosc. Bez sensu jest pisanie kogo Barcelona ma na celowniku i kogo chce pozyskac. Pisanie dla pisania.
0
@Arden malowanie schodow kosztowalo 120 tysi? :D ladnie ktos przytulil
22
Za darmo i niech gra tez za darmo ale i tak nie zarejestrujemy bo to za darmo bedzie za drogo.
0
@Kgorecki2500 4 czesc sobie ograj bo ciekawa historia a 3 sobie odpusc bo to mafia nie mafia
0
@Geble niech Barca sie uczy jak grac doliczony przy korzystnym wyniku ;)
0
@Hasszz maly i delikatny moze byc. Duze, jakies rekawy brzydkie u kobiet.
0
@Kgorecki2500 a podobno mieli ceny obnizac
3
@chroma93 wyrazy wspolczucia i trzymaj sie mocno. Ja przezywam smierc najlepszego przyjaciela i mimo, ze minal miesiac to nie idzie sie pozbierac w calosc. Badzmy silni w tym smutku.
0
@Bonezz wyszlo jak zawsze ze wszystkim :/
0
@Criss18Barca przeciez to samo napisalem xD nie zmienia to faktu, ze mieli rok na zalatwienie spraw
6
O i pieknie sie zaczyna. Teraz wjedzie fenomenalny Martin. A byl Grimaldo do wyjecia... niemozliwe, ze pzez rok nie zostalo zrobione nic co by dalo mozliwosc powrotu do 1:1 i otworzylo drzwi do nowych transferow
4
@MesQueUnClub_87 piekna lista. Od siebie dodam Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
0
@Herato jak juz porownujemy to te angielskie zespoly wygraly 6 razy uczciwie ;)
1
Okienko zamkniete a my nadal potrzebujemy lewego skrzydlowego, nowa 9, lewego obronce i dodatkowo teraz srodkowego obronce. Pieknie sie wzmocnilismy
0
@Magneta z polskich to Nadia ale tez Nikola i Natalia
1
@Eklerek
2
Peaky Blinders na tvp2 :)
1
@July_6_BcN jak ma sie dobre relacje to czemu nie
2
@Barca_Big_Moment ale silny charakter nie wyklucza tego, ze mozna byc sympatycznym i nie oznacza to przeciez wchodzenia w zad innym ;) sam tego nie trawie
7
@Encore ale przyznacie chyba, ze Iga nie jest sympatyczna osoba? Kiedys byla mowa o tym, ze nie jest lubiana wsrod tenisistek i z kazdym kolejnym wywiadem coraz bardziej to rozumiem. Jak dla mnie ma ona odpychajaca osobowosc mimo, ze jej kibicuje.
0
@partymaker ten typ jest chyba niesprzedawalny. Nie do pojecia co on tu robi tyle lat