1

@MesQueUnClub_87 u mnie 100 peklo

23

Strasznie irytujacy sie zrobil. Mam alergie na takich pyszalkow i za to wlasnie nigdy nie darzylem sympatia Ronaldo chociaz nawet on nigdy nie wypowiadal sie az w takim tonie. Pycha kroczy przed upadkiem. Mimo, ze ma nascie lat to slabo wyglada jego glowa. Pewnosc siebie jest dobra ale to juz podchodzi pod mocna odklejke i arogancje. Ale to widac juz chocby na boisku w zachowaniu. Budz sie chlopie dopoki jeszcze czas.

5

@Greenalley Leo pracowal a nie gadal w kolko o swojej zajebistosci. Udowadanial to niemal w kazdym meczu i nie musial trabic o tym. Ba, wrecz nie uwazal sie jako alfa i omega

1

@macio_944 nie znam ale wkrecilo sie tak, ze leci z marszu do playlisty z ulubionymi i trafi do auta :)

0

@pt9 mam tak samo z "zespolem" Z popiolu i mgly. Tez AI i jest fenomenalne

0

Ile czasu lakotka plus minus? Cos jak wiezadlo?

1

@JohnKennedy a co ty komus w portfel zagladasz?

0

@TR3YWAY bylem fajnie bylo, polecam :)

0

@JohnKennedy niestety brzydki jest nasz jezyk :D tak samo jak slucha soe jakiegos ruskiego itp hiszpanski top topow, wloskii francuski rowniez ladne, portugalski calkiem spoko. Najbrzydszy niemiecki

0

Co najwyzej moga pozyskac kogos z hiszpanskiego orlika. I nie ma pewnosci, ze go zarejestruja. Taka mamy rzeczywistosc. Bez sensu jest pisanie kogo Barcelona ma na celowniku i kogo chce pozyskac. Pisanie dla pisania.

0

@Arden malowanie schodow kosztowalo 120 tysi? :D ladnie ktos przytulil

22

Za darmo i niech gra tez za darmo ale i tak nie zarejestrujemy bo to za darmo bedzie za drogo.

0

@Kgorecki2500 4 czesc sobie ograj bo ciekawa historia a 3 sobie odpusc bo to mafia nie mafia

0

@Geble niech Barca sie uczy jak grac doliczony przy korzystnym wyniku ;)

0

@Hasszz maly i delikatny moze byc. Duze, jakies rekawy brzydkie u kobiet.

0

@Kgorecki2500 a podobno mieli ceny obnizac

3

@chroma93 wyrazy wspolczucia i trzymaj sie mocno. Ja przezywam smierc najlepszego przyjaciela i mimo, ze minal miesiac to nie idzie sie pozbierac w calosc. Badzmy silni w tym smutku.

0

@Bonezz wyszlo jak zawsze ze wszystkim :/

0

@Criss18Barca przeciez to samo napisalem xD nie zmienia to faktu, ze mieli rok na zalatwienie spraw

6

O i pieknie sie zaczyna. Teraz wjedzie fenomenalny Martin. A byl Grimaldo do wyjecia... niemozliwe, ze pzez rok nie zostalo zrobione nic co by dalo mozliwosc powrotu do 1:1 i otworzylo drzwi do nowych transferow

4

@MesQueUnClub_87 piekna lista. Od siebie dodam Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

0

@Herato jak juz porownujemy to te angielskie zespoly wygraly 6 razy uczciwie ;)

1

Okienko zamkniete a my nadal potrzebujemy lewego skrzydlowego, nowa 9, lewego obronce i dodatkowo teraz srodkowego obronce. Pieknie sie wzmocnilismy

0

@Magneta z polskich to Nadia ale tez Nikola i Natalia

1

2

Peaky Blinders na tvp2 :)

1

@July_6_BcN jak ma sie dobre relacje to czemu nie

2

@Barca_Big_Moment ale silny charakter nie wyklucza tego, ze mozna byc sympatycznym i nie oznacza to przeciez wchodzenia w zad innym ;) sam tego nie trawie

7

@Encore ale przyznacie chyba, ze Iga nie jest sympatyczna osoba? Kiedys byla mowa o tym, ze nie jest lubiana wsrod tenisistek i z kazdym kolejnym wywiadem coraz bardziej to rozumiem. Jak dla mnie ma ona odpychajaca osobowosc mimo, ze jej kibicuje.

0

@partymaker ten typ jest chyba niesprzedawalny. Nie do pojecia co on tu robi tyle lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?