2

@July_6_BcN to samo od zawsze powtarzam :) stare baje najlepsze

1

@BORO_12 piekna sprawa, jakosciowa glebia skladu wygrywa sie trofea i staje sie konkurencyjnym w dlugiej perspektywie

0

@Kgorecki2500 jest właśnie mega fajny :)

1

@esem91 zgadzam sie. Jedna z najlepszych gier w historii. Pochlonelo mnie calkowicie :)

2

@ali3gator Kounde pieknie Eric potrafil zastapic. Za Balde mamy wielka dziure i przede wszystkim LO wymaga wzmocnienia i solidnego poziomu zastepcy.

2

@ali3gator fizycznosci doda Bernal :) ale fakt - przydalby sie jeszcze Grimaldo za 15 mnl

0

@michal26 bardzo ale to bardzo trudny temat. Widze 2 strony tego.

7

Niezbyt podoba mi sie droga, ktora podaza Yamalem od jakiegos czasu :/

0

@LODOMIR niestety wejscia z lawki. Cieszmy sie z bogactwa bo lawkami wygrywa sie tytuly

1

@Pomimo27 dla Marka krotka pilka powinna byc. Ok zostajesz ale na trybunach i tyle.

0

Garcia i Nico piekna sprawa. Gdyby jakims cudem ogarneli jeszcze Grimaldo za 15 mln to okienko 11/10 i mamy kadre kompletna na batalie na 3 frontach. Za rok wystarczy tylko ktos za Lewego. Jeden porzadny transfer i nic wiecej nie trzeba.

1

@macio_944 juz mam zamowiona :D

0

@joloskyy faktycznie, dzieki niemu w ostatniej minucie stracilismy awans :) niestety Martin strasznie odstaje od reszty i lewy obronca jest koniecznym wzmocnieniem. Powinni postarac sie o Grimaldo

1

@Wossi61FCB swietny wpis, dokladnie tak samo to widze jak opisales :)

2

Nico czy Diaz, Diaz czy Nico. Sam nie wiem kogo bym wolal. Z jednej strony Nico, ktory jest zdecydowanie delikatniejszy ale ma finezje, drybling, szybkosc. Jest potencjal na bycie w topie ale mam jakies dziwne obawy czy sie nie spali. Na pewno przemawia za nim wiek i znajomosc ligi. Z drugiej strony Luis, ktory tez jest bardzo dobrym zawodnikiem. Charakterny, zadziorny, wypluwajacy pluca dla druzyny. Osobiscie strasznie cenie takich zawodnikow. Niestety juz 28 lat czyli 3-4 sezony wielkiej gry. Ciezki wybor i mocno rozniace sie profile. Ktokolwiek z nich przyjdzie bede sie cieszyl ale nie wiem na kogo bym postawil. Jak uwazacie?

0

Ferminek nigdzie sie nie rusza. Jest we wlasciwym miejscu i bardzo sie przyda

1

@FCB_dimiC w tym problem, ze nie mam czasu na glupoty i latanie z butelkami po sklepach nie mowiac o ich magazynowaniu. Naprawde mam ciekawsze i wazniejsze zajecia w zyciu

3

@Danny Gaucho doradca premiera

0

@Objectivo DS jest mi ciezko okreslic. Gra jest fajna, zawiklana fabularnie jak to u Kojimy ale wymeczyla mnie mocno :D moze przez to, ze jest bardzo dluga i powtarzalna. Mimo wszystko pewnie tez sie skusze na kontynuacje

1

@Objectivo Mafie juz zaklepalem sobie jako wielki fan :D

1

@Objectivo oj tak. Nie moge sie od niej oderwac. Dawno tak swietnie sie nie bawilem przy grze. Miodnosc gry 10/10. Mam ok 30 h jak na razie

0

@4drian0 jest ale wielu sprzedajacych tego nie uzywa i wcale sie nie dziwie

0

@PepGuardiola1971 a gdzie ja zlozycze? :) nic takiego nie napisalem

1

Co wy tu przezywacie ze cr trofke zdobyl jak to puchar tymbarka jest xD totalnie bez emocji dzisiejszy meczyk sie ogladalo. Zdobyl to spoko

1

@BORO_12 piekne by to bylo okienko. Moze ten Rashford nie do konca mi odpowiada ale i tak bralbym w ciemno takie okno.

1

@macio_944 czekam na to. Prezentuje sie fantastycznie

1

@BezglutenowyPedri dla mnie mafia klimatem i fabula zawsze zdecydowanie wyzej od gta.

0

@KrisVEB81 ekspesycja jest swietna, jestem w trakcie i jestem zachwycony

1

@Toretto mi sie wydaje, ze Mbappe jeszcze z 3 lata i zgasnie. Bazuje typowo na szybkosci i zwinnosci, ktore beda zanikaly z wiekiem. A czy ma cos poza tym? Nie ma tego ustawienia rasowego lisa, nie ma jakiegos rozegrania w stylu Leo. Przykladowo Ney mial zdecydowanie wiekszy repertuar.

1

Hiszpania gotuje :D ale Nico jest swietny. U nas on moglby pokazac swoj potencjal o wiele bardziej przy takim stylu gry druzyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?