malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 i nadal tak twierdze :) drukujesz protokol, ktory znowu widzi cala komisja bo go wywiesza. Cala komisja podpisuje go na 4 egzemplarzach wiec nawet przy tej czynnosci zawsze ktos to zauwazy. A jesli zauwazy to zostaje to zgloszone. A jesli jest zgloszone to komisarz wyborczy od razu cofa komisje a nie puszcza dalej. No nie uwierze w to w zyciu, ze powiedzmy na 10 osob nikt tego nie zauwazy.
W Rumuni tez dzialy sie dziwne rzeczy jak wybory nie poszly po mysli ;)
Zobaczymy co dalej wyniknie bo smierdzi to strasznie
1
@Aragorn33 ale bzdury kolejne :) 7-12 osob z roznych ugrupowan, wspolne liczenie, wspolne wypelnianie protokolow, kazdy sklada podpisy na 4 egzemplarzach i wszystko widzi i niby taki walek przejdzie? XD prosze Cie... nie powtarzaj takich niedorzecznosci tym bardziej jesli przy tym byles. Bo z tego co napisales to predzej wierze, ze nie bywasz w komisji. Nie ma zadnych szans na takie zagrywki.
8
@PaprykFCB nie byly bo nie ma takiej mozliwosci :)
0
@Starrk no wlasnie w tym rzecz, ze nie moze bo nie przejdzie przez system. Musialbys robic rownania matematyczne, temu odjac tyle, tamtemu tyle zeby temu dodac tyle. Na oczach innych ludzi, ktorzy liczyli z Toba xD nierealne
10
@Starrk mnie to zawsze rozklada na lopatki gadanie o sfalszowanych wyborach i liczeniu xD za kazdym razem jestem w komisji i operatorem wiec wiem jak to sie odbywa od srodka i nie ma uja zeby walek taki zrobic a ci co klepia te brednie nawet nie wiedza jak wyglada liczenie glosow i wprowadzania protokolow do systemu. Chlopie glosy licza wszyscy razem w komisji, ich czlonkowie sa z roznych ugrupowan wiec kazdy patrzy sobie na rece, ilosci musza sie zgadzac zeby protokol w ogole wszedl do systemu. A to co jest wprowadzane od razu jest zliczane przez system i daje ogolny wynik. To sa takie brednie, ze az plakac sie chce jak ludzie to powtarzaja xD
2
@Wojciech123 Bosak zdecydowanie
10
Jesli to prawda o 15 mln to idealna opcja do gry z Balde
0
@BORO_12 fakt, ze cena jest dobra i sam zawodnik tez. Jedynie wlasnie ta pozycja mnie nie przekonuje. Z tego co widzialem na transfermarkt to w tym sezonie zagral 2 mecze jako lewoskrzydlowy a pozostale jako cofniety napastnik.
0
Po co nam Lookman jak to on nie gra juz od dawna jako skrzydlowy tylko cofniety napastnik? Potrzebujemy prawdziwego skrzydlowego, ktory potrafi zrobic wiatr
7
@Comentateiro nie glosujesz na penerow z ustawek dlatego glosujesz na penerow kneblujacych usta ludziom. Chlopie pierwszy bys siedzial za mowe nienawisci po tym co tu wypisujesz od kilku dni :D
0
@Comentateiro Nie ma tolerancji dla alfonsów, penerów z kotła i ćpunów w zyciu publicznym. Pomyliłeś kategorie
A tolerancja dla zamordyzmu, legalnego zezwolenia na zabijanie poczecia, zakaz wyrazania swojego zdania to juz jest? Fajnie
0
@Toretto No wlasnie to jest podsumowanie wyborcow KO i pokazanie, ze rozumienie w ich glowach nie istnieje xD to jest specjalny zwrot zeby pokazac ze Polska i Polacy sa rowno na pierwszym miejscu. Nie musisz dziekowac za wytlumaczenie :D
3
Rafał 0 tituli xD
4
Jak milo obudzic sie w Polsce, ktora jest Polska :)
2
@Konradowskyy a co w tym dziwnego?
1
@TR3YWAY wywalone mam na drogie zegarki. Zdecydowanie wole jechac na porzadna wycieczke niz pokazywac sie przez pryzmat zegarka :)
0
@Salchent cudem sedziowskim
0
@Goralkov bo oni sa ogolnie mierni. Wiecznie przepychana druzyna. 3 razy w taki sposob nas przechodzli
0
@BoRoWieC wrogowie Barcelony kontra kolejny raz przepchnieta druzyna kosztem Barcelony. Polecam nie ogladac :)
0
@lucca87 no ja nie ogladam bo mnie te druzyny totalnie nie obchodza i nie cierpie ich
1
Dziwne uczucie nie ogladac finalu LM ale nie jestem w stanie obejrzec tych dwoch gownianych druzyn, ktorych nie trawie. Wybor miedzy dzuma a cholera i nikomu nie zycze zwyciestwa :D fatalny scenariusz
6
Chyba ko ma tu swoich oplacanych ludzi na tym forum bo to co sie dzieje to jest fenomen xD jaka macie stawke godzinowa na zlecenie?
0
@Bobo25 piszesz tak samo jak ludzie mowiacy przy ostatnich wyborach, ze Holownia nie ma nic wspolnego z Tuskiem i jest niezalezny xD
0
@kuz i jak wrazenia po Mecie? :D w tym zaliczam jeszcze Heilunga i Wardrune ale to specyficzna muzyka zdecydowanie nie dla kazdego :D
0
@zuang1995 widzialem rowniez parady Valdesa, ktory czesto wyciagal niemozliwe pilki. Mam na mysli tylko to, ze te centymetry naprawde sie czesto przydaja
3
Mam nadzieje, ze to tylko zart.
1
@kuz oo Linkin Park swietna sprawa. Bylem jeszcze jak Chester zyl i emocje nie do opisania :) Emily tez daje rade. Z checia bym pojechal jej posluchac. Ja w przyszlym roku celuje w Metallice
2
@Gaucho ze ktos tego czlowieka jeszcze bierze na powaznie to trzeba miec nie po kolei w glowie
1
Podobny do Valdesa
0
@malypuzon zabawne ale fakt faktem wzrost w bramce robi roznice. Tibo, Donna - ile razy wyciagali niemozliwe pilki paluchami