malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Rafa i chyba Lewy. Jeden i drugi wykreca regularnie liczby. Pedri za grosze niby i to na plus ale masa ominietych meczow i roznie z forma. Chociaz to i tak transfer na ogromny plus. De Jong w tym zestawieniu to niesmieszny zart xD
1
@Luciano99 ta strona to psychiatryk i to oddzial zamkniety xD szkoda, ze tak nie szczekaja jak wiecznie nam zabieraja punkty, karaja itd
2
@Safrani widzicie panowie i przez takich jak wy ja musze karmic koty :D
1
@Ptasior nie ogladam ligi niemieckiej ale z Madrytem i Barcelona Kobel puscil wszystko co lecialo w bramke xD
1
A ja szczerze zdecydowanie bardziej czekam na nowa mafie niz na gta. Zawsze wolalem ten klimat i porzadna filmowa fabule.
0
Strasznymi dziadami w obronie jestesmy. Ratowalo nas dlugo to, ze dzialaly pulapki ale okazji przeciwnicy mieli mnostwo. Teraz pulapki nie dzialaja wiec wykorzystuja te okazje.
0
Oho Flick na koniec dnia serwuje placki
0
@pt9 Olmo to samo.
2
Ja wiem, ze glupota Cubarsiego ale kiedys jak sie przewracalo przy czyms takim to bylo sie nazywanym pizdeczka :) gdzie sie podziala meska gra? Wystarczy polozyc reke na przeciwniku i polozyc sie od podmuchu wiatru i cyk karny. Smieszny ten sport sie zrobil i czesto odechciewa sie ogladac.
2
Jak takie karne maja dyktowac to zakonczmy lepiej ten sport
1
Jaka euforia komentatora po golu Barcy xD
1
@luna666moon Quaresma :D to bylo jegofirmowe zagranie
0
@abram3k no Yamalek ogolnie zapowiada sie bardziej na zawodnika dogrywajacego a nie goleadora
2
@macio_944 ale to daleka droga jeszcze zeby zagrozic FC. Marze tez o tym.
1
@JimMorrisonFCB oj nie wiem, na PS5 sciagalem z PS Store
1
@4drian0 ja trzymam mocno kciuki za rozwoj
3
Zagralem w UFL i mysle, ze gra ma potencjal na bycie topowa pilka. Gameplay zdecydowanie bardziej podobny do PESA niz do FC i chwala za to. Oczywiscie widac, ze gra jest jeszcze raczkujaca ale byc moze z czasem przy dopracowaniach i ciaglym ulepszaniu nastapi wejscie smoka. Dla mnie dobre odczucia. Przede wszystkim potrzeba licencji, trybow kariery offline i oczywiscie wielu animacji ale poczatek przygody calkiem ok. Najwazniejsze, ze nie ma tego "slizgania" przy poruszaniu jak w fifie i jest odczucie duzego boiska i przestrzeni oraz brak ping ponga.
1
@Rewolucja123 dobra sprawdzilem co podrzuciles :) tutaj oczywiscie wygrywa bezlusterkowiec od sony. Wystarczy na dlugo. Sony ma fajna glebie kolorow, wiele fajnych obiektywow aczkolwiek sa dosc drogie. W zestawie masz obiektyw "placka" a to juz plus. Nie jest to jakis super obiektyw ale lapie szeroki kat i na wyjazdy w miasto smialo wystarcza. Jak kiedys w przyszlosci dokupisz 18-105 to juz bedziesz mial wielkie pole do popisu. Sam mam sony wiec z doswiadczenia moge Ci polecic.
Co do tych canonow, mysle ze taki 100d tez by Ci wystarczyl. Canony maja bardziej stonowane barwy ale to tez oczywiscie kwestia ustawien. Co prawda ma mniejsze iso od sony ale takich wartosci duzych i tak sie nie uzywa praktycznie bo powoduja ziarno na zdjeciach w nocy. Natomiast przepasc jest w punkatch ostrosci na korzysc sony. Lapie Ci ostrosc dokladniej na wiekszym polu lub gdy chcesz wybrac pojedynczy punt to tez masz ich wiecej. Kwestia ile jestes w stanie dac za aparat i jak bardzo wsiakniesz w to :) jesli masz zamiar troche sie temu poswiecic to sony bedzie extra, jesli troche sie boisz czy zalapiesz bakcyla to 100d tez mozesz rozwazyc. Z tym, ze pamietaj - przy lustrzankach szybko odechciewa sie noszenia ich gdziekolwiek bo sa bardzo problematyczne gabarytowo. Bezlustro zabierzesz zawsze jesli chcesz.
0
@Tomaszekkkkk na androidzie ale nie ma brave w sklepie play
0
Czy ktos zna przegladarki na tv, ktore dzialaja jak brave?
0
@Safrani nie ma niestety
0
Da sie na tv z androidem jakos zainstalowac przegladarke browser? Z sklepie play nie ma
1
@DragonxNF elektroniczna glownie trance, rock, ambient, rap
0
@Comentateiro dzieki :) sprobuje jeszcze troche przebrnac. Jak do konca 2 sezonu mnie nie kupi to odpuszcze ale moze cos sie zmieni w tym czasie
0
@Rewolucja123 sprawdze jutro i podpowiem :)
0
@Comentateiro nie tych nowych to zazwyczaj nie lubie wlasnie. Nie moge naprawde skumac fenomenu. Jak na razie serial bez fabuly doslownie. Klimatu nie czuje zadnego, jakbym gral w gta san andreas i lazil po tym getcie. Nie idzie sie zzyc z zadnym bohaterem, sa mi totalnie obojetni. Wiem wlasnie, ze ma reweleacyjne oceny i tylko dlatego to ciagne jeszcze liczac, ze cos sie zmieni i rozkreci ale nie rusza ani troche.
Mialem sredni poczatek z BB ale jak ruszylo to bylo to mistrzostwo swiata, podobnie z Synami Anarchii ale tutaj nie ma ani jednego elementu, ktory by mnie zaciekawil. Nie wiem czy jest sens dawac dalej szanse.
0
Ogladam 7 odcinek The Wire i tak beznadziejnego serialu nie widzialem nigdy. Skad to ma takie oceny? Film o niczym a teksty rodem z gta. Tak bezbarwne postacie, ze nie jestem w stanie zapamietac zadnego imienia i nikogo obdarzyc sympatia :D o co tu chodzi?
2
@wojopancer jeden i drugi magik ale nie moze byc innej odpowiedz jak Roni. Najwiekszy czarodziej w historii jesli chodzi o widowiskowosc.
1
@Rewolucja123 wiesz co jesli chodzi o aparaty to tu jestem zdania, ze jak juz decydujesz sie na to, to raczej trzeba isc w cos lepszego i konkretnego. Szczerze nigdy nie mialem do czynienia z ta firma ale widze, ze tam w danych jest podawany zoom cyfrowy - to juz z gory skresla aparat. Nie po tosie go kupuje :) tu ma byc prawdziwa optyka. Mysle, ze taki aparat niczym sie nie rozni od telefonu. Niestety ale hobby foto troche kosztuje i musisz wydac te 3-4 k. Przy takim aparacie jak ten boje sie, ze nie zalapiesz bakcyla bo zwyczajnie nie uzyskasz efektu wow. Popatrz na bezlusterkowce sony czy nikona. Ja uzywam sony alpha 6300 i smialo moge polecic. Fajne sa tez Nexy od Sony. Mozesz nawet popatrzec na uzywki w dobrym stanie i spojrzec jaki maja przebieg matrycy. Ludzie czasami kupia zrobia 5 tysiecy zdjec i sprzedaja bo nie uzywaja jednak aparatow to mozesz brac. Po sprawdzeniu matrycy czy nie ma rysek.
1
@Rewolucja123 to bezlusterkowiec i dobrze miec 2 obiektywy - pierwszy tzw "placek" czyli krotki obiektyw bys mogl smialo aparat chowac do plecaka czy nosic na szyi. Porecznosc. A drugi np 18-105 dobrej jakosci z oznaczeniem G OSS i bierzesz go na bardziej profesjonalne focenie i typowe sesje w plenerze np zachodu slonca itd