malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@David_Martin nie no bez przesady :D MSN to bylo najlepsze trio w historii pilki :D
0
Mam nadzieje, ze w koncu ktos sie nauczyl ile znaczy fachowiec na lawce a nie wynalazki jakies Setieny czy propozycje De Zerbiego.
0
Ale pornhub na bernabeu :D
0
Czemu nie Olmo?? :/
0
@krol211 dobrze to gral 3 lata temu ostatnio
1
@bartas97 zlota pilka przez kolejne 8 lat :D
0
Patrzac tylko na skilla kogo byscie woleli Leao czy Nico? Tak wiem mamy Rafe :)
15
Czyli wystarczy jedna dobra polowa z Borussia a nie caly mecz z Bayernem? Aha. Wygral bo jest czarnego koloru meczennikiem. Tyle.
0
@BorzyKrzys zwykle z reservda sa trwalsze niz te wszystkie firmowe :D
0
A ten zwalniacz po co tu?
0
Kosmos :D teraz Yamal magia a na Rafe nie ma slow :D
2
@KmN na laweczke jak znalazl :D tak serio to i tak by sie przydal zeby rotowac 3 skrzydlowymi
0
W zasadzie do pelni skladu brakuje nam LO bo Balde jest fatalny i swietnego LS zeby mozna bylo smialo rotowac pomiedzy Yamalem, Rafa i tym nowym. I sklad bomba.
0
@regatta52 a Ferminek to co? Zawsze doklada cos extra
0
Wooooow co za podanie co za goooool
0
Fermin to jest gosc. a niektorzy pisza, ze biega jak kurczak xD walczak podobny do Gaviego
0
@Encore nie, wystarczy 1 tylko i sie nie zesrac i nie cofac
2
@Rhaan i ze nikt nigdy na to nie wpadl tego nie moge skumac. Przez tyle lat. Serio nie mozna grac swojego majac wynik?
0
@MOLESTA Bernal
1
Czyli lepiej pogubic punkty i potem zdac sie dopiero na Wojtka? Aha
0
@LukaszFan ale za te kapiel to moglby dac mu wejsc chociaz z lawki ;)
0
@MesQueUnClub96 zrobilem w wieku ok. 20 lat liste swoich marzen, wyszlo ponad 30 punktow, wiekszosc juz zrealizowalem :) polecam kazdemu taka liste, to powoduje, ze zawsze ma sie jakis cel, do ktorego sie dazy i zawsze cos czlowieka nakreca. Byl juz skok ze spadochronem, latanie lotnia, plywanie z delfinami, meczyk Barcelony w LM, jakies szczyty i wiele wiele innych rzeczy. Realizowanie marzen to przepiekna sprawa :)
2
@RoberDzik podobnie jak Ty :) bez roznicy bo to 2 ulubione repki
2
Czy oni kiedykowiek nie interesowali sie kims kim interesujemy sie my?
0
@DonCarletto mysla, ale nawet bym go nie porownal to tej trojki
0
@tristan87 na jego temat to juz wiele razy tu pisalem. Dla mnie bardzo przehajpowany. Mial swietne mecze ale ile mial spotkan gdzie byl recznikiem...
1
@fart a kto byl lepszy? Iniesta, Xavi, Ramos i kto tam inny? Raul, Villa, Torres? Nie. Nikt mi do glowy nie przychodzi.
1
@sergio5 domyslam sie, ze fejur bo w Nigerii nie ma buddyzmu a Filipiny to nie islam. Jasne, mozna miec inna wiare w danym kraju ale prawdopodobienstwo na to, ze akurat 2 osoby zmienily swoj glowny nurt jest bliskie 0 ;p
0
@Kgorecki2500 gorsza historia niz w 2 ale i tak fajna :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika