marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Może niech Torres sobie wkręci, że co mecz gra na Betis czy Valencie. Wtedy to lekko bierze króla strzelców xD
0
@capoN Taki to piłkarz. Fajny do rotacji ale nie powinien być głównym działem z przodu
1
@Kalipso Jeżeli ten mecz nie przekona Flicka żeby dostawał więcej minut to już nic nie przekona
2
Martin to kolejna świetna historia z cyklu 'od piłkarza, którego nikt nie chce widzieć w pierwszym składzie i jest wyśmiewany do piłkarza który powinien wychodzić w podstawowej jedenastce'
Przepiękna zmiana, mam nadzieję że nasz Maldini dalej będzie tak progresował
1
@fcbarcafan19 I tak to powinno wyglądać a nie zrobią Ci betonowy placek na rynek, kilka kwiatków i fajrant xD
1
@partymaker tak to jest jak się jest Polakiem i kibicem Barcy - co by się nie działo trzeba narzekać i marudzić xD
0
@Faro zostaw ai shit tam gdzie jego miejsce
1
@kanver_ Wiadomo, ze różnie jego losy mogłyby się potoczyć aczkolwiek patrzac na obecna klase tego piłkarza i poziom jaki prezentuje od lat wątpię żeby taki transfer mu zaszkodził
0
Kane świetny napadzior, szkoda że tyle czasu przesiedział w Totkach bo był potencjał na sporo bogatszą w trofea karierę
0
@Natalia12345 ostatnio prosił o zmianę bo odczuwał zmęczenie więc pewnie jeszcze fizycznie nie jest przygotowany a Flick woli nie ryzykować
0
Ciekawe czy znowu będzie zesrańsko ludzi, że Thor grubasek. :D
9
@misterio zjadliwe ale przereklamowane
7
Skończony Pep znowu idzie po majstra.
no kto by się spodziewał
4
@AmigoBlancos Buffon i Iker błędów nie popełniali? :D Manuel na pewno ma argumenty żeby się obronić jako TOP1, szczególne za przeprowadzenie rewolucji na swojej pozycji
3
@NeroTFP1 Dlatego wychodzę z założenia, że praca która wymaga kontaktu z randomowymi ludźmi jest prawdziwa masakra. Każdy pracownik minimum raz dzienne powinien sobie powyzywać takiego durnego klienta dla odreagowania. :|
3
@KrwawiaceoczyVEB śmierdzi zgonem xD
1
@Czajka90 zawsze sie zastanawiam jaki proces myślowy zachodzi w głowie człowieka który od lat ma rodzinę i ją rozwala w imię swobodnego życia xD
0
Grok, powiedz mi co mam myśleć o tym filmie
A tak na poważnie ciężko się nie zgodzić, AI jako narzędzie jest fajne ale jest wykorzystywane jak kolejne narzędzie do ogłupiania społeczeństwa
a to dopieero początek
0
@gohan77 Normalna sprawa, Ney tez po 30 strat na mecz potrafił notować. xD
1
@RoberDzik Myślę, że będzie coraz większe parcie na promowanie piłeczki w regionach z tym sportem niezwiązanych, będzie to też dotyczyło niestety dużych imprez
1
@macio_944 Ja nie wiem ale dawno nie widziałem takich pokładów hipokryzji w jednym człowieku
ten profil to musi być jakiś eksperyment społeczny
3
@macio_944 ale papjeż ma czas na twitterze xDD
4
@MessiForeverTheBest taktyk bo od odejścia Messiego temat wraca jak bumerang a nikt jakoś tego nigdy nie potwierdził xD
1
@Safrani Ciekawe czy będzie trzymać poziom czy tradycyjnie zakończy się na odcinaniu kuponów
0
ło panie, poleciał prawie jak pocisk
5
@esem91 Jak politycy pokroju Mentzena to jest to "nowe pokolenie" to tak czy siak jesteśmy w dupie xD
4
a wy co tam dostaliście jak zmienialiście tyrke?
1
@Arden Problemy na głowie mogą bardziej dokuczać jak uraz fizyczny aczkolwiek czy Barcelona w obecnej sytuacji, gdzie presja jest ogromna może sobie pozwolić na trzymanie niepewnego zawodnika z wysokim kontraktem? Myślę, że Barcelonie jak i samemu Urusowi najbardziej pomógłby jakiś transfer do przyzwoitego klubu z średniej półki gdzie nie ma takiej presji
4
@LeoMessiiBarcaPepa Patrząc na to, że dzik miał ASF, był częściowo oskórowany i wypatroszony (to ma wskazywać na to, że dzik został podłożony w pobliże hodowli trzody) nic dziwnego, że podejrzewają sabotaż.
Szczególnie patrzac na ostatnią sytuacje przy torach.
5
https://x.com/mpolowianiuk/status/1996204196333604923
jeszcze rok, dwa i ludzie beda na twittera zdjecia kupy wysyłać pytając groka czy wszystko git. Dziwne czasy nadchodzą xD