marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP1 Jak tak można dbać, żeby produkt był dostępny do jak najszerszej publiczności, skandal
7
@Arden Chyba pierwszy raz się spotykam z czymś takim na profesjonalnym poziomie xD
2
@esem91 maszyna losująca decyduje
1
@kuz Piłka nożna od zawsze faworyzowała nurkowanie, nie jest to żaden wymysł 'dzisiejszej piłki'
1
Dziwna jest ta tabela LL. Barcelona, która miała już przegrany sezon liderem?
0
@BezglutenowyPedri gdzie taka cena?
1
@Rastafarnianin jeszcze niedawno duża część stronki go tu chciała xD
1
@Faro no jak na granicy czerwa to też niedobrze jednak
1
@Dankho94isback ja za nikogo mandatów za negliż płacić nie będę :l
1
@Dankho94isback obojętne
Ot, ludzkie ciało i tyle xd
0
@Dankho94isback Jednak sytuacja gdzie klub zmusza Cie do publicznych deklaracji, ze jakis piłkarz jest najlepszy jest ciutke inna sytuacja jak obrażanie klubu w social mediach :p
1
@AmigoBlancos Salah przypadkiem nie zaliczył zjazdu jakis spory kawał czasu przed złota pilka?
3
@tomek8756 Oczywiście, wyjście z Unii w naszej sytuacji to strzał w stopę.. z dubeltówki.
2
@fart no jeżeli to jest bronienie swoich to syndrom oblężonej twierdzy trochę. xD
3
@NeroTFP1 Stranger Things to jest taki piękny ołtarzyk dla klasyki horroru, że każdy sympatyk gatunku powinien się z tym zaznajomić. Majstersztyk! :D
3
Słowa Boatenga niejako potwierdzają to co uważałem od lat a mianowicie że kluby ''zmuszały" piłkarzy do zmieniana swoich opinii na temat piłkarzy.
Tyczy się to tak samo Barcy jak i Realu
nie ukrywam - z perspektywy czasu wygląda to mocno dziecinnie. xD
1
@Czyhrynski Jedyne co przychodzi mi do głowy to nurkowanie
1
@mmaciass Stereotypami odpowiedziałem na stereotypy, to tylko tak z przekąsem napisałem
@Czyhrynski no ja byłbym w stanie się założyć, że chłopak ma grupę czy coś i starsi robią sobie z niego jajca
18
Pomijając umiejętności tego chłopaka to całkiem zabawne jak pokolenie, które ma problem z wysłaniem maila bez zawirusowania komputera ocenia jakiś brak skilla w ich mniemaniu podstawowej rzeczy. xD
0
@Fc112 "najlepszej grze od lat"
tylko od 2023 - wtedy wyszły najlepsze, najukochańsze Baldursy 3. :D
1
@Kgorecki2500 pieron wie ale wygląda kozacko :D
1
No najwyższa pora. :D
0
@AlexDark00 Razem z Yamalem i rekinem rozwalali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Aragorn33 patrząc na to nas masakrują kontuzje w tym sezonie myślenie mocno życzeniowe. ;p
4
Yamal pomimo kontuzji i wyraźne słabszej dyspozycji gotuje potężne statystyki w tym sezonie
5
@Kessie dobrze, ze z kradnięcia rowerów nie wyrosłeś
0
Jak tam 5 sezon Stranger Things? Trzyma poziom?
1
@tomek8756 pewnie oszczędzają i profil na x prowadzi jakiś stażysta/nastolatek xD
0
@Kgorecki2500 z cyklu zawsze mialem leb do interesów. xD
1
@LeszekFCB nawet mnie nie dziwi, ze to madryciok