marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deathwing112 Nic tylko dziękować za degradacje umysłową społeczeństwa, co byśmy zrobili gdyby ludzie sami na siebie nie zaczęli dostarczać dowodów. D:
2
@AxelF na steam to czarny piątek od tygodnia do 1 grudnia trwa xD
0
@Ignareks teoretycznie jakiś próg na patronite nie wyłącza reklam?
4
Bonson i Gruby Mielzky z albumami w ten sam wieczór, dobra noc dla polskiego rapu
2
@LAMC_10 siwieć z godnością. ;p
1
@takisobiektos btw, o północy na streamingi wlatuje nowy album Bonsona! :D
0
Jeden wraca to zaraz wylatuje drugi
Nie dość, ze kadra mocno wybrakowana to jeszcze ciągle nękana kontuzjami
0
@Azazel_Pazuzu Najgorsze jest to, ze prawdopodobnie podwyżki cen RAMu tak szybko się nie zatrzymają
3
@BorzyKrzys stosunkowo dużo piosenek o gejach jak na taki prawy kraj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@tbas Nie no, Kylian indywidualnie rozgrywa super sezon.
Jak ktoś go stawia obecnie na TOP1 to spokojnie taka teza się obroni
1
Gaben to się ładnie ustawił z Steamem. Chłop od lat mógłby tylko leżeć i liczyć pieniądze.
Aczkolwiek rodzi to obawy co się stanie z aplikacją po śmierci Gabena.
1
@robsesh czy ja wiem czy jest on zagadką.
Ilu to miałeś piłkarzy którzy w pełni nie rozwinęli potencjału czy też przepadli po transferze do innej ligi
Jedyna zagadka jest tutaj to, ze go trzymamy tyle lat licząc na jakiś cud xD
3
@Kgorecki2500 co by się tam nie zadziało to dobrze nie będzie. ;p
0
@draxidox potężne zakrętki
4
Ostatecznie ładnie się nam Cyberek zamortyzował. :D
0
@Salchent bruh, znając życie gdyby trafił do nas Tah to byłaby teraz odwrotne gadanie. xD
1
@PatrychoO Dlatego ważne żeby się nie zamykać w jednej bańce, trzeba otwierać horyzonty - nawet w giereczkowie
6
Berkowicz to fenomen społeczny xDD
4
@Katalonik97 te wszystkie nasze dzieciaki to są ostatnie osoby do których miałbym pretensje. xD
1
@macio_944 Szkoda tylko, że większość zimy to błoto i ciapa
0
Mniej więcej pół roku chodzenia do lekarzy i w końcu dowiedziałem się co mi tam na łopatce wyrosło (jakiś chrzęstaniako-kostniak, zmiana prawdopodobnie łagodna więc nie ma tragedii)
Jeszcze kolejne pół roku i może uda się go wyciąć. xD
3
Regulacje prawne AI i konieczność znakowania tworów spod "rąk" AI konieczne na już. Zanim to wszystko wymknie się jeszcze bardziej spod kontroli.
2
@sebo939 Bardziej takie mamy Ramosa w domu xD
2
Jeszcze Mareczka na bramkę trzeba i mamy wielka trójce, twarze każdej naszej większej porażki xD
0
@kaamil1910 czyli klasyczny urus. Gra na przyzwoitym poziomie ale klasycznie musi się zesrać metr przed kiblem
0
Czyli w przyszłym roku premiera
1
@Kgorecki2500 Pograj PMkami. Patrząc na konstrukcje map i ttk tam chyba znajdziesz najbardziej op bronie
0
@StevenGastonMartin99 oszczędza się na kadrę
4
@Luciano99 rozdarte serca :D
7
@Hosh nasze pokolenie to już zahartowane jezeli chodzi o kibicowanie, nie wiem co musiałoby się stać w Barcelonie żeby zrobiło to na mnie większe wrażenie. Chyba klub musiałby ogłosić upadłość xD