marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz jeszcze rok i będą się reklamy 18+ odpalać jak na stronkach z pirackimi filmami xD
0
@Jakchcesz najgorsze jest to, ze to nawet nie musza byc podstawione przez ruskich boty - niesie sie narracja i autentycznie czesc spoleczenstwa zaczyna wierzyc w ruska narracje
7
Widzę, że skrajna prawica już próbuje zrobić z Kirka swojego męczennika.
Całkiem zabawne jak obie skrajności funkcjonują na podobnych zasadach, pomimo elementarnych różnic. Tacy różni, a jednak tacy sami. xD
2
@MsBarca a co? też mają klęczeć przed meczami? xD
13
zadziwiające, że Korwina i Brauna jeszcze służby jakieś nie zgarnęły - przecież już bardziej ewidentnie działać na szkodę naszego narodu nie mogą
1
@macio_944 Zawsze podziwiam odwagę takich ludzi. Ja kiedy zobaczę ciutkę większego kątnika to już obrzydzenie czuje. :D
5
https://zapodaj.net/images/63abef78e7f05.png
Klimacik? Jest.
Zapas pieluch? Jest.
Można sprawdzić co tam Polacy ugotowali
5
@Ku84fcb stary luciano to strzela 10 browarów w 5 minut
5
Chłopaki chyba nie grają do jednej bramki
9
@draxidox putin nie chcioł, nie wiedzioł
4
@Mario96w "A jak się trafi spermiarz madryciak to olaboga"
Niby bez nicków a i tak każdy wie o kogo chodzi xDD
13
@Kozinho. już były obietnice o twerku składane, nie chce wiedzieć nawet co mogłoby się dziać przy wyborze miss
6
trzymajcie się w tym toruniu
2
@Republikanin dymanie Realu w przenośni i dosłownie? pewnie
0
@BorzyKrzys jeden z lepszych użytkowników tego darmowego portalu
1
@Czyhrynski Ja z serialami mam taki problem, że mnie strasznie nudzić zaczęły. :D Żaden serial ostatnio nie jest w stanie mnie wciągnąć, wszystko olewam po maksymalnie kilku odcinkach :|
2
@ViscaelBarca2007 Kosmiczny sezon brazylijczyka, nawet jeżeli będzie w super formie to będzie ciężko o powtórzenie takich liczb
2
@BillyButcher "Wojna toczy się w przestrzeni informacyjnej" i dostajemy ostro na dziurę z tego co widzę
0
@LeoMessiiBarcaPepa no i git, bo Dembele zasłużył
3
@JimMorrisonFCB nie twierdze, ze maczal w tym palce. ;p
@MesQueUnClub_87 z tego co kojarzę, duża cześć psycholi, którzy skrzywdzili człowieka nawet "zaczynała" od zwierząt, ot - jeden z pierwszych etapów rozwijania zachowań psychopatycznych
4
@spiderman1899 jeżeli ten z góry istnieje to pewnie ma niezły ubaw patrząc jaką piaskownicę sobie stworzył
2
znowu jakieś tępe urwiszcze się bawi zwierzakami
3
@Czyhrynski Gwiezdne Wojny - nie mam konkretnego filmu, cała seria mi nie siedzi. :|
3
@spiderman1899 od patusow do betabankomatu, normalny cykl xD
0
@Joe_Pesci ale news
1
@JanZagloba Paliłem 8 lat, pewnego ranka stwierdziłem, że to pierdziele i.. udalo sie. :D już jakoś pół roku nie pale, nie korzystałem z żadnych "wspomagaczy"
Aczkolwiek miałem mały boost do psychiki bo byłem świeżo po skończeniu trylogii Dark Souls i miałem takie "ja nie dam rady?" :D
0
@MadafakinGuy poglądy miał obrzydliwe ale czy to powod żeby odpalac szampany z powodu jego smierci?
21
Ten co idzie w zaparte.
Politycy, sojusznicy, społeczeństwo (nie wszyscy, wiadomo) zareagowali wzorowo na ostatnie wydarzenia ale oczywiście jedna z największych hien dziennikarskich musi szukać sensacji. :D
1
@Encore Wiadomo, grajek dobry ale gdzie mu do naszego magika
22
@Encore Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.