marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL nie miałem z nimi większych problemów, aż do teraz. ;p
1
Widze, ze w Plusie pełna profeska - w zeszłym tygodniu umawiałem się u nich na podłączenie światłowodu
w niedziele wysłali nawet smska przypominającego o poniedziałkowej wizycie, wszystko dogadane
minął poniedziałek, zero kontaktu
wtorek dzwonie do nich, niewiadomo co sie stalo ze nikt nie przyjechal, prosze czekac na kontakt
i na tym etapie to mamy środę a ja dalej nic wiem. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Jakchcesz ooo baba w firmie
A wiec to jest to woke
0
@Pawlusek dokładnie, należy jak najbardziej zmniejszyć sędzia pole do interpretacji
4
@Lanosss ale ten drugi typ ma śmiech xDD
0
@macio_944 Brzmi coś fejkowo xD
5
populacja myśliwych zmniejsza się
2
@Croocers Pewnie Negreira maczał w tym swoje palce
oh, wait
2
@Jakchcesz osobiście obstawiam, że będzie gadka o pozwach. xD
5
Uważajcie tam hejterki dzikiego, skończyła się zabawa
2
@Luciano99 czyli można obstawić na odwrót
0
@JanuszKorwinMikke Zadziwiające, ze jeszcze jakieś kluby sie na niego nabierają. Trenerski Morata xD
1
@4drian0 co za czas dla fanów horrorów żeby żyć
2
@Jakchcesz Jakim cudem wy potraficie nie myśleć o niczym przed snem? Ja jak sie kładę to mój mozg wchodzi najczęściej na takie obroty, ze głowa mala xD
1
@ArcziArtt nie no, żeby odczuć jakąś różnice między pojedynczymi odsłonami fify to trzeba faktycznie pograć - tak z jakiegoś video cięzko o jakieś poważniejsze wnioski
aczkolwiek nie spodziewałbym się, że gameplay nagle wywróci się do góry nogami xD
7
Ruskich się nie potępia, to bracią są! xDD
2
@Kgorecki2500 panie, na instant po 20 ziko lata
1
@Derean Mnie to już w ogóle piłka znudziła. xD Oglądam tylko Barce i co ciekawsze mecze w LM/reprezentacjach.
1
@adamek20151
Myślisz o angolu, myślisz o tej bramce
3
@Deathwing112 no tak, ale realna inflacja na takim poziomie jest okej.
żeby realnie ceny zaczęły maleć musiałaby być deflacja co też jest niezdrowe na dłuższą metę
1
@adamek20151 kto się czubi ten się lubi
1
Czyli Stanowski chciałby w Polsce deflacje, dobrze rozumiem? xDD
3
@Kessie widzę artysta specjalnie dopasowany do poziomu gierki o której mowa xd
1
@tadzik447 Jeszcze trochę i sam ze sobą będziesz rozmawial xD
0
@DariaFCB 15 minut to jeszcze całkiem git xD
8
@fart elitarny jabolarz
6
W pełni zasłużenie, jedna z tych gier gdzie płacisz jak za AA a dostajesz jakość AAA. :D
3
@bartekvisca 17 ziko za taką gierkę to jak za darmo
5
@Lucerfi jakby nie patrzeć to awarię sprzętu się zdarzają i będą zdarzać, czynnik którego nie wyeliminujesz w 100%