marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech o żałosnym stanie ekstraklasy świadczy fakt, że robi się sensacje z transferu piłkarskiego wraka który w ciągu ostatnich sezonów rozegrał jakieś 1000 minut z hakiem. xDD
3
@MesQueUnClub_87Niestety jak komuś zasadzisz stereotyp w głowie to potem masakrycznie ciężko jest go wyrwać - w niektórych przypadkach jest to wręcz niemożliwe.
7
@Comentateiro Szury działają wszędzie, nawet w kopanej.
2
Ciężko się nie zgodzić. :|
1
@MichuZ44 Progres za granie zwolniony to nawet nie chce wiedzieć jakie cyrki EA będzie z mikrotransakcjami robić xD
1
@blondasek nie pytaj o takie rzeczy, reklamkę sobie dupnij
3
@macio_944 Soulsy IMO dobrze to wyważają, dostajesz takie japońskie zacięcie ale nie ma w tym przesady na dłuższą mete
A jak już zaadoptujesz sie do tej "inności " to dostajesz kawał solidnego kodu, jakim są Soulsy. :D
@Kgorecki2500 @lithotripter Całkowicie rozumiem, też miałem delikatne problemy jak zaczynałem ogrywać Finale czy właśnie Soulsy żeby się do tego przyzwyczaić. :D
5
https://i.ibb.co/Wv2y3j4t/335300-20250915220237-1.png
Podoba mi się w japońskich grach, że mogę śmigać z mieczem większym od mojej postaci :D
0
@Encore ale United jest tragiczne xD
0
@adamek20151 no, 22 to nie poranek. ;p
5
@macio_944 za wstawianie takich pyszności w nocy ban powinien być
//Może być bez bana, druga część filmiku skutecznie obrzydziła jedzonko
1
@Encore wszyscy wiemy, ze to nierealne
13
@Kessie na ciebie jak już spojrzy jakaś dziewczyna to od razu zaczyna poprawiać torebkę na ramieniu, ciekawy zbieg okoliczności
1
@Encore transfery transferami ale na tym etapie kariery prowadzenie tego burdelu w United to strzal w kolano
3
Widzę, że znowu wróciła marchewka na wyborców w postaci reparacji. :D
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, szczególnie ze kupa wstydu spokojnie wystarczy na X lat. ;p
1
@Kgorecki2500 Po tych zmianach w CDA stał sie kwartalnikiem i jeżeli mnie pamięć nie myli jest tam ciutke więcej stron niz kiedyś
Stąd ta cena. ;p
0
@Stinger_ Jego prawie 10 letni kontrakt raczej zabije Twoja nadzieje. xD
0
@maroon przecież wiadomo, że mówię o ludziach którzy pchają taką narracje
6
Polacy kiedy wandalizm w Paryżu: uga buga, chcecie tak skończyć?
Polacy kiedy Polak niszczy mienie Ukraińca: hehe, patrzcie jak śmiesznie
1
madryciaki zaraz u papieża będą płakać, że sędziowie są przeciwko nim xD
obrzydliwy klubik, obrzydliwa otoczka
5
@Lionel_Messi10 BI puszcza fejura w świat? Nowe, nie znałem
5
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, leków pan nie wziął
13
@Danny Gaucho Robercik w tym sezonie ląduje w TOP10.
1
@AlexDark00 Wiesz, ze jak weźmiesz liczbę bramek Suareza,asyst (z LM) i jego wiek to osiągniesz liczbę 90
a Lewus ile samych brameczek? 105
1
@Tigermaus Myślę, że po prostu Lewus powoli sobie wraca po kontuzji i jest wdrażany do pierwszej jedenastki bez presji.
5
@JohnKennedy no nikt nie ma wątpliwości, że Lewus lepiej się starzeje jak Suarez
2
@Czyhrynski RDR2 to imersja na wyższym poziomie, uwielbiam czasami odpalać żeby tylko poszlajać się po tym świecie.
13
Jako, że nie można się cieszyć z zwycięstwa - nawet wręcz przeciwnie, trza być smutnym proponuje żeby podczas odpalenia strony odpalał się Marsz Pogrzebowy Chopina.
1
@Andi18 i w takiej roli sprawdza się najlepiej