12

@mekston tzw, mental Alby - zaraźliwe dziadostwo :p

25

@Cochise Myślę, że fenomen Książula właśnie polega na tym, że to zwykły chłopak który szamie sobie jedzenie na zasadzie "dobre/niedobre"
Gdyby to był jakiś kulinarny krytyk, "znawca tysiąca gwiazdek Michelin" - to prawdopodobnie nie byłby nawet w połowie tak popularny jak jest teraz. ;)


2

@4drian0 Obowiązkowy RT zaraz będzie nowym standardem, niestety.

12



Madrycioki co się zaczynają cieszyć, bo potężny Kylian wyprzedził kontuzjowanego Lewusa który jest rok od emeryturki xD

1

@vangoor na pewno byłoby z tego więcej pożytku

2

@esem91 Araujo xD

1

@DeXt3rVeB Herezje jakieś

2

@Eto'o9 R10 Wyceny transfermarktu można traktować tak samo poważnie jak ich liczenie asyst

1

@4drian0 jak to jest premiera, a nie żaden wczesny dostęp

4

@Criss18Barca z cyklu, jakie masz poglądy? wszystkie

3

@NeroTFP1 Odbudowa Fatiego to już plan na przyszły sezon

1

@ShawnC ciutkę więcej szczęścia (I lepszego sędziowania) i Real mógł dostać wpierdziel jak nigdy

8

@Danny Gaucho chory dzieciak

12



Szczęsny w Barcelonie już nie musi się kryć po toaletach z fajkami, normalnie jedzie na murawie. xD

1

@norbi77 No ciutkę nam posypał się Rafa na kadrze ale i tak nie ma źle bo trochę do kanadyjki dołożył

2

@Danny Gaucho ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6



Praktycznie z niczego mamy setke. xD magiczne ma Yamal te podania.

2

@AduŚ07 wy macie gorszy mental od Alby xD

3

@Pawel13sz jeżeli ktoś będzie podważał ten sezon to pokaze, że ma wiedzę o piłce jak typowy madryciok co twierdzi, że Ronaldo jest lepszy od Messiego

68

@Luciano99 ulubiony content na la bambie

0

@Danny Gaucho Dlatego trzeba zabrac jakiekolwiek pole do interpretacji dla sędziów wprowadzając jak najbardziej klarowne zasady bo teraz stanowczo za duże pole do działania mają

5

@PatrychoO przynajmniej można iść spać normalnie, gdyby był o 21 to po takim meczyku cala noc nieprzespana

1

@Coutinho007 Marciniak to Pan trener patrząc na dzisiejszy popis Hernandeza

2

Myślałem, że nic mi nie obrzydzi piłki nożnej jak Real Madryt i cała otoczka wokół ich klubu

Ale wtedy poziom sędziowania wywalił się totalnie na glupi ryj. Dramat

3

Ale "duże" mecze u Flicka to zawsze jest ogień totalny. :D

0

Kylian potwornie groźny, strach pomyśleć co chłopak mógłby robić w pełni funkcjonalnej drużynie

0

@HavertzKai prędzej Raphinha

1

@NeroTFP1 Jeszcze sezon temu wywożony na taczkach, niesamowity progres.

0

Ktoś podliczył ile Kylian miał spalonych w meczach z nami w tym sezonie? Przecież chłop bije chyba jakieś rekordy pod tym względem XD

0

@kamiVeB Ferran który rzucił dwie asysty i gdyby nie faul prawdopodobnie miałby 3?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?