marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Culer9002 GTA to najbardziej wyczekiwany produkt jaki widział giereczkowy świat.
Oni mogliby jutro walnąć premierę, dzisiaj szybki preorder i pobiliby wszelkie rekordy.
0
@4drian0 Sony już zacierka rączki, swoich gier mają tyle co kot napłakał to sobie GTA6 napędzą sprzedaż konsol xD
1
@Piotr,1985 nie ma co się aż tak nakręcać - lepiej pozytywnie się zaskoczyć. ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Braun coraz bardziej mi zaczyna przypominać taką stereotypową atencyjna nastolatkę, która zrobi wszystko żeby świat na nią zwrócił uwagę.
Masakra, że ktoś taki dalej trzyma się na powierzchni w polityce
1
@Kgorecki2500 SH jeszcze da się zrozumieć dosyć łatwo, spróbuj zrozumieć świat Dark Soulsów czy Eldena bez pomocy z zewnątrz xD
0
@Lionel_Messi10 nie wstawił storki na insta to się nie liczy
6
Niby jedno z najpotężniejszych mocarstw na świecie, a jeden człowiek spowodował że robi się z tego potężny mem. xD
32
Ale Polacy to jednak jest wspaniały naród, bezdomni samochody rozdają na ulicy, staruszkowie mieszkania.
no żyć nie umierać, tyle życzliwości :D
0
@Ojciec5tkidzieci Oglądanie a granie to jednak dwie różne rzeczy. :D ja nigdy nie wczułbym się tak w świat ME gdybym tylko obejrzał jakieś gameplaye
0
@Zoker Warto się przemęczyć przez pierwsza część, potem już jest ciutke lepiej
Ale historia, postacie i ich relacje rekompensują wszystko z nawiązką
0
@mekston Potężny Lewus, połamał się żeby żółw miał szansę
0
@pt9 Turowa ale przez mechanikę kontr nawalanka praktycznie non stop
1
@clyde ciężko wymarzyć sobie lepszy scenariusz
0
Ale się wylało w gorących. :|
3
@MesQueUnClub_87 Jakim cudem ominęła Cię taka perełka jak Baldursy 3? :o
Jeżeli nie przeszkadza Ci jakoś turowy system walki to ogrywaj śmiało bo to najlepszy rpg ostatnich lat. Ilość samych rozgałęzień fabularnych może przyprawić o ból głowy. :D
1
@partymaker Na Abby z gry ludzie marudzili, że za bardzo dopakowana i taka sylwetka nie pasuje do realiów.
I tak źle i tak niedobrze. :|
0
@bagor34 Ronaldinho może bardziej widowiskowy ale czy Messi go nie przebił w tych aspektach?
9
Gość w wieku 17 lat jest piłkarzem dla którego odpala się mecze.
0
@Pitinho Alba może odszedł z klubu ale jak widać jego duch został wśród kibiców
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Luciano99 no na aktywności poboczne ewidentnie budżetu brakło - z tego co sprawdzałem to nic bardziej angażującego tam nie ma
aczkolwiek jak ktoś polubił system walki na tyle żeby spędzić w grze dodatkowy czas to znajdzie kilka wyzwań poza-fabułkowych dla siebie
1
@Luciano99 35h na liczniku, mogłem wycisnąć więcej bo mam jeszcze trochę aktywności pobocznych do zaliczenia - głównie opartych na walce ale fabułka mnie tak wciągnęła że delikatny rush wleciał xD
0
@Ryoumen Napompowany balonik to był tylko jeden z czynników klęski Cyberka na premierę, jednak oldgeny to była tragedia (sam grałem na poczciwym ps4) i potem już poszło viralem jaka ta gra nie jest beznadziejna
no i patrzac z szerszej perspektywy Cyberek na premiere powinien byc taki jakiego dostaliśmy przy aktualizacji 2.0
0
Ekspedycja 33 ukończona - cholera, od Eldena nie spotkałem się z tak piekna wizja artystyczna.
Ciężko mi uwierzyć, że taką gierkę wystrugali francuzi. Jakby ktoś mi nie powiedział z buta zakładałbym, że gram w Japońską produkcje. :D
5
@Kgorecki2500 żeby GTA nie skończyło właśnie jak legendarny Duke Nuken xD
1
@MesQueUnClub_87 Wyższy poziom trudności to bardziej angażujący gameplay.
Wad nie stwierdzono. :D
1
@Kgorecki2500 Daj jeszcze jedna szanse, jeżeli lubisz Residenty i podobne klimaty to jednak nie powinieneś się czuć zawiedziony. :D
1
@Kgorecki2500 W kwestii kreatywności wiele możemy się nauczyć od japońskich twórców. :D Grałeś może w The Evil Within? też świetna giera. :D
0
@Transu96 Przeciez wyraźnie napisałem w pierwszej wiadomości "oskarżonego"
poza tym rozchodzi mi sie tylko o reakcje matki tego ziomka, ktora nie jest zbyt zdrowa imo, reszta to jakieś twoje nadinterpretacje
chyba, że faktycznie jest jak pisze @Deathwing112, wylało się na nią i zareagowała jak zareagowała