5

@Culer9002 GTA to najbardziej wyczekiwany produkt jaki widział giereczkowy świat.
Oni mogliby jutro walnąć premierę, dzisiaj szybki preorder i pobiliby wszelkie rekordy.

0

@4drian0 Sony już zacierka rączki, swoich gier mają tyle co kot napłakał to sobie GTA6 napędzą sprzedaż konsol xD

1

@Piotr,1985 nie ma co się aż tak nakręcać - lepiej pozytywnie się zaskoczyć. ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Braun coraz bardziej mi zaczyna przypominać taką stereotypową atencyjna nastolatkę, która zrobi wszystko żeby świat na nią zwrócił uwagę.
Masakra, że ktoś taki dalej trzyma się na powierzchni w polityce

1

@Kgorecki2500 SH jeszcze da się zrozumieć dosyć łatwo, spróbuj zrozumieć świat Dark Soulsów czy Eldena bez pomocy z zewnątrz xD

0

@Lionel_Messi10 nie wstawił storki na insta to się nie liczy

6



Niby jedno z najpotężniejszych mocarstw na świecie, a jeden człowiek spowodował że robi się z tego potężny mem. xD

32

Ale Polacy to jednak jest wspaniały naród, bezdomni samochody rozdają na ulicy, staruszkowie mieszkania.

no żyć nie umierać, tyle życzliwości :D

0

@Ojciec5tkidzieci Oglądanie a granie to jednak dwie różne rzeczy. :D ja nigdy nie wczułbym się tak w świat ME gdybym tylko obejrzał jakieś gameplaye

0

@Zoker Warto się przemęczyć przez pierwsza część, potem już jest ciutke lepiej

Ale historia, postacie i ich relacje rekompensują wszystko z nawiązką

0

@mekston Potężny Lewus, połamał się żeby żółw miał szansę

0

@pt9 Turowa ale przez mechanikę kontr nawalanka praktycznie non stop

1

@clyde ciężko wymarzyć sobie lepszy scenariusz

0

Ale się wylało w gorących. :|

3

@MesQueUnClub_87 Jakim cudem ominęła Cię taka perełka jak Baldursy 3? :o
Jeżeli nie przeszkadza Ci jakoś turowy system walki to ogrywaj śmiało bo to najlepszy rpg ostatnich lat. Ilość samych rozgałęzień fabularnych może przyprawić o ból głowy. :D


1

@partymaker Na Abby z gry ludzie marudzili, że za bardzo dopakowana i taka sylwetka nie pasuje do realiów.

I tak źle i tak niedobrze. :|

0

@bagor34 Ronaldinho może bardziej widowiskowy ale czy Messi go nie przebił w tych aspektach?

9



Gość w wieku 17 lat jest piłkarzem dla którego odpala się mecze.

0

@Pitinho Alba może odszedł z klubu ale jak widać jego duch został wśród kibiców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Luciano99 no na aktywności poboczne ewidentnie budżetu brakło - z tego co sprawdzałem to nic bardziej angażującego tam nie ma

aczkolwiek jak ktoś polubił system walki na tyle żeby spędzić w grze dodatkowy czas to znajdzie kilka wyzwań poza-fabułkowych dla siebie

1

@Luciano99 35h na liczniku, mogłem wycisnąć więcej bo mam jeszcze trochę aktywności pobocznych do zaliczenia - głównie opartych na walce ale fabułka mnie tak wciągnęła że delikatny rush wleciał xD

0

@Ryoumen Napompowany balonik to był tylko jeden z czynników klęski Cyberka na premierę, jednak oldgeny to była tragedia (sam grałem na poczciwym ps4) i potem już poszło viralem jaka ta gra nie jest beznadziejna

no i patrzac z szerszej perspektywy Cyberek na premiere powinien byc taki jakiego dostaliśmy przy aktualizacji 2.0

0

Ekspedycja 33 ukończona - cholera, od Eldena nie spotkałem się z tak piekna wizja artystyczna.

Ciężko mi uwierzyć, że taką gierkę wystrugali francuzi. Jakby ktoś mi nie powiedział z buta zakładałbym, że gram w Japońską produkcje. :D

5

@Kgorecki2500 żeby GTA nie skończyło właśnie jak legendarny Duke Nuken xD

1

@MesQueUnClub_87 Wyższy poziom trudności to bardziej angażujący gameplay.
Wad nie stwierdzono. :D

1

@Kgorecki2500 Daj jeszcze jedna szanse, jeżeli lubisz Residenty i podobne klimaty to jednak nie powinieneś się czuć zawiedziony. :D

1

@Kgorecki2500 W kwestii kreatywności wiele możemy się nauczyć od japońskich twórców. :D Grałeś może w The Evil Within? też świetna giera. :D

0

@Transu96 Przeciez wyraźnie napisałem w pierwszej wiadomości "oskarżonego"

poza tym rozchodzi mi sie tylko o reakcje matki tego ziomka, ktora nie jest zbyt zdrowa imo, reszta to jakieś twoje nadinterpretacje

chyba, że faktycznie jest jak pisze @Deathwing112, wylało się na nią i zareagowała jak zareagowała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?