marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@partymaker Flick na przestrzeni całego sezonu pokazał, że mental jest odmieniony i jeden mecz tego nie zmieni, panie złota rybko
1
@Joe_Pesci przy takim pytaniu ciężko nie zaspoilerować, po co komentarze otwierałeś xD
36
Myślisz o Bayernie, myślisz o Tomku - jeden z niewielu piłkarzy z tego niemieckiego środowiska, którego dało się autentycznie polubić
6
@Bulbazaur17 YT i jego "cenzura" to ładna patologia. Kanały historyczne muszą jakieś fikolki robić, żeby tylko nie wymówić imienia Hitlera. XD
0
@Criss18Barca nie było bo piłka trafiła w biodro.
poza tym z takiej odległości nawet jakby była ręką to sędzia spokojnie mógłby stwierdzić, że nabite - zawodnik Interu nie miał czasu na reakcje i puścić grę dalej xD
1
@Messibestplayerintheworld szkoda tylko, ze sony sie opierdziela i nie chce im sie wydać chociażby jakiś prostych portów oryginalnej trylogii GOW czy Uncharted 1-3 na PC.
7
Patrzysz na takie Uncharted, które wyszło w 2016 roku i zastanawiasz się co poszło nie tak, że gry dzisiaj bardzo często - przynajmniej w segmencie AAA działają i wyglądają dużo gorzej. :p
1
@Kgorecki2500 Ale Ty lecisz z tymi grami, zazdro. :o
ja to rozgrzebie kilka gier, jedną może skończę xD
1
@Stinger_ tzw shon bait xD
1
@Astad 3 to już totalnie nie moja bajka. Protoplasta dzisiejszych gier z otwartym światem, dużo powtarzalnej zawartości, mało jakości
2
@4drian0 Jest
@Messibestplayerintheworld tak, na pc.
Solidny Rockstarowy poziom w kwestii fabuły, postaci i świata przedstawionego aczkolwiek delikatnie juz czuć, że gameplay jest nadgryziony przez czas
Mi tam delikatne archaizmy nie przeszkadzają więc bawię się super ale jednak polecam poczekać na promocję jak coś
@Luciano99 Nie mam pojęcia, dopiero wziąłem go na tapetę. :D
Patrząc na recenzje jest ciutke gorzej niż Human Revolution, który bardzo mi się podobał
1
@Messibestplayerintheworld
Obecnie pierwszy RDR jest grany i Deus Ex rozłam ludzkości
1
Tyle gier do ogrania a La Bamba robi smaka na poczciwego Gothica, nieładnie. :|
1
@LionelM95 Goticzek wciąż piekielnie grywalny, bardzo dobrze się zestarzał w porównaniu z chociażby takim Morrowindwm imo
4
@Eklerek nie wiem ale tolerowanie takich rzeczy bardziej kojarzy mi sie z lewica jak prawica. ;p
1
@Kgorecki2500 Zdjęcie z furasem? Mentzen bardziej lewicowy jak myśli. :p
4
https://pbs.twimg.com/media/GqiHBj8W0AAumpm?format=jpg&name=large
Jak to wszystko nie yebnie w przyszłości to będzie cud
1
@VegetaPolska tylko ty możesz grać w tralier.
@Kgorecki2500 Nie jestem jakimś ekspertem od kolorystyki ale jak na moje całkiem okej w 5 się to prezentuje, nie są zbyt przesycone ani wyblakłe
2
@Kgorecki2500 Szaro buro i ponuro jak w V? Właśnie 5 była bardzo kolorowa. xD
4 miała fajny, ponury klimacik
0
@Trojanek23 Tak czy siak krytyka Marciniaka na taką skale po meczu gdzie wyszedł nasz brak doświadczenia i cwaniactwa przypomina madryckie marudzenie na sędziów
15
@Stinger_ A co miał na myśli Mentzen? Że w zależności od wyborów można rotować programami które wzajemnie się wykluczają? ;p
1
@Azazel_Pazuzu on tam chyba w biodro dostał. xD
23
@MesQueUnClub96 @clyde co zaorała psychikę dodiego xD
poza tym nie musisz się żegnać skoro robisz przerwę maks na 2,3 dni
7
@Mankind Jeszcze jak coś tam próbuje bronić się w tle, czyste złoto xD
@clyde wychodzi na to, że chłop w zależności od wyborów potrafi mieć kilka programów, które wzajemnie się ze sobą wykluczają. XD
46
Potężny Duńczyk xDD
3
@DeXt3rVeB ta debata od zawsze istniała tylko w głowach madryciaków. Każdy kto ma chociażby minimalne pojęcie o piłce nożnej postawi na Leo
1
@clyde piękny rok
18
@dafik85 300 wypowiedź Zlatana, której nie wypowiedział
1
@Jakchcesz no tak. ;p
4
@Roobo Świat powinien się zorganizować, poświęcić jedną większą wyspę i wysyłać tam wszystkich takich odklejeńców. Niech tam świrują - z dala od zwykłych ludzi