7

@partymaker Flick na przestrzeni całego sezonu pokazał, że mental jest odmieniony i jeden mecz tego nie zmieni, panie złota rybko

1

@Joe_Pesci przy takim pytaniu ciężko nie zaspoilerować, po co komentarze otwierałeś xD

36



Myślisz o Bayernie, myślisz o Tomku - jeden z niewielu piłkarzy z tego niemieckiego środowiska, którego dało się autentycznie polubić

6

@Bulbazaur17 YT i jego "cenzura" to ładna patologia. Kanały historyczne muszą jakieś fikolki robić, żeby tylko nie wymówić imienia Hitlera. XD

0

@Criss18Barca nie było bo piłka trafiła w biodro.

poza tym z takiej odległości nawet jakby była ręką to sędzia spokojnie mógłby stwierdzić, że nabite - zawodnik Interu nie miał czasu na reakcje i puścić grę dalej xD

1

@Messibestplayerintheworld szkoda tylko, ze sony sie opierdziela i nie chce im sie wydać chociażby jakiś prostych portów oryginalnej trylogii GOW czy Uncharted 1-3 na PC.

7



Patrzysz na takie Uncharted, które wyszło w 2016 roku i zastanawiasz się co poszło nie tak, że gry dzisiaj bardzo często - przynajmniej w segmencie AAA działają i wyglądają dużo gorzej. :p

1

@Kgorecki2500 Ale Ty lecisz z tymi grami, zazdro. :o
ja to rozgrzebie kilka gier, jedną może skończę xD

1

@Stinger_ tzw shon bait xD

1

@Astad 3 to już totalnie nie moja bajka. Protoplasta dzisiejszych gier z otwartym światem, dużo powtarzalnej zawartości, mało jakości

2

@4drian0 Jest
@Messibestplayerintheworld tak, na pc.
Solidny Rockstarowy poziom w kwestii fabuły, postaci i świata przedstawionego aczkolwiek delikatnie juz czuć, że gameplay jest nadgryziony przez czas
Mi tam delikatne archaizmy nie przeszkadzają więc bawię się super ale jednak polecam poczekać na promocję jak coś

@Luciano99 Nie mam pojęcia, dopiero wziąłem go na tapetę. :D
Patrząc na recenzje jest ciutke gorzej niż Human Revolution, który bardzo mi się podobał

1

@Messibestplayerintheworld
Obecnie pierwszy RDR jest grany i Deus Ex rozłam ludzkości

1

Tyle gier do ogrania a La Bamba robi smaka na poczciwego Gothica, nieładnie. :|

1

@LionelM95 Goticzek wciąż piekielnie grywalny, bardzo dobrze się zestarzał w porównaniu z chociażby takim Morrowindwm imo

4

@Eklerek nie wiem ale tolerowanie takich rzeczy bardziej kojarzy mi sie z lewica jak prawica. ;p

1

@Kgorecki2500 Zdjęcie z furasem? Mentzen bardziej lewicowy jak myśli. :p

4

https://pbs.twimg.com/media/GqiHBj8W0AAumpm?format=jpg&name=large

Jak to wszystko nie yebnie w przyszłości to będzie cud

1

@VegetaPolska tylko ty możesz grać w tralier.
@Kgorecki2500 Nie jestem jakimś ekspertem od kolorystyki ale jak na moje całkiem okej w 5 się to prezentuje, nie są zbyt przesycone ani wyblakłe

2

@Kgorecki2500 Szaro buro i ponuro jak w V? Właśnie 5 była bardzo kolorowa. xD

4 miała fajny, ponury klimacik

0

@Trojanek23 Tak czy siak krytyka Marciniaka na taką skale po meczu gdzie wyszedł nasz brak doświadczenia i cwaniactwa przypomina madryckie marudzenie na sędziów

15

@Stinger_ A co miał na myśli Mentzen? Że w zależności od wyborów można rotować programami które wzajemnie się wykluczają? ;p

1

@Azazel_Pazuzu on tam chyba w biodro dostał. xD


23

@MesQueUnClub96 @clyde co zaorała psychikę dodiego xD


poza tym nie musisz się żegnać skoro robisz przerwę maks na 2,3 dni

7

@Mankind Jeszcze jak coś tam próbuje bronić się w tle, czyste złoto xD

@clyde wychodzi na to, że chłop w zależności od wyborów potrafi mieć kilka programów, które wzajemnie się ze sobą wykluczają. XD

46



Potężny Duńczyk xDD

3

@DeXt3rVeB ta debata od zawsze istniała tylko w głowach madryciaków. Każdy kto ma chociażby minimalne pojęcie o piłce nożnej postawi na Leo

1

@clyde piękny rok

18

@dafik85 300 wypowiedź Zlatana, której nie wypowiedział

1

@Jakchcesz no tak. ;p

4

@Roobo Świat powinien się zorganizować, poświęcić jedną większą wyspę i wysyłać tam wszystkich takich odklejeńców. Niech tam świrują - z dala od zwykłych ludzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?