marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Mam nadzieję, że jak Rashford przyjdzie to Fati zdecyduje się na odejście.
Wtedy będziemy mieli taką fajną ciągłość jeżeli chodzi o odrestaurowanie piłkarzy
pierwsze Dembele - w jego miejsce wbił się Fati z wypożyczenia i teraz Ansu zastąpi anglik.
3
@CLS63AMG 16 listopada 2003 - debiut Leo Messiego w pierwszej drużynie FC Barcelony.
0
@clyde dokładnie, tlenu szkoda na takie odpady
0
@ArcziArtt Zależy do czego i jaka moc w pececie siedzi. :D
9
Dziecko skatowane fizycznie i psychicznie, blizny w postaci traum pewnie będzie dźwigać przez większość jak nie przez całe życie, a oprawcy wyrok DO 8 lat.
Mi się powoli w głowie przestaje mieścić jak żałosne i pobłażliwe mamy prawo.
0
@partymaker a mi przeciętnymi kibicami. ;p
3
Karaś jest niepodrabialny xDD
35
Zawsze mnie zastanawia jaki proces myślowy zachodzi w głowie osoby, która postanawia wypisywać takie bzdety do obcych ludzi, żenada totalna
1
15 milionów dla Araujo nie wygląda jak naprawianie drabinki płacowej
1
@Rewolucja123 świetna gra, jedynie system jazdy mi tam nie siedział
2
@BorzyKrzys Polska to kraj dwóch połówek.
Z jednej strony piękny, spokojny kraj - zero jakiś poważniejszych zagrożeń z strony natury itd.
z drugiej strony państwo z dykty, gdzie prawo trzyma się na trytytke a rządzi nami banda komików. xD
No nie można mieć wszystkiego
0
@Sulimo Takie gadanie, 99% ludzi w jego sytuacji zachowałoby się podobnie
1
@Kgorecki2500 Sony musiałoby zrobić remake, przynajmniej dwóch pierwszych części a to się nie kalkuluje
Łatwiej zrobić remake TLOU czy Horizona. ;p
1
@esem91 trawa jest zielona
zgadzacie się? :|
to dotyczy każdego piłkarza, który nie wywiązuje się z określonych zadań
Jeżeli obrońca nie potrafi odebrać piłki, jest zbędny. ;p
9
w USA tak czy siak stabilnie, jak zachorujesz poważnie to módl się o szybką śmierć bo koszty leczenia jeszcze twoje dzieci zrujnują. :p
3
Niska sprzedaż nowego Dragon Age była do przewidzenia, ale że Fifka rozczarowała finansowo? :o
0
@AlexDark00 Może po prostu peszek początkującego no ale nie zachęciło mnie to jakoś do gierki. xD
8
Sprawdziłem sobie z ciekawości nową Fife, czy też EA FC i już w jakimś piątym meczu przeciwnik chciał wykonać rzut z autu... ale zapętlił się w animacji rzutu - nawet piłeczką nie rzucał, bo ta leżała na ziemi - tylko machał tymi rękami biedak.
Wy w to poważnie gracie i jeszcze za to płacicie? :D
12
Elegancko, polityka w Polsce i tak jest nieśmiesznym kabaretem więc przesuwanie granicy żenady - w tym przypadku przez Stanowskiego jak najbardziej na plus
20
@Eklerek Madrycioki wypowiadające się o sędziowskich przekrętach to taka bezczelność, że szczęka opada. xD
0
@MesQueUnClub96 Nie no, Xavi też miał okres gdzie ładną piłeczkę graliśmy
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ewentualnie Flick faktycznie zastosuje ten podział Pena liga, Wojtek LM i puchar.
2
https://x.com/matswiecicki/status/1881675825638220196
Ligowo ostatnio dramat totalnie.
Z drugiej strony co tutaj więcej można zrobić skoro nasi nie mają większych problemów w dochodzeniem do sytuacji bramkowych a strasznie kuleje wykończenie
0
@LambiPL Nie był zły ale już pokazywał delikatne problemy, a kiedy DICE wychodziło z gierką na prostą (pacyfik) to uwalili wsparcie. :D
3
Chodzą plotki, że 98% twórców produkujących Battlefielda 7 nie pracowało nad poprzednimi częściami serii.
Czyżby Dice miało podzielić los Bioware i z znanego i lubianego studia miała zostać ledwie wydmuszka? Już ostatnie dwie części BF'a pokazały, że w studiu nie dzieję się najlepiej, osobiście wątpię żeby następna część wybiła się ponad przeciętność.
4
@macio_944 Świetna sprawa, gdybym ciutkę więcej zarabiał to z buta wcisnąłbym się w taki komiks. :D
Sesja motion capture też w sumie brzmi jak super przeżycie
3
@macio_944 a niech sobie krzycza ile chca za swoje niedorobione produkty.
Teraz i tak 99% dużych gier kupuje się kilka miesiecy po premierze, kiedy juz sa naprawione i odpowiednio przecenione - jak ktoś będzie miał parcie żeby pograć w nową fifkę, coda czy starfielda 2 za 400-500 ziko to znaczy tylko tyle, że zasługuje na naplucie w twarz przez korporacje
0
@Tomason Mogła - sporadycznie zdarzy się jej napisać coś z sensem.
0
@Transu96 Nie dość, że toksyczna firma to jeszcze toksyczni gracze. xD
9
Staśko wstała i wybrała język faktów.