2

https://x.com/FCBSpooky_/status/1890431898096107824

Mam nadzieję, że Gavi nie zatraci razem z wiekiem tej swojej zadziorności. Kto nam wtedy będzie madrycioków na smyczy wyprowadzał

0

@Criss18Barca To się nigdy nie skończyło, co okienko dziennikarze próbują rozkręcić sagę pt. "powrót Neymara"

1

@Mario96w Nie robię żadnych platyn, patrząc czasami na trofea odbierałoby mi to zwyczajnie fun z gierki

1

@norbi77 Najgorzej tam to mają chyba fani Bloodborne, którzy zadowoliliby się nawet patchem do 60 fpsów. xD

2



Takie promocje to ja szanuje xD

2



Do 15 lat, kiedy śmieć powinien zostać zutylizowany jak pet.
Strasznie pobłażliwe prawo mamy, aż przykro się patrzy

5



I Niemcy to w ogóle nie chcieli, nie wiedzieli. Kiszki mi wykręca z żenady jak widzę takie wypociny

0

@Chucky Nope, Leo powinien zostać zamkniętym rozdziałem.

4

@wyrek Tusk ma swoje odpały ale to zupełnie inna skala

btw, nie głosowałem na niego

3

Trump podręcznikowym przykładem politycznej prostytucji czy jednak nie? ;p

2

@TheNekro94 chłop zagrał kilka meczów i nagle ego top xD

3




ooo, miod na moje rpgowe serduszko

9

@Aragorn33 ale stwierdził, że są dwie płcie więc dobry przekaz leci, reszta się nie liczy

1

@Kgorecki2500 Teraz czas na dwójeczkę. :D

0

@Tigermaus Trailer zawsze jest podkoloryzowany, bo ma sprzedać gre.
Aczkolwiek jeżeli Rockstar utrzyma dobra passę to mamy gre, która podniesie poprzeczkę dla innych

3




Jeżeli chodzi o talenty zmarnowanego przez kontuzje to tego pana mi niesamowicie szkoda. Niesamowity kocur.

1

@626 Do balona to jeszcze daleka, bardzo daleka droga. xD

2

@Kgorecki2500 Teraz jest ból serca, bo kwota potężna ale odpalisz sobie takiego Cyberka na full detalach i Ci przejdzie. :D

0

@LambiPL Po części to mężczyźni mężczyznom zgotowali taki los.
Aczkolwiek i tak już jest ciutke lepiej pod tym względem niż kiedyś, takie mam przynajmniej wrażenie

1

@esem91 Liverpool to nie szejkowie, proste.

1

@Jakchcesz To juz nie jest modne, teraz chca po prostu wciskac elementy z gier usług

3



EA popatrzy i cyk, elementy gry usługi w nowym ME mamy murowane. xD

1

@Safrani Ja czekam na ostatnia aktualizacje i też przymierzam się do trzeciego podejścia

1

@Safrani Baldursy 3? TOP

0

@bartekvisca dwójka mimo wszystko bardziej uproszczona, od razu masz dostęp do alchemii a więc do sznapsów i system walki jest bardziej intuicyjny

0

@kanver_ Lewus takich warunków nie ma

13

Z każdym odpałem jakiegoś madrycioka wstrętnego warto przypomnieć, że Lewandowski dostał 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosku.

Ile dostanie Bellingham za rzucenie wulgaryzmami w stronę sędziego? Nie wiem, ale się domyślam.

39



Teraz "XDDDD" a zaraz będą beczeć na jakąś niesprawiedliwość sędziowską. Obrzydliwy klub, obrzydliwi fani.

0

@ViscaelBarca2007 Fati po prostu chce ugrać ile się da z kontraktu bo drugiego już takiego nie dostanie xD

0

@AmigoBlancos Może chłopak faktycznie marzył o zobaczeniu tych klubów od środka, a wy się śmiejecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?