marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://x.com/FCBSpooky_/status/1890431898096107824
Mam nadzieję, że Gavi nie zatraci razem z wiekiem tej swojej zadziorności. Kto nam wtedy będzie madrycioków na smyczy wyprowadzał
0
@Criss18Barca To się nigdy nie skończyło, co okienko dziennikarze próbują rozkręcić sagę pt. "powrót Neymara"
1
@Mario96w Nie robię żadnych platyn, patrząc czasami na trofea odbierałoby mi to zwyczajnie fun z gierki
1
@norbi77 Najgorzej tam to mają chyba fani Bloodborne, którzy zadowoliliby się nawet patchem do 60 fpsów. xD
2
Takie promocje to ja szanuje xD
2
Do 15 lat, kiedy śmieć powinien zostać zutylizowany jak pet.
Strasznie pobłażliwe prawo mamy, aż przykro się patrzy
5
I Niemcy to w ogóle nie chcieli, nie wiedzieli. Kiszki mi wykręca z żenady jak widzę takie wypociny
0
@Chucky Nope, Leo powinien zostać zamkniętym rozdziałem.
4
@wyrek Tusk ma swoje odpały ale to zupełnie inna skala
btw, nie głosowałem na niego
3
Trump podręcznikowym przykładem politycznej prostytucji czy jednak nie? ;p
2
@TheNekro94 chłop zagrał kilka meczów i nagle ego top xD
3
ooo, miod na moje rpgowe serduszko
9
@Aragorn33 ale stwierdził, że są dwie płcie więc dobry przekaz leci, reszta się nie liczy
1
@Kgorecki2500 Teraz czas na dwójeczkę. :D
0
@Tigermaus Trailer zawsze jest podkoloryzowany, bo ma sprzedać gre.
Aczkolwiek jeżeli Rockstar utrzyma dobra passę to mamy gre, która podniesie poprzeczkę dla innych
3
Jeżeli chodzi o talenty zmarnowanego przez kontuzje to tego pana mi niesamowicie szkoda. Niesamowity kocur.
1
@626 Do balona to jeszcze daleka, bardzo daleka droga. xD
2
@Kgorecki2500 Teraz jest ból serca, bo kwota potężna ale odpalisz sobie takiego Cyberka na full detalach i Ci przejdzie. :D
0
@LambiPL Po części to mężczyźni mężczyznom zgotowali taki los.
Aczkolwiek i tak już jest ciutke lepiej pod tym względem niż kiedyś, takie mam przynajmniej wrażenie
1
@esem91 Liverpool to nie szejkowie, proste.
1
@Jakchcesz To juz nie jest modne, teraz chca po prostu wciskac elementy z gier usług
3
EA popatrzy i cyk, elementy gry usługi w nowym ME mamy murowane. xD
1
@Safrani Ja czekam na ostatnia aktualizacje i też przymierzam się do trzeciego podejścia
1
@Safrani Baldursy 3? TOP
0
@bartekvisca dwójka mimo wszystko bardziej uproszczona, od razu masz dostęp do alchemii a więc do sznapsów i system walki jest bardziej intuicyjny
0
@kanver_ Lewus takich warunków nie ma
13
Z każdym odpałem jakiegoś madrycioka wstrętnego warto przypomnieć, że Lewandowski dostał 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosku.
Ile dostanie Bellingham za rzucenie wulgaryzmami w stronę sędziego? Nie wiem, ale się domyślam.
39
Teraz "XDDDD" a zaraz będą beczeć na jakąś niesprawiedliwość sędziowską. Obrzydliwy klub, obrzydliwi fani.
0
@ViscaelBarca2007 Fati po prostu chce ugrać ile się da z kontraktu bo drugiego już takiego nie dostanie xD
0
@AmigoBlancos Może chłopak faktycznie marzył o zobaczeniu tych klubów od środka, a wy się śmiejecie