35

Zawsze mnie zastanawia jaki proces myślowy zachodzi w głowie osoby, która postanawia wypisywać takie bzdety do obcych ludzi, żenada totalna

1

15 milionów dla Araujo nie wygląda jak naprawianie drabinki płacowej

1

@Rewolucja123 świetna gra, jedynie system jazdy mi tam nie siedział

2

@BorzyKrzys Polska to kraj dwóch połówek.
Z jednej strony piękny, spokojny kraj - zero jakiś poważniejszych zagrożeń z strony natury itd.
z drugiej strony państwo z dykty, gdzie prawo trzyma się na trytytke a rządzi nami banda komików. xD
No nie można mieć wszystkiego

0

@Sulimo Takie gadanie, 99% ludzi w jego sytuacji zachowałoby się podobnie

1

@Kgorecki2500 Sony musiałoby zrobić remake, przynajmniej dwóch pierwszych części a to się nie kalkuluje
Łatwiej zrobić remake TLOU czy Horizona. ;p

1

@esem91 trawa jest zielona

zgadzacie się? :|


to dotyczy każdego piłkarza, który nie wywiązuje się z określonych zadań
Jeżeli obrońca nie potrafi odebrać piłki, jest zbędny. ;p

9



w USA tak czy siak stabilnie, jak zachorujesz poważnie to módl się o szybką śmierć bo koszty leczenia jeszcze twoje dzieci zrujnują. :p

3



Niska sprzedaż nowego Dragon Age była do przewidzenia, ale że Fifka rozczarowała finansowo? :o


0

@AlexDark00 Może po prostu peszek początkującego no ale nie zachęciło mnie to jakoś do gierki. xD

8

Sprawdziłem sobie z ciekawości nową Fife, czy też EA FC i już w jakimś piątym meczu przeciwnik chciał wykonać rzut z autu... ale zapętlił się w animacji rzutu - nawet piłeczką nie rzucał, bo ta leżała na ziemi - tylko machał tymi rękami biedak.
Wy w to poważnie gracie i jeszcze za to płacicie? :D

12



Elegancko, polityka w Polsce i tak jest nieśmiesznym kabaretem więc przesuwanie granicy żenady - w tym przypadku przez Stanowskiego jak najbardziej na plus

20

@Eklerek Madrycioki wypowiadające się o sędziowskich przekrętach to taka bezczelność, że szczęka opada. xD

0

@MesQueUnClub96 Nie no, Xavi też miał okres gdzie ładną piłeczkę graliśmy

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ewentualnie Flick faktycznie zastosuje ten podział Pena liga, Wojtek LM i puchar.

2

https://x.com/matswiecicki/status/1881675825638220196

Ligowo ostatnio dramat totalnie.
Z drugiej strony co tutaj więcej można zrobić skoro nasi nie mają większych problemów w dochodzeniem do sytuacji bramkowych a strasznie kuleje wykończenie

0

@LambiPL Nie był zły ale już pokazywał delikatne problemy, a kiedy DICE wychodziło z gierką na prostą (pacyfik) to uwalili wsparcie. :D

3

Chodzą plotki, że 98% twórców produkujących Battlefielda 7 nie pracowało nad poprzednimi częściami serii.


Czyżby Dice miało podzielić los Bioware i z znanego i lubianego studia miała zostać ledwie wydmuszka? Już ostatnie dwie części BF'a pokazały, że w studiu nie dzieję się najlepiej, osobiście wątpię żeby następna część wybiła się ponad przeciętność.

4

@macio_944 Świetna sprawa, gdybym ciutkę więcej zarabiał to z buta wcisnąłbym się w taki komiks. :D

Sesja motion capture też w sumie brzmi jak super przeżycie

3

@macio_944 a niech sobie krzycza ile chca za swoje niedorobione produkty.
Teraz i tak 99% dużych gier kupuje się kilka miesiecy po premierze, kiedy juz sa naprawione i odpowiednio przecenione - jak ktoś będzie miał parcie żeby pograć w nową fifkę, coda czy starfielda 2 za 400-500 ziko to znaczy tylko tyle, że zasługuje na naplucie w twarz przez korporacje

0

@Tomason Mogła - sporadycznie zdarzy się jej napisać coś z sensem.

0

@Transu96 Nie dość, że toksyczna firma to jeszcze toksyczni gracze. xD

9



Staśko wstała i wybrała język faktów.

0

Czyli jak rozumiem dzisiaj koniec wojny na Ukrainie, tak? :|

0

@Who_you_mam Za każdym razem jak widzę takie ciekawostki mam przed oczami Barcę, która rozwalała pieniądze na lewo i prawo i jakoś mi nie do śmiechu :|

0

@Gall Nie wiem która bardziej, ale na pewno pierwsza część i krzyżowiec w tej kategorii się liczą

4



Kiedy nie jesteś w stanie powtórzyć sukcesu najlepszych części więc postanawiasz wydoić z nich tyle pieniędzy ile się da. :D

Pewnie się skusze, bo jednak sentyment do Twierdzy mam ogromny

3

@Edoss wiesz, że do sprzedaży piłkarza potrzeba też jego zgody?

0

@kuz Nie każdy musi mieć jakieś ambicje sprortowe, jak widać chłopakowi do szczęścia wystarczy piękne miasto, kopanie piłeczki na treningu z chłopakami i kontrakt ustawiający cała rodzinkę na całe życie

1

@Jakchcesz to tylko grupa głośnych krzykaczy, większość graczy ma to w pompce. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?