marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 Szczerze to wątpię żeby cokolwiek mogło Koemana zachęcić do dania Ryszardowi porządnej szansy
0
@FCB24 Panie, szanujmy się. Szanse to dostaje
Trincao a nie Puig który raz na rok wejdzie na boisko xD
Poza tym idąc Twoim rozumowaniem, to poprzednie szanse wykorzystywał. Wtedy nie był zweryfikowany?
2
@abram3k Co nie zmienia faktu, że Pedri za kilka meczów będzie się czołgał po boisku jak dalej będzie tak zajeżdżany. Szkoda, ze trener ignoruje Puiga bo zacnie można rozłożyć między nimi minuty
0
@ObiektywnyKibic121 A Dest nie miał przypadkiem jakiś problemów zdrowotnych?
0
@Ghotti telewizor kupiony kilka lat temu stricte pod korzystanie z konsoli. Smart nie byl mi potrzebny i w sumie jeszcze przez długi czas nie będzie wiec zapewne zawita u mnie kiedy będę wymieniał tv
2
@Chakalaka Oj tak, produkcje HBO to imo ścisła topka. Netflix trochę odstaje
@Hosh No mi nawet sama apka chodzi dramatycznie na ps4, a buforowanie jest co kilka sekund
4
Ale HBO GO jest skopane w porównaniu z Netflixem, nie dość że apka jest dużo gorzej skonstruowana to odpalając przez konsole mam problem z buforowaniem kiedy Netflix ładnie smiga xd
1
@Quavosk trochę wariat, ale czasami powie coś madrze xd
4
@macio_944 Ciężko się dziwić, Kaczyński za jakiś czas będzie miał taki sam, jak nie gorszy odbiór. Nawet jeżeli już kilka lat nie będzie aktywny w polskiej polityce
0
@SamuraJack Zaloze się, że jakby przesłuchał wszystkie piosenki zdania by nie zmienił. Niektórym bedoes po prostu nie siedzi
1
@SamuraJack Nawet nie przesłuchałem całej płyty bo nie dałem rady
0
O, Cyber "tylko" z 17 GB patchem. Spodziewałem się czegoś większego w sumie xd
0
@clyde A tutaj cyk, ps uszkodzony i nie działa xD
2
@Ghostface Nawet jeżeli historia została zmyślona to nie zmienia się odbiór ludzi, którzy pisali, że to nawet dobrze i powinien się cieszyć, że pobity nie został xD
I owszem, jeżeli widzę taki odbiór społeczeństwa to śmiało mogę powiedzieć, że mojemu krajowi bliżej do ciemnogrodu, a to tylko jeden czynnik który na to wpływa.
1
@Kapitan_SW Niestety, wstyd jak cholera
Offtopic delikatny ale czym złamałem regulamin, że komentarz z grupa która jest źródłem w tym przypadku został usunięty? Nawet zręcznie "ocenzurowałem" nazwę. @wpwelement @Moderacja
0
Komentarz usunięty
18
O Cię panie, jestem na jakieś grupie na FB gdzie ludzie dzielą się jakimiś kijowymi sytuacjami z swojego życia. Jakiś chłopak napisał, że został opluty bo szedł z chłopakiem za rękę. Reakcja ludzi? Do czasu uruchomienia się moderacji większość komentarzy twierdziła, ze chłopak powinien się cieszyć że został tylko opluty, a nie pobity i ogólnie to dobrze, że został tak potraktowany. Przecież to jest chore jaka wciąż jest społeczna akceptacja w pewnych środowiskach na zwyczajną patologię bo coś komuś zwyczajnie nie pasuje. Ja już nawet rozumiem, że można czegoś nie popierać ale żyj i daj żyć innym albo wypad z cywilizacji skoro nie umiesz wciąż żyć w społeczeństwie
5
@SiSenior Krzesełka dla wszystkich, proszę się rozgościć xD
7
@CatalanDream Przecież takie sytuację dzieją z daleko od domu, więc można mieć je w dupie. Ameryczka, Europa - tylko na tym się zbija rozgłos. "Trzeci świat" mało kogo obchodzi
2
@MarcelNJ11 Tak, tak szczepionki mają przeprowadzać selekcje wśród ludzi, a sam wirus to tylko wymyślony przez rządy pretekst żeby przeprowadzić w.w selekcję xD
2
@MarcelNJ11 Ze jeszcze takie okazy jak Ty się uchowały
2
@Avatarr Jak mnie pamięć nie myli to w Barcelonie nawet Messi nie korzysta z psychologa, a na takim poziomie to powinien być standard
1
@Pilka_jest_okragla Spokojnie, teraz zagra za miesiąc dobry mecz i znowu będzie uwielbiany. Tak działa La Rambla
2
@Nano22 Czyli w sumie kolejny punkt pod który można podpiąć co się chce xd
2
@LuisSalvano To tylko żarcik bo idzie zauważyć, że Rysiek na chwilę poszedł w odstawkę na rzecz Moriby, następnym razem faktycznie machnę mema żeby nikt poważnie tego nie odebrał xD
5
Już nie chcemy Ryszarda, teraz chcemy Moribe - potencjał na mema xD
12
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/141591393_470328017687177_1604785316039029749_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hOh7OwhuPBMAX_AQD0e&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=432757417ec4bb7fc08b2153840a1d3f&oe=60306163
Ciekawe czy chłop wolałby obejrzeć jak dwóch facetów idzie za rękę na ulicy czy wszamać pizzę z nutka miłości
2
@koszol Niby tak, ale Barca średnio lubi wykorzystywać potknięcia rywali xD
8
@insp1re Pedri to niech sobie odpocznie w końcu
0
@pepo_barcarzadzi Tak samo, równe 600 zł za większość przedramienia, a tutaj zaraz tyle trzeba będzie płacić za kilka kresek i kółko xD