marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 czyste gdybanie ale tutaj raczej chodzi o to, ze Suarez gdyby o siebie zadbał dłużej by się utrzymał w topowej formie
5
@kiper09 Czy ja wiem czy obecnie to jakieś duze osiągnięcie xD
0
@kiper09 i co Ci zrobią Ci topowi trenerzy w tym pół trupie? Bez transferów z slaba ławka rezerwową? Nawet bez prezydenta obecnie xD
0
@Criss18Barca Jednak myślę, że to jest finansowa przepaść nie do przeskoczenia
0
@Katalończyk 99 no takie nazwiska to imo mocna abstrakcja xd
6
@ranger3120 jakiej Ewy, co za fotki mnie ominęły xdd
0
@PanPatrykk Ojoj, nie widze tam goticzka
1
@Kwiatek67 To byłby delikatny sabotaż xD
16
@Janiama Moim zdaniem to trochę podobna sytuacja do tej z Valverde, minimalnie za późno wyleciał (Odcinając się od faktu, że w ogóle zatrudnienie Brzęczka było mocno kontrowersyjne)
0
@lucca87 Brakujące ogniwo? Jeżeli trener miałby na niego pomysł to owszem. Zbawienie? Absolutnie nie
3
@abram3k Najlepiej byłoby żeby wszystkie branże solidarnie razem się otworzyły, tej fali pis nie zatrzymałby za żadne skarby
1
@Bobo25 No dobra, czyli rozumiem że w Polsce główny prym wiedzie Netflix i HBO xD
0
Jakieś godne platformy VOD do ogarnięcia oprócz Netflixa i HBO? W Polsce jest jeszcze coś ciekawego?
0
@tristan87 A to niespodzianka, Boniek zaskoczył
0
@MESSIah16 Akurat ten cytat będzie aktualny aż do końca ludzkości
0
@Rust_Cohle taktyczny obserwator xd
2
@abram3k 21 lat? Masz racje, praktycznie dziadek który zaraz przejdzie na emeryturę...
Dest ma pole do poprawy, nawet spore ale to wciąż młody piłkarz który rozgrywa tutaj pierwszy sezon po przejściu z dużo słabszej ligi. Tyle tutaj się naczytalem, ze chcecie młodych w drużynie, a kiedy dostają szansę to nie ma za grosz cierpliwości do nich oczekując od razu niewiadomo czego
6
@abram3k no tak, wywalic juz młodego i perspektywicznego PO bo nie okazal się po kilku miesiącach drugim Alvesem XD
Niektórzy to maja leb do budowania drużyny, nie ma co
1
Ładnie się wczoraj Leo zagotował - z jednej strony nie popieram takich zachowań na boisku ale z drugiej czy można się dziwić Leo, ze nerwy puściły?
0
@avanes Jeszcze może ją zrobić
3
@draxidox a Griezmann kosztował 120 milionów i gra słabo
2
@GadulkiGembulki do ps3 najwiekszy sentyment
13
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/140086044_951427538595062_3141358992090565191_o.png?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=32XS5RisU5gAX-nBGAe&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&_nc_tp=30&oh=ec8b1da9021e7cceaccc6ddc83e89f39&oe=602AE502
Taktyczne rozwalenie przeciwnika xD
0
@FCB24 No tak, klasyczna 9 ma jeszcze sobie okazję wypracować żeby udowodnić, że jest dobry xD
9
@norbi77 I cyk, wykorzystywanie rocznicy śmierci własnej matki żeby głosić ataki na Polskę i kościół, taktyczne wspominki Amber Gold żeby przypomnieć afery.
Taki piękny kraj, a tacy paskudni ludzie siedzą za jego sterami.
0
@kaamil1910 szejki graja w innej lidze, znowu przeznacza gigantyczna kwotę na defensywę a wylewy będą większe niż u nas zapewne xd
0
@Kgorecki2500 Juz dawno byl wariatem, karierę polityczną budował również na śmieci brata.
Nasuwa się tylko pytanie, czy wyborcy to tez wariaci..
4
@BorzyKrzys Ja osobiście nigdy nie przepadałem za westernami, a swiat fabuła i narracja w Red Dead tak mnie wciągnęły, że przy pierwszym podejściu mógłbym gry nie wyłączać. Prawdziwe dzieło w branży
12
No niezłą przemowę dal wczoraj Kaczyński na rocznicy śmierci swojej matki z kościelnej ambony. Poruszyl między innymi temat "zla"ktore atakuje Polskę i kościół a potem jeszcze wmieszał w to Amber gold.
Psychopata coraz bardziej odkleja się od rzeczywistości, a wciąż szeregowy poseł ma kluczowy wpływ na nasz kraj xD
5
@jeyx77x Dobrze, że nie ma już Bartomeu. Przecież taki Depay to by z miejsca 10 dostał jakby były pieniądze