0

@pepo_barcarzadzi Tak samo, równe 600 zł za większość przedramienia, a tutaj zaraz tyle trzeba będzie płacić za kilka kresek i kółko xD

1

https://zapodaj.net/images/427d0d75e8f9f.jpg
Nie ma to jak piekna i subtelna ozdoba ciała za nawet 650 złotych do 10 cm tatuażu XDD

0

@Pogba no ja to im bardziej współczuję xd

1

@Witekk10 Nie da się dać żadnych dowodów. Wszystko pozostaje w strefie teorii, różnica jest taka, że kolega nie próbuję obalić innej teorii "argumentem" nieprawda xD

1

@KaszanaSakana rozkładamy się, ewentualne spalamy i tyle, koniec przygody

7

https://pbs.twimg.com/media/EsPiEBnWMAALX9T?format=jpg&name=medium

No nie powiem, ciekawe osobistości zakladaja tam konta xDD

1

@Szklaner @Transu96 chyba Cie wołają

1

@Comentateiro No i ty nie masz :x

2

@jaras121 A niech stracę, masz xd

1

@Kwiatek67 Selfie zawsze na propsie xd

9

Populistycznie i nierealnie

3

@Encore czyli odrzucili poprawkę senatu i teraz ogłaszają swój sukces xDD Dobrze chociaż, że jakieś pieniądze na psychiatrię pójdą

54

@FC1899Barca Wstyd jak uj, gratulacje bartomeu za doprowadzenie Barcy do takiego stanu

0

@LuisSalvano no jeszcze do ojca ale w mniejszym stopniu

2

@msmsms Można wstawić kazda durna wojnę ktora toczyła ludzkosc i tez by się zgadzało xd

0

@tomek8756 telefon, nikotyna i kofeina

2

@yla Może zdobył kibiców tym, że przejął Barce w najgorszych możliwych okolicznościach i odważnie stawia na młodych, starając się coś wyciągnąć z tej drużyny i zbudować jakieś fundamenty na przyszłość?

0

@shinthps Mimo wszystko szkoda, zacne towarzystwo się tutaj zebrało

20

@LuisSalvano XD a niby jak miałyby ktoś ukształtować swoje zdanie w tej kwestii nie przychodząc na ten świat?

5

@damian777 wciąż mnie dziwi nazywanie takich transferów darmowymi. Pensja, zawodnik przychodzi z własną karta wiec potężna premia zapewne dla niego jak i dla agenta xd

0

@Witam chada ma juz święty spokój

0

@tomek8756 Jem, spie i pije. Ogólnie totalny survival, walka o przetrwanie.

W międzyczasie oglądam seriale

0

@JANEK777 "Polak którego aktualnie uśmierca brytyjski szpital, bez zgody jego rodziny."
No niby masz rację, ale nie do końca. Delikatna manipulacja jednak wyszła patrząc na to, że część rodziny się zgodziła

1

@JANEK777 Z tego co mi wiadomo, część rodziny się zgodziła a część nie. Dramat człowieka, mam nadzieję że jakby mi się taka tragedia przytrafiła to będzie już możliwość podpisania odpowiednich papierków która uwolni mnie od niełaski lub łaski bliskich.

8

@Don Lucas No tak, bo usunięcie konta na forum jest równoznaczne z transferem na inną ławkę kibicowską xD

3

@chavez I fajnie, że ktoś skorzysta na tej pseudo dramie

1

@konraden Nie z użytkownikiem tylko z forum. W diagnozy psychologiczne nie będę się bawił. Nie jestem psychologiem ;)

1

@VanBest A potem czytać dziesiątki postów "A co się stało z użytkownikiem X i Z"


Niektórzy poświęcili kupę czasu dla tej społeczności, zapewne zżyli się z forum więc nic dziwnego, że się żegnają, a na La Ramblii niektórzy nawet z tak błahego powodu zrobią problem xD

5

@NaFazieHitman Europa, szczególnie Niemcy zazdroszczą Polsce sukcesu w kat. najbardziej zanieczyszczonego powietrza w Europie :v

0

@Rust_Cohle Niby tak ale nieodśnieżone chodniki czy chęć spania zrobiły robotę xf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?