5

@Nocturno No ale chyba nikt nie myśli, że nowe podatki są wprowadzone z myślą o zdrowiu obywateli xD

4

@l0Messini Też się cieszę, że się od Coli odzwyczaiłem ale mi ogólnie nie wiem czemu napoje gazowane zbrzydły, pije tylko wodę niegazowaną i ewentualnie jakiś soczek xD

1

@Bykunn Za jakiś czas pewnie przeczytamy na La Rambli historię jak to wykiwano system i nowe podatki xD

3

@PatrychoO Taką zwykłą sklepowa sobie czasami pije, szczególnie jak wracam do domu kiedy jest zimno xD

1

@Witam Got zaliczył mega zjazd mniej więcej kiedy skończyło im się źródełko w postaci książek, dalsza wizja "dedeków" miała jakiś potencjał ale brakło z sezonu, może dwóch na pokazanie i wyjaśnienie kilku wątków ale kminić się nie chciało bo posadka w star warsach czekała xD

1

@Witam No osobiście szczerze mogę polecić do 4 sezonu, wtedy to imo była topka seriali i jako wielki fan Gota postawiłbym Vikingów z pół stopnia niżej, pomijając że są to trochę inne seriale.

0

@Prezes_sycylijczyk No zjazd potężny, niestety
Btw. Czy to Avi na profilowym?

1



Najlepsza seria dla słuchaczy polskiego rapu wróciła

a dodatkowo wstawki są z Chłopaków z Baraków, złoto XD

7

@MesQueUnClub96 o ty, demoralizujesz mnie

1

@Criss18Barca To jest w sumie akcja w stylu jednego ramblowicza XD

1

No i po Wikingach, imo słabo to zakończyli. Czuć, że trochę pomysły się pokończyły ale oceniając całokształt to warto, do śmierci wiadomo kogo TOPowy serial, potem tylko poprawnie i były nużące momenty

2

@Witam rząd dba żeby wydymać mój portfel bez wazeliny, moje zdrowie im lata koło tyłka

1

@MesQueUnClub_87 Oj, ja już tak dokładnie nie pamiętam całej trylogii. Bardziej się kierowałem pamięcią, gdzie Mroczny rycerz zapisał się bardziej od reszty

2

@Drozdu7 Mroczny rycerz jest spoko, ale reszta trylogii Nolana jest mocno przeciętna

0

@DanielOOL O ile wszystko się nie posypie całkowicie i młodziki nie poodchodzą xD

20

@MrCule_X Duża część społeczeństwa dałaby się pokroić za takie zarobki, jest to dobre wynagrodzenie nawet jeżeli mówimy o naszej walucie i szczególnie patrząc ogólnie na wynagrodzenie w Polsce

ojoj, czuję że się na baita złapałem XD

1

@robsesh Może tradycyjnie jakiś Codzik, far cry, bf?

2

Imo spoko inicjatywa, ale tylko pod warunkiem, że podejdzie trochę obiektywnie do tematu, patrząc na dzisiejsze czasy to chyba nie ma na co liczyć xD

1

@ElPonczato Żaden kłopot, poleciało. Miłego seansu wszystkim :D

@Foro XDD kurde, następna osoba dostanie taką wiadomość

3

@NeroTFP No debil, co tu więcej dodawać

1

@pepo_barcarzadzi alez proszę cie bardzo, towarzysze piraci muszą się wspierać w tych ciężkich czasach, kiedy coraz bardziej nas zaczynają gnębić

3

@joloskyy pv poszło towarzyszu piracie

1

@Shapiro Nie ma co ukrywać, sportowo był to piękny rok dla Polaków

2

@kamilop Griezmann od początku mi tutaj średnio pasował, zbytnio przesiąknięty stylem Simeone, ale Dembele i Cou to były świetne transfery na papierze - jedyne co tam mocno nie zagrało to cena

1

@LionelM95 z tego co pamiętam to będziesz mógł

4

Tacy jesteście gracze, wstyd mi za was
https://zapodaj.net/images/35c788b91436f.jpg

1

@PawkoFCB Jak duża część broni xD ogólnie odpowiednio rozwijając postać to Cyberek jest strasznie łatwy

1

@SkN To jest La Bamba, nigdy nie mów nigdy xD

0

@Patrykl145 Już nie będzie kolki, teraz tylko woda xD

3

@MesQueUnClub96 Kto niby pisze, że jest najlepszy? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?