marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Pogba Jakikolwiek fanatyzm i skrajności w sumie
3
@Mathew16 Definicji słowa żarcik chyba nie muszę podawać :V
Poza tym widziałem w internecie juz takie odpaly nieironiczne, że człowiek nigdy nie wie do końca czego może się spodziewać od drugiego człowieka w sieci
3
@Mathew16 To nieźle na Ciebie wpływają wpisy w internecie xD
12
@Gall Moderacja po prostu jest oszczędna w nakładzie pracy, nie będą co miesiąc tego aktualizować xd
9
@IronSanHybrid Dziwię się, że kierowca po prostu nie ruszył. Normalnie jak leży jakiś smiec na ulicy to nikt się przed nim nie zatrzymuje
0
O, Quaz wrzucił recenzję CP, można rzec najwyższa pora xD
0
@Bamboleo co masz nie po polsku
0
Que zaczepia Kartky, czyżby mały beef na zakończenie roku? xd
2
@Guffi Team plejka, więc nie muszę się szczepić :(
0
@LuisSalvano Może nie jest to taki typowy zwrot, ale jak przeczytam czy też usłyszę "uwu" to mnie trochę zażenowanie ogarnia
0
@Klaudix w sumie to do 6, bo nockę miałem xD
9
I co La Ramblowe nocne marki, do 6 juz nie siedzicie, nawet mi was nie zal
0
@Chwytliwy Lampard chyba ma jeszcze parasol ochronny
3
@MichalZZZ żarcik, dzisiaj hiszpański odpowiednik prima aprilis
0
@MESSIah16 Wcale nie tak ciężko, wystarczy być sepem i nie dawać herbów xD
1
@MESSIah16 Ja mogę być waszym sędzia i będę oceniał i odróżniał wartosciowy content od smieciowatego. Polecam robić serie o rodzajach alkoholu, to zaplusujecie
3
Kurde, mam taka spotnaniczna mysl żeby się "spróbować" w tych randkach na Facebooku, trza wyjść do kobitek w tych pandemicznych czasach XD
0
@Dajnatace Gorzej jak ci wywali error podczas pobierania teraz, pobierzesz znowu
I cyk, pokaz slajdów xD
1
@Jakchcesz Zaniżasz poziom polskim rapem xDD
3
@juliacicha Julka z rigczem xd
1
@IronSanHybrid Propsy, tacy ludzie mają jaja większe od mojej głowy xD
2
@Rewolucja123 Weź się zdecyduj
2
@IronSanHybrid To już klasyka gatunku xD
4
@Criss18Barca Uuu, pan dorosły przyszedł. Do spania dzieciaki xD
25
Jezu, na zawał można zejść przez to SIIII xD
0
@Derean A bo mi sie chce, na pewno na la rambli tez siedza laptopowcy, szczegolnie ze nie wymagam jakis cudów na kiju xD
4
Mordy, w najbliższej przyszłości będę kupował laptopa ze względu na mobilność tak magicznego urządzonka, polecacie coś w przedziale plus minus 3-4k? Fajnie by było gdyby jakieś giereczki mocarne ruszyły
3
@Kamiloza91 przyszedł pan maruda
0
@Blanco16 Hiszpański prima aprilis dzisiaj
0
Ramblowski Najman 2020 też genialne XDD