22

@Pogba Jakikolwiek fanatyzm i skrajności w sumie

3

@Mathew16 Definicji słowa żarcik chyba nie muszę podawać :V

Poza tym widziałem w internecie juz takie odpaly nieironiczne, że człowiek nigdy nie wie do końca czego może się spodziewać od drugiego człowieka w sieci

3

@Mathew16 To nieźle na Ciebie wpływają wpisy w internecie xD

12

@Gall Moderacja po prostu jest oszczędna w nakładzie pracy, nie będą co miesiąc tego aktualizować xd

9

@IronSanHybrid Dziwię się, że kierowca po prostu nie ruszył. Normalnie jak leży jakiś smiec na ulicy to nikt się przed nim nie zatrzymuje

0

O, Quaz wrzucił recenzję CP, można rzec najwyższa pora xD

0

@Bamboleo co masz nie po polsku

0

Que zaczepia Kartky, czyżby mały beef na zakończenie roku? xd

2

@Guffi Team plejka, więc nie muszę się szczepić :(

0

@LuisSalvano Może nie jest to taki typowy zwrot, ale jak przeczytam czy też usłyszę "uwu" to mnie trochę zażenowanie ogarnia

0

@Klaudix w sumie to do 6, bo nockę miałem xD

9

I co La Ramblowe nocne marki, do 6 juz nie siedzicie, nawet mi was nie zal

0

@Chwytliwy Lampard chyba ma jeszcze parasol ochronny

3

@MichalZZZ żarcik, dzisiaj hiszpański odpowiednik prima aprilis

0

@MESSIah16 Wcale nie tak ciężko, wystarczy być sepem i nie dawać herbów xD

1

@MESSIah16 Ja mogę być waszym sędzia i będę oceniał i odróżniał wartosciowy content od smieciowatego. Polecam robić serie o rodzajach alkoholu, to zaplusujecie

3

Kurde, mam taka spotnaniczna mysl żeby się "spróbować" w tych randkach na Facebooku, trza wyjść do kobitek w tych pandemicznych czasach XD

0

@Dajnatace Gorzej jak ci wywali error podczas pobierania teraz, pobierzesz znowu

I cyk, pokaz slajdów xD

1

@Jakchcesz Zaniżasz poziom polskim rapem xDD

3

@juliacicha Julka z rigczem xd

1

@IronSanHybrid Propsy, tacy ludzie mają jaja większe od mojej głowy xD

2

@Rewolucja123 Weź się zdecyduj

2

@IronSanHybrid To już klasyka gatunku xD

4

@Criss18Barca Uuu, pan dorosły przyszedł. Do spania dzieciaki xD

25

Jezu, na zawał można zejść przez to SIIII xD

0

@Derean A bo mi sie chce, na pewno na la rambli tez siedza laptopowcy, szczegolnie ze nie wymagam jakis cudów na kiju xD

4

Mordy, w najbliższej przyszłości będę kupował laptopa ze względu na mobilność tak magicznego urządzonka, polecacie coś w przedziale plus minus 3-4k? Fajnie by było gdyby jakieś giereczki mocarne ruszyły

3

@Kamiloza91 przyszedł pan maruda

0

@Blanco16 Hiszpański prima aprilis dzisiaj

0

Ramblowski Najman 2020 też genialne XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?