1

@Nano22 I dodatkowo wszystkie mecze na zero z tyły

0

@deyna2018 najnowsze części tak, ale imo dwie, trzy półki niżej

3

@Nihas jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, pierwsza zasada la bamby

6

Alez tutaj niektórzy zaczynają tęsknić za Suarezem xDD

0

@4drian0 no ale zamknięte chyba obecnie, jak większość Sfery xD
@tristan87 Dzięki, zerknę

1

@4drian0 No u mnie tez kiedyś jedna taka miejscówka była, ale niestety już nie funkcjonuje :(
@NaFazieHitman jest to jakaś opcja
@tristan87 okolice Bielska Białej

0

Jest jakaś firma która zajmuje się skupem różnorakich rzeczy? Konsole, gry na nią, elektronika. Nie ukrywam, że nie chce mi się tego ogarniać w prywatnym zakresie XD

0

@itmustbejoke w left4dead 2 czasami pykam

0

@macio_944 Kurka wodna, chyba trzeba modernizować pieca zamiast zakupu nowej generacji konsoli XD

0

@KmN Czyli jak każdy to podpisał to znaczy, że mamy się z tym zgadzać? XD

0

@tristan87 No nie wiem, trochę inny styl pisania jednak. https://www.fcbarca.com/user/barcelona97

to konto mi bardziej pasuje xD

1

@ddanioofcb Z Ester może być taki problem, że swego czasu pewien użytkownik napierdzielał posty z nią bez żadnego umiaru, ludziom mogła zwyczajnie zbrzydnąć przez jej ilość tutaj xD

0

@clyde Też mam na płycie całą kolekcję Goticzka ale niestety czytnika brak, więc się sztimem ratuje xD

0

@svensonFCB Przecież to dla Twojego zdrowia :)

0

@SonBarcaGoku To co dodatkowy podatek od paliwa? W końcu im więcej osób przerzuci się na komunikacje miejską tym lepiej dla środowiska

0

@eckov No w sumie w 2021 może Ci się tak nie spodobać, jeżeli nie masz tej nutki sentymentu w sobie

1

@clyde Co? Nie wiesz o czym mówisz, nowy obóz ma was gdzieś ;v
@Jakchcesz Ja to mam to szczęście, że mi kwadratowa grafika nie przeszkadza. Nawet lubię ten klimacik starszych gier xD
@Transu96 Gothic 1 na sztimie działa mi dosyć niestabilnie, boje się go modować. Ograniczam się tylko do obowiązkowych poprawek xD
@Czechuton To można podpiąć pod absolutnie wszystko w moim przypadku xD Filmy, seriale, gry czy też książki. Niech w końcu wymyślą jakieś tabletki które mogą spowodować u człowieka kontrolowaną amnezję xD

3

Kurka, chciałbym tak pozapominać kilka gierek z swojego życia. Odpaliłem sobie dzisiaj Gothica 1 i nie dość, że znam prawie każdy quest na pamięć to jeszcze jest banalnie łatwo xD

0

@Aureczek Strasznie nieregularny, nie chciałbym

0

@ddanioofcb fajny banan, eszter

1

@koksik2700 Ja mam pamięć złotej rybki, więc możliwe xD
no ale jak tak, to tylko współczuć takiego myślenia

5

@Nocturno No ale chyba nikt nie myśli, że nowe podatki są wprowadzone z myślą o zdrowiu obywateli xD

4

@l0Messini Też się cieszę, że się od Coli odzwyczaiłem ale mi ogólnie nie wiem czemu napoje gazowane zbrzydły, pije tylko wodę niegazowaną i ewentualnie jakiś soczek xD

1

@Bykunn Za jakiś czas pewnie przeczytamy na La Rambli historię jak to wykiwano system i nowe podatki xD

3

@PatrychoO Taką zwykłą sklepowa sobie czasami pije, szczególnie jak wracam do domu kiedy jest zimno xD

1

@Witam Got zaliczył mega zjazd mniej więcej kiedy skończyło im się źródełko w postaci książek, dalsza wizja "dedeków" miała jakiś potencjał ale brakło z sezonu, może dwóch na pokazanie i wyjaśnienie kilku wątków ale kminić się nie chciało bo posadka w star warsach czekała xD

1

@Witam No osobiście szczerze mogę polecić do 4 sezonu, wtedy to imo była topka seriali i jako wielki fan Gota postawiłbym Vikingów z pół stopnia niżej, pomijając że są to trochę inne seriale.

0

@Prezes_sycylijczyk No zjazd potężny, niestety
Btw. Czy to Avi na profilowym?

1



Najlepsza seria dla słuchaczy polskiego rapu wróciła

a dodatkowo wstawki są z Chłopaków z Baraków, złoto XD

7

@MesQueUnClub96 o ty, demoralizujesz mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?