marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 I dodatkowo wszystkie mecze na zero z tyły
0
@deyna2018 najnowsze części tak, ale imo dwie, trzy półki niżej
3
@Nihas jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, pierwsza zasada la bamby
6
Alez tutaj niektórzy zaczynają tęsknić za Suarezem xDD
0
@4drian0 no ale zamknięte chyba obecnie, jak większość Sfery xD
@tristan87 Dzięki, zerknę
1
@4drian0 No u mnie tez kiedyś jedna taka miejscówka była, ale niestety już nie funkcjonuje :(
@NaFazieHitman jest to jakaś opcja
@tristan87 okolice Bielska Białej
0
Jest jakaś firma która zajmuje się skupem różnorakich rzeczy? Konsole, gry na nią, elektronika. Nie ukrywam, że nie chce mi się tego ogarniać w prywatnym zakresie XD
0
@itmustbejoke w left4dead 2 czasami pykam
0
@macio_944 Kurka wodna, chyba trzeba modernizować pieca zamiast zakupu nowej generacji konsoli XD
0
@KmN Czyli jak każdy to podpisał to znaczy, że mamy się z tym zgadzać? XD
0
@tristan87 No nie wiem, trochę inny styl pisania jednak. https://www.fcbarca.com/user/barcelona97
to konto mi bardziej pasuje xD
1
@ddanioofcb Z Ester może być taki problem, że swego czasu pewien użytkownik napierdzielał posty z nią bez żadnego umiaru, ludziom mogła zwyczajnie zbrzydnąć przez jej ilość tutaj xD
0
@clyde Też mam na płycie całą kolekcję Goticzka ale niestety czytnika brak, więc się sztimem ratuje xD
0
@svensonFCB Przecież to dla Twojego zdrowia :)
0
@SonBarcaGoku To co dodatkowy podatek od paliwa? W końcu im więcej osób przerzuci się na komunikacje miejską tym lepiej dla środowiska
0
@eckov No w sumie w 2021 może Ci się tak nie spodobać, jeżeli nie masz tej nutki sentymentu w sobie
1
@clyde Co? Nie wiesz o czym mówisz, nowy obóz ma was gdzieś ;v
@Jakchcesz Ja to mam to szczęście, że mi kwadratowa grafika nie przeszkadza. Nawet lubię ten klimacik starszych gier xD
@Transu96 Gothic 1 na sztimie działa mi dosyć niestabilnie, boje się go modować. Ograniczam się tylko do obowiązkowych poprawek xD
@Czechuton To można podpiąć pod absolutnie wszystko w moim przypadku xD Filmy, seriale, gry czy też książki. Niech w końcu wymyślą jakieś tabletki które mogą spowodować u człowieka kontrolowaną amnezję xD
3
Kurka, chciałbym tak pozapominać kilka gierek z swojego życia. Odpaliłem sobie dzisiaj Gothica 1 i nie dość, że znam prawie każdy quest na pamięć to jeszcze jest banalnie łatwo xD
0
@Aureczek Strasznie nieregularny, nie chciałbym
0
@ddanioofcb fajny banan, eszter
1
@koksik2700 Ja mam pamięć złotej rybki, więc możliwe xD
no ale jak tak, to tylko współczuć takiego myślenia
5
@Nocturno No ale chyba nikt nie myśli, że nowe podatki są wprowadzone z myślą o zdrowiu obywateli xD
4
@l0Messini Też się cieszę, że się od Coli odzwyczaiłem ale mi ogólnie nie wiem czemu napoje gazowane zbrzydły, pije tylko wodę niegazowaną i ewentualnie jakiś soczek xD
1
@Bykunn Za jakiś czas pewnie przeczytamy na La Rambli historię jak to wykiwano system i nowe podatki xD
3
@PatrychoO Taką zwykłą sklepowa sobie czasami pije, szczególnie jak wracam do domu kiedy jest zimno xD
1
@Witam Got zaliczył mega zjazd mniej więcej kiedy skończyło im się źródełko w postaci książek, dalsza wizja "dedeków" miała jakiś potencjał ale brakło z sezonu, może dwóch na pokazanie i wyjaśnienie kilku wątków ale kminić się nie chciało bo posadka w star warsach czekała xD
1
@Witam No osobiście szczerze mogę polecić do 4 sezonu, wtedy to imo była topka seriali i jako wielki fan Gota postawiłbym Vikingów z pół stopnia niżej, pomijając że są to trochę inne seriale.
0
@Prezes_sycylijczyk No zjazd potężny, niestety
Btw. Czy to Avi na profilowym?
1
Najlepsza seria dla słuchaczy polskiego rapu wróciła
a dodatkowo wstawki są z Chłopaków z Baraków, złoto XD
7
@MesQueUnClub96 o ty, demoralizujesz mnie