0

O cię panie, ale Call of duty się ceni na Steam XD Cod 2 85 ziko, MW3 170, Black Ops tak samo - komuś tam ładnie słoneczko przygrzało xD

1

@DanielOOL No niektórzy tutaj oczekiwali takiej wiadomości od Leo kiedy sezon wchodzi w decydującą fazę xD

1

@kamilop No to lepiej nie oglądaj, bo się najprawdopodobniej tylko zdenerwujesz niepotrzebnie xD

1

@VeB 1899 Zrobił rozgłos na niecodziennej jak na piłkarza sylwetce, każdy się podjarał ale prawda jest taka, że piłkarsko niczym szczególnym się nie wyróżnia, dosyć przeciętny jest

1

@nitey ładnie się przedstawiłaś przed słuchaczami

2

@NeroTFP Zawsze miałem PSG w serduszku

0

@clyde to Tier 1

0

@Maniek9444 Jak dobrze, że tego nie pije :p

15

@Chwytliwy To wybacz, że nie wyczułem tej jakże wykwintnej ironii zza monitora

16

6

@Azdie Kurka, jak się czyta czasami jak kobiety potrafią być problematyczne to zaczyna się doceniać swoją eks xd

4

@Janiama Wiadomo, że z punktu widzenia drużyny może to być trochę niesprawiedliwe, ale z drugiej strony Leo to piłkarz który jak jest zdrowy to gra praktycznie wszystko od deski do deski a do młodzieńców też nie należy

0

@NeroTFP uuu, kolejna drama na jutubie

6

@SiSenior Matura to matura, nie oceniam ludzi po takich rzeczach, ba - gdyby napisał, że znowu podchodzi do matury to życzyłbym mu powodzenia ale nie zmienia to faktu, że ludzie widzący rasizm tylko w jedną stronę i tak na siłę wybielający INCYDENTY które wydarzają się w drugą stronę są mocno odklejeni od rzeczywistości

1

@Guffi Ja go nawet normalnie oznaczyłem, żeby mógł się odnieść jakby chciał, więc po kiego się czepiasz na siłę? xD

Poza tym już precyzując, użyłem Chwytliwego jako przykład takiej argumentacji i że ciężko dyskutować z argumentami jakie podają "zwolennicy wybiórczego rasizmu" - personalnie nic do niego nie mam

62

@SiSenior Odnośnie oplucia białego przez czarnego wystarczy wstawić jeden z komentarzy @Chwytliwy: "Ja też pluje, po prostu chłopina nie trafił." z tej dyskusji https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9426848 żeby wiedzieć, że poruszanie tematy rasizmu na linii czarny-biały nie ma najmniejszego sensu z ludźmi którzy popierają ten wybiórczy rasizm, tylko przeczytasz irracjonalne argumenty wyciągnięte z największej abstrakcyjnej nory xD

2

@speed1 Niekoniecznie, Messi to może być typ człowieka który idzie na przekór i jak zobaczył, że la bamba chce się go pozbyć i mają go dosyć to postanowi im zrobić na złość xD

0

@SitvMen No ja mogłem tyle nabić bo dialogów nie pomijam, może to o to chodzi xDD

5

@FC1899Barca Wciąż mnie zastanawia jak faktycznie oni to zbudowali, robi wrażenie

1

@BarcaInfo Patrząc na poziom jaki już prezentuje Dest w tak młodym wieku, zastanawiam się jakim cudem my tyle się kisiliśmy z Semedo na PO

0

@adamt1996 Do jakich imion nawiązują?

2

@gorgota Mi pierwsze podejście zajęło około 50h, ale nie ukrywam mocno przebiegłem po fabule, nie ukończyłem kilku wątków pobocznych i nie wyczyściłem mapy, teraz gram sobie na spokojnie i dopiero po 14h ukończyłem misję która otwiera przed nami całe miasto. Dubbing jest na przyzwoitym poziomie, miałem grać na angielskim ale ostatecznie polski okazał się wystarczająco dobry i nie psuje immersji. Fabuła i narracja na najwyższym poziomie, wciągnęła mnie jak bagno, a relacja na linii V i Silverhand to istny majstersztyk. Aktywności poboczne są różne, od jedź i zabij/ukradnij/uratuj czyli typowe side questy po długie poboczniaki z własną historia, które fabularnie nie odstają, a nawet są cholernie ciekawe (Chociażby cały wątek Panam, szkoda że nie dostaliśmy większej ilości questów z nią :v) Rozwój postaci stoi na przyzwoitym poziomie ale nic specjalnego kilka ścieżek rozwoju - od typowego strzelca (Karabiny, snajperki, strzelby, pistolety, rewolwery), jechania przeciwników hackami, wywijanie bronią białą lub wszczepami, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto również wspomnieć, że strzelanie z broni nie jest jednakowe, bronie mają różnorakie tryby, smart tech i power - z każdego rodzaju strzela się inaczej.

1

@eckov No ale po pandemii to już na pewno

1

@Jakchcesz 4 była fajnym fps z elementami rpg, ale imo bardzo przeciętnym Falloutem xD

Jak nie masz problemów z starszą grafiką to z całego serduszka mogę Ci polecić Fallout New Vegas, najlepszy trójwymiarowy Fallout i śmiało można go postawić obok takiego tuza jak Fallout 2

1

@kerouac Chyba mam jakąś wadliwą kopię gry, bo nie mam żadnych strasznych błędów, a te co mam widzę w absolutnie każdej grze aaa - jakieś fikuśne ragdoll co jakiś czas, npc przeniknie przez teksturę i tyle xD

0

@Sulej Niestety nie, weryfikacja plików, uruchomienie jako administrator, aktualizowanie sterowników etc, etc. Co bym nie zrobił to zaraz po tym jak uruchamiałem rozrywkę lądowałem na pulpicie, a szkoda bo bardzo się napaliłem na taki sentymentalny powrót do AoE :c

1

@Jakchcesz Fallouta 4 to ja już łyknąłem 2 razy wraz z wszystkimi dodatkami, cena bycia fanem uniwersum xD

Ogólnie takie giereczki jak fallouty, Tesy, Goticzki, dragon ejdże mass effecty kotory i baldursy to mam w większym stopniu już ograne, więc znalezienie rpg w takiej cenie którego nie ograłem nie będzie takie łatwe xD

@Sulej No właśnie budzet 46 ziko wziął się z zwrotu za AoE2, bo nie wiem czemu ale mnie wywala do pulpitu :(

0

@Pocipan RTS (Tylko nie te od Paradoxu, nie mam siły niestety ich się uczyć xD) rpg, może jakieś strzelanki ale to już taka ostateczność

10

@koksik2700 No zainwestowanie tych pieniędzy to już zupełnie inna sprawa, ale masz rację - w ostatecznym rozrachunku jesteśmy stratni xD

0

Polećcie mi towarzysze jakaś giereczke na Steam do 46 ziko xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?