0

@KapiFCB No jest to bardziej mem skierowany do graczy którzy posiadają słabszy internet, tak to normalnie da się śmigać z patchami przecież

5

https://zapodaj.net/images/e3f4da2cbdc2c.jpg

Gracze to jednak kiedyś mieli piękne życie xD

3

Dobrze, moi internetowi ziomeczkowie. Wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt, życzę wam żeby ten zafajdany pandemiczny okres jak najszybciej się skończył a tak to klasycznie, zdrówka i dużo pieniędzy, reszta sama się ułoży :D


1

Ta reklama z skoda nawet mnie zaczyna irytować, głupi nietrafialny krzyżyk xD

0

@VenoM Tam to prędzej jakieś postaci z Władcy xD

Btw. Harry>>>

1

@MSN30 na gogu i steam zapewne masz za jakies smieciowe pieniadze, jak nie tam to torrenty

0

@damian777 Inter, pod warunkiem ze bedzie mial Lukaku przed soba

1

Wiśniewski w zacnym gronie pato-raperów xD

0

@Dziki15 Wiadomo kto by wygral? Po ostatnim wypale Najmana z Kasjo to nie wiadomo czy ten dzban by znowu nie został zdyskwalifikowany xd

2

@Jakchcesz Wstawaj Samuraju, wiadomo co xD

0

@Rewolucja123 Może nie masz żadnej w ekwipunku xD, ja normalnie mogę wyciągnąć bron na mieście

0

@mekston 91 goli xd

0

@robsesh Nie bądź smutny, co z tego ze nie jest fajnie, jak kiedyś było gorzej xf

0

@itmustbejoke no jednak nie bardzo

0

@4drian0 No do ludzi możesz strzelać w tych całych 3 misjach pościgowych xd

0

@4drian0 Nawet nie zauważyłem, że takiej mechaniki nie ma, bo zwyczajnie nie jest potrzebna

0

@Krzychu1010 steam najlepszy, ale trzeba bulić :x

0

@Dzemix111 Ja nie tesknie, wiec jacy wszyscy? Zapewne wielu ludzi nie tęskni, wiec co to za zakładanie z góry takiej rzeczy xd

0

@Fawrf @barcelona97 wypowiedz się

0

No trochę przykro, nie podoba mi się moje zakończenie w cyberze

5

@clyde Ty przynajmniej masz faktycznie jakiś nick, ja bardzo kreatywnie dałem swoje imię z randomowymi liczbami xD

1

@MasnyTed XD żenujący artykuł

0

@4drian0 no te stare horrory to przynajmniej smieszne bywają xd

0

@tristan87 Ja to dotąd nie rozumiem tej brawury po alkoholu, jak słyszę o kolejnym pijanym kierowcy to mam tylko nadzieję, że w ostateczności zabił tylko siebie, a nie np. niewinnego przechodnia

3

@marcin000019 Czyli można marudzić tylko na takie tematy które Cię interesuja?

W sumie fajnie, widać że zawyżam chociaż minimalnie poziom Marcinów na tej stronie xD

1

@BarcaInfo Mógłbym się założyć, że jakiś półgłówek ją spali, bo pomyśli że to barwy LGBT xD

2

@kacperek2005letsgo oj, Kacperek Kacperek. Co z ciebie wyrosnie

0

@cat_r37 nie no, trochę logiki w tym jest. Messi jak już nic sportowo nie zrobi to tak czy siak zapisał się w historii

5

@vangoor Gdybanie, rownie dobrze mógłby się nie odnaleźć i przepaść po sezonie xd

2

@AssisMoreira wiedzmin jest dużo bardziej przystępniejszy niż w.w gry pod względem walki,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?