marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB No jest to bardziej mem skierowany do graczy którzy posiadają słabszy internet, tak to normalnie da się śmigać z patchami przecież
5
https://zapodaj.net/images/e3f4da2cbdc2c.jpg
Gracze to jednak kiedyś mieli piękne życie xD
3
Dobrze, moi internetowi ziomeczkowie. Wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt, życzę wam żeby ten zafajdany pandemiczny okres jak najszybciej się skończył a tak to klasycznie, zdrówka i dużo pieniędzy, reszta sama się ułoży :D
1
Ta reklama z skoda nawet mnie zaczyna irytować, głupi nietrafialny krzyżyk xD
0
@VenoM Tam to prędzej jakieś postaci z Władcy xD
Btw. Harry>>>
1
@MSN30 na gogu i steam zapewne masz za jakies smieciowe pieniadze, jak nie tam to torrenty
0
@damian777 Inter, pod warunkiem ze bedzie mial Lukaku przed soba
1
0
@Dziki15 Wiadomo kto by wygral? Po ostatnim wypale Najmana z Kasjo to nie wiadomo czy ten dzban by znowu nie został zdyskwalifikowany xd
2
@Jakchcesz Wstawaj Samuraju, wiadomo co xD
0
@Rewolucja123 Może nie masz żadnej w ekwipunku xD, ja normalnie mogę wyciągnąć bron na mieście
0
@mekston 91 goli xd
0
@robsesh Nie bądź smutny, co z tego ze nie jest fajnie, jak kiedyś było gorzej xf
0
@itmustbejoke no jednak nie bardzo
0
@4drian0 No do ludzi możesz strzelać w tych całych 3 misjach pościgowych xd
0
@4drian0 Nawet nie zauważyłem, że takiej mechaniki nie ma, bo zwyczajnie nie jest potrzebna
0
@Krzychu1010 steam najlepszy, ale trzeba bulić :x
0
@Dzemix111 Ja nie tesknie, wiec jacy wszyscy? Zapewne wielu ludzi nie tęskni, wiec co to za zakładanie z góry takiej rzeczy xd
0
@Fawrf @barcelona97 wypowiedz się
0
No trochę przykro, nie podoba mi się moje zakończenie w cyberze
5
@clyde Ty przynajmniej masz faktycznie jakiś nick, ja bardzo kreatywnie dałem swoje imię z randomowymi liczbami xD
1
@MasnyTed XD żenujący artykuł
0
@4drian0 no te stare horrory to przynajmniej smieszne bywają xd
0
@tristan87 Ja to dotąd nie rozumiem tej brawury po alkoholu, jak słyszę o kolejnym pijanym kierowcy to mam tylko nadzieję, że w ostateczności zabił tylko siebie, a nie np. niewinnego przechodnia
3
@marcin000019 Czyli można marudzić tylko na takie tematy które Cię interesuja?
W sumie fajnie, widać że zawyżam chociaż minimalnie poziom Marcinów na tej stronie xD
1
@BarcaInfo Mógłbym się założyć, że jakiś półgłówek ją spali, bo pomyśli że to barwy LGBT xD
2
@kacperek2005letsgo oj, Kacperek Kacperek. Co z ciebie wyrosnie
0
@cat_r37 nie no, trochę logiki w tym jest. Messi jak już nic sportowo nie zrobi to tak czy siak zapisał się w historii
5
@vangoor Gdybanie, rownie dobrze mógłby się nie odnaleźć i przepaść po sezonie xd
2
@AssisMoreira wiedzmin jest dużo bardziej przystępniejszy niż w.w gry pod względem walki,