marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shroud Doczekał się chłop xD
4
@Azi Ty nigdy nie wybrałeś jednej kanapki nad drugą, bo jest zwyczajnie smaczniejsza? Jak ktoś podchodzi tradycyjnie/rodzinnie do świat to nie oznacza od razu, że musi odwalać jakieś dziwne rzeczy które kiedyś były, bo tradycja xD
1
@ksobi darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, małpka też może być xD
2
@Prezes_sycylijczyk Takiego prezesa to ja rozumiem xD
@Bartunek Prezes łaskawy, prezes ogarnie więcej
2
O kurde, napisałem już tutaj ponad 5000 komentarzy, jakaś flaszeczka od prezesa się należy chyba? :p
11
@BarcaInfo Mecz życia bramkarzy czy fatalne wykończenie u naszych?
4
@Adamski69 Piękny Vardy, niech strzela jak najwięcej
3
@Xwowrak To pierwsze
0
@Trepyveb Niespanie całej nocy, czasami się udawało zasnąć o wcześniejszej porze następnego wieczoru xD
1
@tmQbassive xD
Styl dużo lepszy od poprzedników patrząc na beznadziejna kadrę Barcy, ciut lepsza skuteczność i mniej pojedynczych wylewów i sytuacja w lidze tez byłaby dużo lepsza
0
@Coutinho007 Najwyższa pora można rzec, ale to zapewne tylko wpadka przy pracy xd
0
@koksik2700 nie wiem od czego to jest zależne, mi ani razu gry jeszcze nie wywaliło xd
1
@koksik2700 no ja bugów jeszcze nie spotkałem, raz czy dwa tylko jakiś npc nie zdazyl się doczytać tak to problemy z fpsami ale gram na ps4 wiec xD
2
Dobra, 3 godzinki w cyberze juz za mną, stan techniczny i optymalizacja gry jest daleka od ideału ale fabula, swiat, postacie to jeden wielki majstersztyk. Szkoda, że technikalia zasłaniają niektórym obraz na naprawdę świetna grę
1
Gram sobie juz z godzinkę w cybera i oprócz odstającej grafiki (ps4 slim) to nie ma żadnych problemów, czego bardzo się obawiałem. Mam nadzieję, że tak będzie do końca mojej przygody w Night City :D
0
@bafi Nie potrafię zrobić top 3, tak samo uwielbiam Waltera White jak Jessiego, Tyriona, Baelisha, Ragnara. Lucyfer tez mial swój urok :D
A jeszcze zapewne z kilka pominąłem, ale dawno już seriali nie oglądałem
0
@NeroTFP Imo obecnie najlepszy ofensywy duet. Niesamowici są
0
@Triv44 Za dzieciaka tak robiłem, nie znosiłem skóry z kiełbasy. Teraz taka lekko weglowata skórka od kieblaski z ogniska to mniam xD
1
@Adasgg Zbyt dużego wyboru to ten Kuman nie ma, tak czy siak jakiś wylew zapewne będzie
0
@clyde I z kiełbaska, papryczkę można dodać, trochę sera, boczku xDD chodzi za mną taka jajecznica na bogato od kilku dni, ale mój wewnętrzny leń wygrywa xD
5
https://zapodaj.net/images/8a55bdfdca40a.jpg
Chyba nikogo by taka narracja TVP nie zdziwiła xD
13
@SkN To forum o wszystkim, więc jak coś jest na czasie to się o tym rozmawia. 2021 zaraz a ludzie wciąż nie wiedzą jak działa i na czym polega La Rambla
0
@NeroTFP Jeszcze Barca dzisiaj gra, więc może nie być taka piękna
0
@Junngeas pomidor :v
1
@Tomo_95 Po prostu podchodzą do tego bardziej tradycyjnie niż wyznaniowo, poza tym to spoko czas żeby spędzić czas z całą rodziną, mala takich okazji jest w roku
21
@Jakchcesz Ludzie porównują CP do gta bo zobaczyli samochody i otwarte miasto, innej opcji nie ma xD
5
@ObiektywnyKibic121 z 10, nie może się przemęczać chłopak :v
2
@betonito Nie każda wygrana Realu jest wypaczona przez sędziego, w pełni zasłużenie wygrali
1
@Chwytliwy No dla mnie eksploracja i gigantyczna ilość side questow, w większości bardzo watpliwa jakościowo (w większości to bylo po prostu odznaczanie kolejnej pierdoly z dziennika) to trochę za mało żeby mówić o arcydziele
Śmiało moge nawet powiedzieć, że przez mody i właśnie eksploracja Skyrim jest najgorsza gra, w której wbiłem najwięcej godzin xD
1
@ShinobiQWE Tak to jest kiedy gra bierze udział chcąc nie chcąc w wyścigu technologicznym, bo proces tworzenia jest zbyt dlugi i ostatecznie musi wyjść na 9 platform, a terminu żeby dopracować juz nie można przełożyć bo wszyscy napierają.
Poza tym Red Dead Redemption 2 jest zupełnie inna grą, pięknie to zrobili ale mieli dużo łatwiej z racji, że większość terenu to lasy i polany, a w jedynym mieście na slim tez potrafił zgubić fpsy strasznie
@Chwytliwy Skyrim to arcydzieło? Prżeciez ta gra oprócz super wciągającej eksploracji nie miala praktycznie nic do zaoferowania bez modów, dodatkowo juz nawet w dniu premiery była zwyczajnie przestarzała technologicznie.