1

@Shroud Doczekał się chłop xD

4

@Azi Ty nigdy nie wybrałeś jednej kanapki nad drugą, bo jest zwyczajnie smaczniejsza? Jak ktoś podchodzi tradycyjnie/rodzinnie do świat to nie oznacza od razu, że musi odwalać jakieś dziwne rzeczy które kiedyś były, bo tradycja xD

1

@ksobi darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, małpka też może być xD

2

@Prezes_sycylijczyk Takiego prezesa to ja rozumiem xD
@Bartunek Prezes łaskawy, prezes ogarnie więcej

2

O kurde, napisałem już tutaj ponad 5000 komentarzy, jakaś flaszeczka od prezesa się należy chyba? :p

11

@BarcaInfo Mecz życia bramkarzy czy fatalne wykończenie u naszych?

4

@Adamski69 Piękny Vardy, niech strzela jak najwięcej

3

@Xwowrak To pierwsze

0

@Trepyveb Niespanie całej nocy, czasami się udawało zasnąć o wcześniejszej porze następnego wieczoru xD

1

@tmQbassive xD
Styl dużo lepszy od poprzedników patrząc na beznadziejna kadrę Barcy, ciut lepsza skuteczność i mniej pojedynczych wylewów i sytuacja w lidze tez byłaby dużo lepsza

0

@Coutinho007 Najwyższa pora można rzec, ale to zapewne tylko wpadka przy pracy xd

0

@koksik2700 nie wiem od czego to jest zależne, mi ani razu gry jeszcze nie wywaliło xd

1

@koksik2700 no ja bugów jeszcze nie spotkałem, raz czy dwa tylko jakiś npc nie zdazyl się doczytać tak to problemy z fpsami ale gram na ps4 wiec xD

2

Dobra, 3 godzinki w cyberze juz za mną, stan techniczny i optymalizacja gry jest daleka od ideału ale fabula, swiat, postacie to jeden wielki majstersztyk. Szkoda, że technikalia zasłaniają niektórym obraz na naprawdę świetna grę

1

Gram sobie juz z godzinkę w cybera i oprócz odstającej grafiki (ps4 slim) to nie ma żadnych problemów, czego bardzo się obawiałem. Mam nadzieję, że tak będzie do końca mojej przygody w Night City :D

0

@bafi Nie potrafię zrobić top 3, tak samo uwielbiam Waltera White jak Jessiego, Tyriona, Baelisha, Ragnara. Lucyfer tez mial swój urok :D

A jeszcze zapewne z kilka pominąłem, ale dawno już seriali nie oglądałem

0

@NeroTFP Imo obecnie najlepszy ofensywy duet. Niesamowici są

0

@Triv44 Za dzieciaka tak robiłem, nie znosiłem skóry z kiełbasy. Teraz taka lekko weglowata skórka od kieblaski z ogniska to mniam xD

1

@Adasgg Zbyt dużego wyboru to ten Kuman nie ma, tak czy siak jakiś wylew zapewne będzie

0

@clyde I z kiełbaska, papryczkę można dodać, trochę sera, boczku xDD chodzi za mną taka jajecznica na bogato od kilku dni, ale mój wewnętrzny leń wygrywa xD

5

https://zapodaj.net/images/8a55bdfdca40a.jpg

Chyba nikogo by taka narracja TVP nie zdziwiła xD

13

@SkN To forum o wszystkim, więc jak coś jest na czasie to się o tym rozmawia. 2021 zaraz a ludzie wciąż nie wiedzą jak działa i na czym polega La Rambla

0

@NeroTFP Jeszcze Barca dzisiaj gra, więc może nie być taka piękna

0

@Junngeas pomidor :v

1

@Tomo_95 Po prostu podchodzą do tego bardziej tradycyjnie niż wyznaniowo, poza tym to spoko czas żeby spędzić czas z całą rodziną, mala takich okazji jest w roku

21

@Jakchcesz Ludzie porównują CP do gta bo zobaczyli samochody i otwarte miasto, innej opcji nie ma xD

5

@ObiektywnyKibic121 z 10, nie może się przemęczać chłopak :v

2

@betonito Nie każda wygrana Realu jest wypaczona przez sędziego, w pełni zasłużenie wygrali

1

@Chwytliwy No dla mnie eksploracja i gigantyczna ilość side questow, w większości bardzo watpliwa jakościowo (w większości to bylo po prostu odznaczanie kolejnej pierdoly z dziennika) to trochę za mało żeby mówić o arcydziele

Śmiało moge nawet powiedzieć, że przez mody i właśnie eksploracja Skyrim jest najgorsza gra, w której wbiłem najwięcej godzin xD

1

@ShinobiQWE Tak to jest kiedy gra bierze udział chcąc nie chcąc w wyścigu technologicznym, bo proces tworzenia jest zbyt dlugi i ostatecznie musi wyjść na 9 platform, a terminu żeby dopracować juz nie można przełożyć bo wszyscy napierają.

Poza tym Red Dead Redemption 2 jest zupełnie inna grą, pięknie to zrobili ale mieli dużo łatwiej z racji, że większość terenu to lasy i polany, a w jedynym mieście na slim tez potrafił zgubić fpsy strasznie

@Chwytliwy Skyrim to arcydzieło? Prżeciez ta gra oprócz super wciągającej eksploracji nie miala praktycznie nic do zaoferowania bez modów, dodatkowo juz nawet w dniu premiery była zwyczajnie przestarzała technologicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?