marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@IronSanHybrid Duda obali prezydenturę Bidena, spokojnie
1
@tommyVERceti mass effect
1
A wiec jednak EA poszło na łatwiznę(a to zaskoczenie xd) i pierwsza część ME dostanie tylko remaster xD
0
@cat_r37 Czyli wychodzimy na mecz w 15?
3
@DanielOOL De Jong obecnie gra gorzej od Busiego i jakoś takich komentarzy nie ma, kiedy w końcu skończycie marudzić za nazwisko
1
@norbi77 Zauważ, że AC:V wychodzi również na PS4 więc cięcia graficzne są zrozumiałe. DS wychodzi tylko na PS5 więc może pokazać potencjał nowej konsoli.
A tak to na pokazanie pełnej mocy konsoli będzie trzeba poczekać trochę, ps4 też największe wyciskacze z konsoli dostało bliżej końca generacji
2
@DonMatteo901 kwestie kibicowskie raczej na to nie wpływają a oparcie drużyny na jednym zawodniku xd
0
@Gh0st Osobiście liczę na podobny zabieg jak z mafia, remake pierwszej części i remastery 2 i 3, ale wiedząc do kogo należy Biowarwe mogę się spodziewać zgliczowanej trylogii z podbita rozdzielczością i tyle, jedyna nadzieja w tym, że EA po swoich star warsach poszło po rozum do głowy i nie będą chcieli zerować na sentymentach graczy a dostarcza solidny produkt xd
1
Dzisiaj N7, ciekawe czy EA w końcu potwierdzi glos dziennikarzy i usłyszymy o odświeżonej trylogii Mass Effect. Mam nadzieję, że Biowarwe wraz z EA tego nie zepsują, bo hype już mam potownywalny na tego na cyberpunka xD
0
Ależ mi to wpada w ucho, Karolek obecnie w gugu jest większym kocurem niż szpaku xD
6
@IronSanHybrid No i ma rację chłopak, co się przemęczać będzie
0
@justfootball Trochę już zbrzydła :V
0
@badej60 Z jednej strony zazdroszczę, że masz jeszcze ten dodatek przed sobą, a z drugiej współczuję bo za jakiś czas zapewne będziesz czuł gigantyczną pustkę xD
2
@macio_944 No marketingowo to miażdżą co tylko mogą, mam nadzieję ze sama gra też zmiażdży xD
4
@justfootball pewnie, ze za
1
@Thomas99PL Przecież Ameryka już jest za Chinami xD
8
Kwestia czasu i Pedri tam zawita
14
@adi89rg O Cię panie..
2
@fcbarcafan19 Dobrze, ze ea to spieprzy koncertowo znając życie bo znowu zostawiłbym w bf 1000h życia jak przy 3 i 4 xd
3
Kurka wodna, wiedziałem żeby nie odpalać left 4 dead 2, ta gra jest uzależniająca xd
1
@clyde
Oj, są ciary za każdym razem gdy ogrywam ME3 - najlepsza trylogia ever.
5
@dv7wisnia Czasami wypadałoby się zastanowić 5 razy, zanim zacznie się mielic ozorem
4
@Janiama A ja coś przeczuwam, że się odpali na twitterze jak przegra xD
14
@ILAIXMORIBAFAN Oczywiście, że jest najlepszym PO w historii Barcy ale jego czas tutaj dobiegł końca i bardzo dobrze bo zwyczajnie się wypalił sportowo w Barcelonie i pod koniec nie oferował niczego specjalnego oprócz swoich słynnych wrzutek które już bardzo rzadko trafiały tam gdzie mają trafiać.
Inna sprawa, że Barcelona przez lata nie potrafiła godnie zastąpić Alvesa a ze duza czesc kibiców ma pamięć złotej rybki, oglądali przez lata slabego Semedo i przeciętnego w porównaniu z Alvesem Roberto to zastesknili za Alvesem pamiętając o jego genialnym prime a nie o jego beznadziejnym zjeździe.
3
@PanPatrykk Janusz Korwin ma po prostu pecha, że się urodził w Polsce. W krajach arabskich robiłby furorę :v
@NeroTFP a następnie wyrastają z korwinizmu i magiczny krąg Korwina zatacza kolo xd
7
Dani Alves aka milion wrzutek na nikogo. Bardzo dobrze, ze odszedł
7
@tobiasson92 W Polsce obecnie to nawet jak zostanie kamień na kamieniu to wciąż będziemy samowystarczalni i doskonale sobie będziemy radzić z wszystkim
4
@FafitFCB za darmo to uczciwa cena, aczkolwiek mogliby dać jakiś hicior, rozczarowuje mnie ten epic ostatnio
3
@JoeBlack nielegalne manifestacje, ależ to reżimowo brzmi xd
1
@BarcaInfo Dani juz tutaj był wypalony, dobrze ze odszedł