10

@IronSanHybrid Duda obali prezydenturę Bidena, spokojnie

1

@tommyVERceti mass effect

1

A wiec jednak EA poszło na łatwiznę(a to zaskoczenie xd) i pierwsza część ME dostanie tylko remaster xD

0

@cat_r37 Czyli wychodzimy na mecz w 15?

3

@DanielOOL De Jong obecnie gra gorzej od Busiego i jakoś takich komentarzy nie ma, kiedy w końcu skończycie marudzić za nazwisko

1

@norbi77 Zauważ, że AC:V wychodzi również na PS4 więc cięcia graficzne są zrozumiałe. DS wychodzi tylko na PS5 więc może pokazać potencjał nowej konsoli.
A tak to na pokazanie pełnej mocy konsoli będzie trzeba poczekać trochę, ps4 też największe wyciskacze z konsoli dostało bliżej końca generacji

2

@DonMatteo901 kwestie kibicowskie raczej na to nie wpływają a oparcie drużyny na jednym zawodniku xd

0

@Gh0st Osobiście liczę na podobny zabieg jak z mafia, remake pierwszej części i remastery 2 i 3, ale wiedząc do kogo należy Biowarwe mogę się spodziewać zgliczowanej trylogii z podbita rozdzielczością i tyle, jedyna nadzieja w tym, że EA po swoich star warsach poszło po rozum do głowy i nie będą chcieli zerować na sentymentach graczy a dostarcza solidny produkt xd

1

Dzisiaj N7, ciekawe czy EA w końcu potwierdzi glos dziennikarzy i usłyszymy o odświeżonej trylogii Mass Effect. Mam nadzieję, że Biowarwe wraz z EA tego nie zepsują, bo hype już mam potownywalny na tego na cyberpunka xD

0



Ależ mi to wpada w ucho, Karolek obecnie w gugu jest większym kocurem niż szpaku xD

6

@IronSanHybrid No i ma rację chłopak, co się przemęczać będzie

0

@justfootball Trochę już zbrzydła :V

0

@badej60 Z jednej strony zazdroszczę, że masz jeszcze ten dodatek przed sobą, a z drugiej współczuję bo za jakiś czas zapewne będziesz czuł gigantyczną pustkę xD

2

@macio_944 No marketingowo to miażdżą co tylko mogą, mam nadzieję ze sama gra też zmiażdży xD

4

@justfootball pewnie, ze za

1

@Thomas99PL Przecież Ameryka już jest za Chinami xD

8

Kwestia czasu i Pedri tam zawita

14

@adi89rg O Cię panie..

2

@fcbarcafan19 Dobrze, ze ea to spieprzy koncertowo znając życie bo znowu zostawiłbym w bf 1000h życia jak przy 3 i 4 xd

3

Kurka wodna, wiedziałem żeby nie odpalać left 4 dead 2, ta gra jest uzależniająca xd

1

@clyde


Oj, są ciary za każdym razem gdy ogrywam ME3 - najlepsza trylogia ever.

5

@dv7wisnia Czasami wypadałoby się zastanowić 5 razy, zanim zacznie się mielic ozorem

4

@Janiama A ja coś przeczuwam, że się odpali na twitterze jak przegra xD

14

@ILAIXMORIBAFAN Oczywiście, że jest najlepszym PO w historii Barcy ale jego czas tutaj dobiegł końca i bardzo dobrze bo zwyczajnie się wypalił sportowo w Barcelonie i pod koniec nie oferował niczego specjalnego oprócz swoich słynnych wrzutek które już bardzo rzadko trafiały tam gdzie mają trafiać.
Inna sprawa, że Barcelona przez lata nie potrafiła godnie zastąpić Alvesa a ze duza czesc kibiców ma pamięć złotej rybki, oglądali przez lata slabego Semedo i przeciętnego w porównaniu z Alvesem Roberto to zastesknili za Alvesem pamiętając o jego genialnym prime a nie o jego beznadziejnym zjeździe.

3

@PanPatrykk Janusz Korwin ma po prostu pecha, że się urodził w Polsce. W krajach arabskich robiłby furorę :v
@NeroTFP a następnie wyrastają z korwinizmu i magiczny krąg Korwina zatacza kolo xd

7

Dani Alves aka milion wrzutek na nikogo. Bardzo dobrze, ze odszedł

7

@tobiasson92 W Polsce obecnie to nawet jak zostanie kamień na kamieniu to wciąż będziemy samowystarczalni i doskonale sobie będziemy radzić z wszystkim

4

@FafitFCB za darmo to uczciwa cena, aczkolwiek mogliby dać jakiś hicior, rozczarowuje mnie ten epic ostatnio

3

@JoeBlack nielegalne manifestacje, ależ to reżimowo brzmi xd

1

@BarcaInfo Dani juz tutaj był wypalony, dobrze ze odszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?