marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionello El Clasico pomimo konkretnego zjazdu obu drużyn to nie jest mecz o tylko 3 punkty i do zapomnienia xd
1
@marcin000019 to kogo proponujesz na rezerwowego bramkarza? Oblak? Alisson? A może Neuer?
0
@XaviHeart Jak coś prostackiego to może American Pie? Chociaż zapewne widziałeś
0
Tu za rym na kartkach cie nie walna w ryj, predzej moja matka walnie salto w tyl
0
@tadzik447 Klątwa LR niestety nie została przełamana xD
3
@Coutinho007 Ale Rakietę to Ty szanuj, odszedł trochę za późno ale kawał serducha tutaj zostawił i dołożył znaczną cegiełkę do trofeów
8
Dobrze, że Roma, Live i Bayern nauczyły mnie jednej umiejętności - żelaznego tyłka :V
1
@FC1899Barca Ale jest szef z tym łysym łbem
1
@BarcaInfo Otóż to, rezerwowy wchodząc w 80 minucie to się dobrze rozkręcić nie zdąży a tu już koniec meczu xD
0
@mr_robot Rudy, nie idź tą drogą xD
Zaraz będą gadki jak za Mou, a to terminarz a tamto, siamto
2
@Lucassito Najgorszy Real w historii?
A to już zapomniałeś, że my jesteśmy w przebudowie, drużyna dopiero się zgrywa pod wodzą nowego trenera? Wstydu sobie chłopie oszczędź
0
@Encore Roberto już dawał sobie radę z Vinim
1
@PolskiBarcelonista10 Fatiego, ale najlepiej żeby Leo też coś ukąsił
0
@panczo Hype na El Clasico spadł równomiernie z poziomiem który prezentują obie drużyny. Jak już będzie mecz to będzie lepiej
1
@geass No ja już zauważyłem, że Origin wyjątkowo mnie nie lubi. Jedyny launcher który sprawia mi tonę problemów. xD
5
@DonMatteo901 Ile bym dał żeby Polacy skończyli uważać za jakikolwiek argument "a za PO.." przecież to jest totalne oderwanie od rzeczywistości, gadanie dla samego gadania.
PS. wzorowa riposta Rycha, propsy.
1
@geass Panie, tak nisko nie upadłem żeby w Futa grać :V Od wczoraj próbuje uruchomić origina żeby sobie mass effecta odpalić ale się nie da bo cala apka stoi nawet w offline
dobra, łaskawca od siedmiu boleści postanowił się uruchomić normalnie XD
0
"Serwery Origin są chwilowo niedostępne" Naprawdę? Od wczoraj nic z tą pseudo aplikacją nie zrobili? XDD
0
@MesQueUnClub_87 Dembele to może być trochę inna sprawa, po tylu kontuzjach i roku bez gry nie chcą go od razu rzucać na głęboką wodę przy takim sezonie
2
Wyścig do żabki uważam za wygrany, sztynks
13
@DonAndrzejos przehajpowany grajek
0
@msmsms głupio byłoby z piłkarza za 120 milionów i z taką pensja zrobić rezerwowego xd
2
@clyde jak dobrze, że jak ja się narabie sporadycznie to od razu lecę w kime a nie szukam dymów na mieście xd
6
Jezus Maria, jak ja nienawidzę tego Origina. Pozwólcie przenieść wszystko na steam i nara z tą średniowieczna aplikacja
0
@Chakalaka jesteś ostatnia osobą od której spodziewałem się postu w takim stylu xd
59
https://zapodaj.net/images/c8a95153cd647.jpg
Smiechlem xD
0
@HighestInTheRoom Nie XD
8
@mat32 Dlaczego Kaczyński wypowiada się o tym jak powinna wyglądać rodzina skoro jest starcem mieszkającym z kotem? :V
4
@sebasek99 Jak tylko w sklepach? La Rambli nam jeszcze nie zamknęli
8
@Janiama donejty niech sobie zrobią jak u strimerów