1

@clyde Radowid to stary kurczak

6

@marcin000019 Niektórzy przekładają fife na rzeczywistość, Ty przekładasz rzeczywistość na fife xD

0

@inViNcibl3 No różnie to bywa, imo w gorącym okresie w branży pierwsze miejsce to spore wyróżnienie, ale wtedy nie trzeba sprzedać kilkuset, a nawet kilkudziesięciu płyt żeby być w topce, a kilka-kilkanaście tysięcy. Po prostu śmiesznie się patrzy na jutubera który sprzedaje najwięcej płyt, nawet w ogórkowym okresie xD

0

Kamerzysta pierwszy na olisie, ogromny sukces polskich słuchaczy :v

1

@Striker W końcu trybki zaskoczą, u Enrique w pierwszym sezonie dopiero w styczniu wszystko zaczęło hulać jak należy. Zapewne nie będzie to taka maszyna jak wtedy ale potencjał jest tylko piłkarze pod formą.

Zresztą nawet jeżeli cały sezon mamy poświęcić na budowę tej niekompletnej drużyny (brak 9, 3 piłkarzy na poziomie na pozycję pivota, 3 SO z czego jeden jest młodzikiem dopiero wchodzącym do drużyny) to trudno, nie wina Koemana, że zarząd zostawił taka kadrę na ten sezon i musi lepić cuda bo taka presja na trofea

15

Większość pisze o naszej beznadziejnej grze, ale myślę że warto docenić bramkarza rywala, 2 seniorski mecz w karierze i notuje 12 udanych interwencji. Gdybyśmy mieli kapkę więcej szczęścia to nie byłoby żadnego lamentu od wielce cierpliwych kibiców :v

0

@ObiektywnyKibic121 juz chyba twój 10 komentarz widzę, że nasi piłkarza są wolni xd

0

@D44H Skoro gdybiesz, że moglibyśmy strzelić ale bramkarz to pogdybaj również w drugą stronę, gdyby nie Ter Stegen to mógłby być prawie że hokejowy wynik xd

0

@Lordzi Jest pewna różnica, której nie dostrzegasz lub nie chcesz dostrzegać bo nie pasuje do Twojej narracji. Alenie juz zweryfikował poziom Barcy, dostawal swoje szanse w najwyższym szczeblu piłkarskim i spisywał się bardzo przeciętnie, a Puiq który dostal kilka szans był praktycznie zawsze wyróżniającym się piłkarzem

0

@Martwy Swego rodzaju 3 w.s właśnie trwa, tylko na inny sposób niż typowa wojna

0

@prosto. Jedyny donald jaki powinien wygrac to kaczor donald i elo

2

@NeroTFP To byłoby podejrzane, trzeba stopniowo robić coraz mniejszą ilość testów aż do 0 i wtedy cyk, poradziliśmy sobie z wirusem, PiS z Jarosławem na czele wybawicielem narodu polskiego, inni mogą brać przykład

5

@dafik85 Przecież nieraz widać w meczach, że daje rady innym, poprawia ich ustawienie etc, etc. Oglądajcie niektórzy mecze jak należy

6

@clyde Śliczny psiur, dużo zdrówka dla niego c:

0

@nitey Nie chodzi mi o poglady, a o szacunek do drugiego człowieka :v

1

@nitey Ty się ostatnio chyba bawisz w Mario, ciągle aroganckie komentarze w stosunku do innych

8

@Janiama mam nadzieję, że maszyna losujaca wylosowała coś łatwego

0

@tristan87 Cóż za mentalność przegrywa xD

0

@Jordi10 Spokojnie, za kilka lat będziesz z utęsknieniem wyczekiwał takiego piłkarza z Polski. :V

1


Wydało się gdzie Jarosław uczył się w zarządzanie xD

1

@clyde Systematyczna praca to klucz do sukcesu xD

0

@Encore 2-3 możliwości skorzystania z VAR dla każdej z drużyn, żeby nie nadużywali i byłoby spoko

4

@Rewolucja123 Tak mogę filmy oglądać, przynajmniej nie zasnę w połowię xD

1

@justfootball rabin ma rozdwojenie jaźni

7

@koksik2700 Prawo do aborcji? Jak najbardziej, niech sobie decydują, ale to co niektóre jednostki pieprza przechodzi ludzkie pojęcie xD zresztą tak jest po każdej stronie

1

@RobiS Poszedł głosik, powodzonka

0

@mat32 Pudło, nie oglądam telewizji. Sugerujesz, że wstawienie "wpadki" od PO pod gafą od Sasina nie jest formą obrony pisu? no ciekawe ;v

2

@Encore Biegam sobie po Khorinis, głownie expie na orkach, sporadycznie też świat uratuje od Beliara :V

2

@NGTRX A to pierwsza się już skończyła? :V

4

@mat32 Serio ktoś jeszcze broni PISu w taki sposób? Co kogo obchodzi PO, skoro teraz PIS jest rozliczany za swoje ruchy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?