20

@oZinho jak ktoś to robi z pasji to myślę, że nie uważa tego za stratę czasy (a talentu chyba się nie traci realizując go, wręcz przeciwnie - szlifuje się go)

6

@IronSanHybrid Lwy to najlepsze zwierzęta na świecie, a na dokładkę idealny podział obowiązków na linii samiec-samica. Ludzie mogliby sie uczyć

0

@matirix20 W grach zablokowana postać często jest przedstawiana jak Moriba w FM, taki żarcik growy :D

w sensie, ze czarne zdjecie/brak zdjecia xd

1

@matirix20 Wpierw go odblokuj, potem myśl o rozwoju

0

@kerouac fifka nigdy nie powodowala u mnie agresja, karierka czasami wlatuje i totalny luz

3

@Janas11224 Który raz już wypowiadasz takie słowa? :D

2

@SiSenior No ja nie wiem, to nie jest tak do końca sznur na łeb i elo, nie ma problemu. xD

https://magnifier.pl/ile-kosztuje-kara-smierci/ - tutaj znalazłem jakiś artykuł na temat kosztów finansowych kary śmierci w USA.
W ogólnym rozrachunku to wcale nie jest takie tanie, a nie możemy wliczać samych kosztów egzekucji

4

@PatrychoO Panie, za darmo to i ocet smakuje

2

@SiSenior Kurde, przy karze śmierci jestem lekko rozdarty moralnie.
Z jednej strony wszyscy gwałciciele, pedofile, skrajni mordercy(nie wiem jak to nazwać, ale imo niektóre zabójstwa mogą się wybronić i kara śmierci byłaby niezasłużona) powinni lądować 6 stóp pod ziemią, pomijając nawet kwestie finansowe gdzie kara śmierci ponoć wychodzi drożej niż dożywocie.

Ale z drugiej strony jest ten malutki procent ludzi którzy dostają straszne wyroki za rzeczy których nie zrobili. Za więzienie w takim przypadku mogą dostać odszkodowanie, co jest tylko malutką rekompensatą za lata w więzieniu, ale jednak coś jest, przy karze śmierci już nie ma odwrotu, nikt nie zwróci człowiekowi życia

12

@Marchew Jeżeli po takim czasie ktoś nie skumal, że po prostu maseczki w jakimś stopniu minimalizują ryzyko przenoszenia się wirusa to już tego nie skuma, nie ma bata

0

@FC1899Barca Ale trzeba przyznać, że Trent genialnie zabił naszą drużynę

4

@BorzyKrzys Bo w ludzi uderza pomalowane paznokcie u chłopa
No, już się jeden gagatek czepialski znalazł xd

0

@Prezes_sycylijczyk Nie ma nadzieji, wszyscy umrzemy

13

@macio_944 no tak, bez tego to śmierć na miejscu

@RadekACCA to je proste jak budowa cepa geniuszu, dodatkowy dzień w którym są otwarte sklepy powoduje rozłożenie klientów na dodatkowy dzień w tygodniu, dużo bardziej mądrzejsze rozwiązanie niż wprowadzenie śmiesznej godziny dla seniorów, którzy i tak się cały dzień włóczą po sklepach

2

@RadekACCA rozumiem, że w kościele robisz zakupy które są konieczne do życia?

0

@AdiKingu96 Paluszek boli od przewijania? :v

6

@Rewolucja123 15 sezonów

4

@kuz W sumie to jest to totalną pierdołą xD

2

@UncleDrew Messi sam się zastanawia co odwalił w 11/12 xD

0

@AlicjaFCB no wiadomo, łobuz i nierób kocha najmocniej :*

9

https://zapodaj.net/8bce6fe87a260.jpg.html

@dominik127pl śmieją się z Ciebie w internetach, czas na solo

2

@NemeZis93 XD Nie tylko Ronaldo, uściski i przytulasy w piłce nożnej to norma

1

@Shapiro Najman, weź ty lepiej zostaw piłkę nożną w spokoju, rób sobie w spokoju kwit w fame mma

0

@NeroTFP I da się dla Polaków rodaków po polsku funkcjonować w sieci, nie to co Robercik :V

1

@cchesterr43 Rabini się wypowiedzieli

0

@msmsms nie pal już tyle, bo twoje przemyślenia to zabójstwo xd

0

@Jacu327 Przewalił 70 milionów bo chciał przeprowadzić wybory dla ukochanych obywateli?

0

Ronaldo JR robi się coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych, ostatnio ktoś wrzucał, że coś napisał u kogoś, a teraz kolejny komentarzyk pod postem Zlatana, chłopak sobie już pr robi

1

@Rewolucja123 Jedyna płaska dla posmaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?