marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@oZinho jak ktoś to robi z pasji to myślę, że nie uważa tego za stratę czasy (a talentu chyba się nie traci realizując go, wręcz przeciwnie - szlifuje się go)
6
@IronSanHybrid Lwy to najlepsze zwierzęta na świecie, a na dokładkę idealny podział obowiązków na linii samiec-samica. Ludzie mogliby sie uczyć
0
@matirix20 W grach zablokowana postać często jest przedstawiana jak Moriba w FM, taki żarcik growy :D
w sensie, ze czarne zdjecie/brak zdjecia xd
1
@matirix20 Wpierw go odblokuj, potem myśl o rozwoju
0
@kerouac fifka nigdy nie powodowala u mnie agresja, karierka czasami wlatuje i totalny luz
3
@Janas11224 Który raz już wypowiadasz takie słowa? :D
2
@SiSenior No ja nie wiem, to nie jest tak do końca sznur na łeb i elo, nie ma problemu. xD
https://magnifier.pl/ile-kosztuje-kara-smierci/ - tutaj znalazłem jakiś artykuł na temat kosztów finansowych kary śmierci w USA.
W ogólnym rozrachunku to wcale nie jest takie tanie, a nie możemy wliczać samych kosztów egzekucji
4
@PatrychoO Panie, za darmo to i ocet smakuje
2
@SiSenior Kurde, przy karze śmierci jestem lekko rozdarty moralnie.
Z jednej strony wszyscy gwałciciele, pedofile, skrajni mordercy(nie wiem jak to nazwać, ale imo niektóre zabójstwa mogą się wybronić i kara śmierci byłaby niezasłużona) powinni lądować 6 stóp pod ziemią, pomijając nawet kwestie finansowe gdzie kara śmierci ponoć wychodzi drożej niż dożywocie.
Ale z drugiej strony jest ten malutki procent ludzi którzy dostają straszne wyroki za rzeczy których nie zrobili. Za więzienie w takim przypadku mogą dostać odszkodowanie, co jest tylko malutką rekompensatą za lata w więzieniu, ale jednak coś jest, przy karze śmierci już nie ma odwrotu, nikt nie zwróci człowiekowi życia
12
@Marchew Jeżeli po takim czasie ktoś nie skumal, że po prostu maseczki w jakimś stopniu minimalizują ryzyko przenoszenia się wirusa to już tego nie skuma, nie ma bata
0
@FC1899Barca Ale trzeba przyznać, że Trent genialnie zabił naszą drużynę
1
https://www.facebook.com/antybiotykmemy/videos/2561572144127616/
xD
4
@BorzyKrzys Bo w ludzi uderza pomalowane paznokcie u chłopa
No, już się jeden gagatek czepialski znalazł xd
0
@Prezes_sycylijczyk Nie ma nadzieji, wszyscy umrzemy
13
@macio_944 no tak, bez tego to śmierć na miejscu
@RadekACCA to je proste jak budowa cepa geniuszu, dodatkowy dzień w którym są otwarte sklepy powoduje rozłożenie klientów na dodatkowy dzień w tygodniu, dużo bardziej mądrzejsze rozwiązanie niż wprowadzenie śmiesznej godziny dla seniorów, którzy i tak się cały dzień włóczą po sklepach
2
@RadekACCA rozumiem, że w kościele robisz zakupy które są konieczne do życia?
0
@AdiKingu96 Paluszek boli od przewijania? :v
6
@Rewolucja123 15 sezonów
4
@kuz W sumie to jest to totalną pierdołą xD
2
@UncleDrew Messi sam się zastanawia co odwalił w 11/12 xD
0
@AlicjaFCB no wiadomo, łobuz i nierób kocha najmocniej :*
9
https://zapodaj.net/8bce6fe87a260.jpg.html
@dominik127pl śmieją się z Ciebie w internetach, czas na solo
2
@NemeZis93 XD Nie tylko Ronaldo, uściski i przytulasy w piłce nożnej to norma
1
@Shapiro Najman, weź ty lepiej zostaw piłkę nożną w spokoju, rób sobie w spokoju kwit w fame mma
0
@NeroTFP I da się dla Polaków rodaków po polsku funkcjonować w sieci, nie to co Robercik :V
1
@cchesterr43 Rabini się wypowiedzieli
0
@msmsms nie pal już tyle, bo twoje przemyślenia to zabójstwo xd
0
@Jacu327 Przewalił 70 milionów bo chciał przeprowadzić wybory dla ukochanych obywateli?
0
Ronaldo JR robi się coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych, ostatnio ktoś wrzucał, że coś napisał u kogoś, a teraz kolejny komentarzyk pod postem Zlatana, chłopak sobie już pr robi
1
@Rewolucja123 Jedyna płaska dla posmaku