marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore niektórzy ludzie potrafią innym do łóżek zaglądać, a co dopiero nie mieszać się przy tak kontrowersyjnym temacie xd
20
@ArdoFCB XDD
Inaczej twojej głupoty się nie da skomentować, przykro mi
11
@Mysliwy Wstyd można czuć za to komu powierzyliśmy stery naszemu statku jako naród, a nie za bycie Polakiem
5
@Survier O Cie panie, co trzeba mieć w glowie żeby użyć takiego porównania
13
A niech nas wywala z UE, może to coś nauczy ten średniowieczny kraj
4
@Homeopata8989 Skoro Bartomeu wycierał sobie twarz kontraktem przy odejściu Leo to ten też może
1
Ojoj, chyba jakieś choróbsko mnie zbiera, ciekawe czy przywitałem covida u siebie
0
@psotnik internet Explorer wleciał za mocno?
0
Ale to Detroit ma specyficzne sterowanie, czasami trzeba machać padem na jakieś 20 cm xd
0
@AmigoBlancos Nikt tutaj się nie denerwuje :>
0
@matirix20 gdyby go to trochę nie ruszyło to by siedział cicho i liczył pieniążki, coś na rzeczy musi być
5
@clyde Obawiam się, że szambo w pewnych kibicowskich środowiskach jest nieuniknione
0
@tobiasson92 my chociaż mamy śmieszki jak słuchamy naszych polityków, biedaki
6
Mesut Özil: "Nie jest mi łatwo pisać to do fanów Arsenalu, dla których grałem przez ostatnie lata. Jestem naprawdę głęboko rozczarowany faktem, że nie zostałem zgłoszony do gry w Premier League w tym sezonie. Podpisując nowy kontrakt w 2018 roku, zobowiązałem się do lojalności i wierności klubowi, który kocham i jest mi przykro, że nie zostało to odwzajemnione. Jak właśnie się dowiedziałem, w dzisiejszych czasach trudno o lojalność. Z tygodnia na tydzień starałem się myśleć, że wkrótce wrócę do składu. Dlatego do tej pory milczałem. Przed ligową przerwą spowodowaną wirusem byłem zadowolony z rozwoju pod okiem naszego nowego trenera Mikela Artety, byliśmy na dobrej drodze i powiedziałbym, że moje występy były na naprawdę dobrym poziomie. Ale potem wszystko się zmieniło... Co jeszcze mogę powiedzieć? Londyn nadal jest moim domem, nadal mam wielu przyjaciół w zespole i czuję silną więź z fanami Arsenalu. Bez względu na wszystko będę walczył o swoją szansę i nie pozwolę, aby mój 8. sezon w Arsenalu zakończył się w ten sposób. Będę nadał trenować najlepiej, jak potrafię i gdzie tylko będzie to możliwe, będę używał swojego głosu przeciwko nieludzkości i niesprawedliwości."
Szkoda chłopa
3
@Janiama jakby doszlo do takiej sytuacji to wątpię żeby to obchodziło Bartomeu, zrzuci kolejne problemy na nowy zarząd
2
@GIGAKOKS obowiązki nas ograniczają w naszej pasji
1
@Rust_Cohle że niektórym się jeszcze chce xd
1
@Hosh Adam Małysz mógłby się schować do jaskini gdyby Koronawirus skakał w jego czasach :V
0
@Messiah10 Linku nie mam, ale z tego co widziałem internetowe mordeczki w nocy zebrały już 70k, wiec udało się kwotę z nadwyżką uzbierać
0
@Fabik87 szkoda, że u tego do somsiada źle się dzieje
11
@Pffcb przyszłość chyba chciałeś rzec
1
@GIGAKOKS
Tylko noc, noc, noc, płoną światła ramp,
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.
2
@Transu96 A zasadził ktoś, kiedyś panu kopa w dupę?
0
La rambla melduj się, nie śpimy
5
@Encore Niestety, ale trzeba ich yebac z całą zawziętością bo to zwykła patola
48
Ludzkie ścierwa, bo inaczej tego nie nazwę przekraczają kolejne granice. Starsza, schorowana pani postanowiła zrobić zbiórkę w internecie na leczenie i rehabilitację i z czym się spotkała? Z fala nienawiści, teksty typu stara baba do piachu to była tam norma, reakcja starszej pani?
https://zapodaj.net/images/f474e54e4feae.jpg
Ewenement, każdy z tych szczeniaków którzy myślą, że są anonimowi w sieci powinni dostać takiego kopa od życia żeby go zapamiętali do końca życia. Dobrze chociaż, że w internecie jest jeszcze od pierona dobrej wiary i zbiórka ruszyła z kopyta dzięki rozgłoszeniu..
2
@dominik127pl ja tylko przypomnę, że prawilne wywiady spadają z rowerka a fejki wciaz są popularne jak cholera
#pdw #rownirowniejsi
1
@PIWOSZ89 chciałbym
21
De Jong rok temu przyszedł, nic specjalnego nie pokazał na boisku a wręcz gra sporo poniżej oczekiwań i już nowy kontrakt? Nieźle.
14
https://www.filmweb.pl/film/Kutasssss-2020-861347
Najlepsze tłumaczenie filmu XD