0

@RomanHoffer Ma czy nie ma, to tylko jego internetowy wizerunek, być może nie chce się do końca obnażać emocjonalnie przed internetem, szczególnie jakby my coś mocno siadło na psyche

0

@LuisSalvano jak realizm to tylko army, albo w miarę podobny tytuł operation flashpoint, tylko że to faktycznie realistyczne tytułu xd

0

@LuisSalvano No waćpanie, to był żarcik. Jestem trochę z innej strony niż Ty więc nie uważam, żeby odmienna orientacja to było coś złego, wiadomo wolałbym żeby w przyszłości mój syn przyprowadził do domu dziewczynę, albo córka chłopaka. Ale jak będzie na odwrót no to spoko, to jego życie a ja nie będę mu wpajał własnych poglądów, prędzej postaram się jak najbardziej obiektywnie przestawić wszystkie opcje (Pomijając oczywiste kwestie, gdzie wiadomo co jest złe, a co dobre, ale to raczej sam sobie ukształtuje) i niech sobie sam zdecyduje jakim chce być człowiekiem.

0

@Rust_Cohle Osobiście uważam, że takie osoby powinny mieć jakieś rygorystyczne ograniczenia w uczęszczaniu do miejsc typu KFC, nie mówię o zwykłych bezdomnych który faktycznie może chcieć coś zjeść, a o rozpijaczonych menelach, którzy zasmarkani z niezbyt przyjemnym zapachem (zapach gołdy bije od ziomeczka na kilometr) podchodzi do stolika, nachyla się bezczelnie nad stolikiem, żeby ktoś go może zrozumiał i coś sepleni przez sekundę nad tacką z jedzeniem, obrzydliwe i od razu ochota na jedzenie przechodzi. Niestety sytuacja z życia wzięta, KFC w centrum Bielska-Białej nie pozdrawia :V

A odnosząc się do właściwego tematu to to nie jedyna sztuczka psychologiczna która stosują, wystarczy iść przez miasto z dziewczyną żeby Cie wzięli na radar i hehe, chłopak będzie chciał się pokazać z dobrej strony, na pewno coś rzuci, jak chodziłem gdzieś sam, czy z kolegami to częstotliwość takiej zaczepki zmniejszała się o porządny procent xD

0

@LuisSalvano Dokładnie, 25 skórzanym pasem na dupę i dziecko będzie chodzić jak w wojsku ;D

3

@Fartlow Grypa była od zawsze, COVID to coś "nowego" a dodatkowo strasznie nagłaśniane przez media. Zapewne dlatego

2

@Chwytliwy eh, niestety niektórzy rodzice mają takie myślenie, niestety najczęściej bywa "betonowe"; nie da się go zmienić za cholerę.

0

@MikusBarca Odsłuchałem na yt, ale to tylko dlatego, że osobiście dopiero po H8 zacząłem przekonywać się do Białasa, więc zostawienie pieniędzy u artysty do którego dopiero zaczynam się przekonywać to średni pomysł, ale fizyk jeszcze będzie na półeczce, bo warto

1

@Jaca27 Otóż to, jedyna nadzieja w tym, że busy/autobusy podkręcą liczbę kursów, ale wszyscy wiedzą, że z tym średnio, bo im się to nie opłaca.
Dobrze będzie jak prywaciarze znowu nie ograniczą kursów na jakiś zadupiach bo przestanie im się to opłacać xD

12

@darek60 Powiedz to ludziom którzy znowu będą kombinować jak dojechać na 6 do pracy, bo bus nie zatrzyma się na przystanku z polecenia jakiegoś głąba.

5

@NeroTFP po prostu znowu udaja, ze wiedza co robia i odstawiają jakies pozory walki z pandemia, dzbany

0

@elmayakos no to juz wiadomo, kwestia gustu

7

Ojezu, ale ta H8M5 od Białasa jest dobra, chłop co dojrzał jako człowiek i artysta to głowa mała

3

@malyras Może nie uciekłem, ale jak byłem mały to przez dobre pół godziny bałem się wejść do domu, bo jakiś duży pająk był koło drzwi :p

0

@LuisSalvano Samodzielna część

0

@LuisSalvano Wszystkie Stalkery jak najbardziej warto ograć, ale nie dla rozpierduchy, a dla gęstego klimaciku zony

5

@Antimadridista~ Akurat do tego nic nie ma strona w polityce, wystarczy spojrzeć kapkę obiektywnie żeby zauważyć jakie mele spod płuca obywatele dostali na twarz od polityków.

0

@barcelonaLM No nie tak normalnie, jednak bez kibiców i ich dopingu często to nie to samo.

0

@tristan87 Chyba każdy z nas chciałby podpisać kontrakt na takie więzienie :v

1

@Hushovt Na całe szczęście jak mniemam jeszcze nie miałem "przyjemności" oglądania czegoś z kobiecym lektorem xD

13

@Hushovt Do filmów tylko napisy, lektor czy też dubbing zabija cały klimat najczęściej

9

@Pogba Godzien czy nie godzien, Barca nie ograniczy sobie kadry o jedno miejsce xd

13

@FC1899Barca O pojedynczych przypadkach które świrują zawsze jest najgłośniej, czy to po jednej, czy też drugiej stronie. Szkoda tylko, że normalni ludzie są oceniani przez pryzmat takich zachowań, bo jak widać wyżej od razu jest przypinana łatka do całej grupy/społeczności etc

0

@KapiFCB Myślę, że transfer Brazylijczyka, który śmierdzi kreatywna księgowością, stawia duży znak zapytania nad wypowiedzia bartomeu, podejrzany zbieg okoliczności :v

10

@SHIBA Polac temu Panu, bo dobrze mówi, przy obecnej perspektywie i wiedzy, bardzo łatwo ocenić i krytykować, ale tak minimum wyczucia w sytuację tych ludzi? A po co to komu, specjaliści od 7 boleści. Aczkolwiek taki już chyba nasz obraz, bo internetowi specjaliści wychodzą w internecie jak grzyby po deszczu. Dziwne, że tych specjalistów brakuje w większości, jak nie każdej dziedzinie specjalistycznej :v

3

@VenoM Ter Stegen zaraz po Messim to moim zdaniem najpewniejszy i najważniejszy zawodnik, nawet uwzględniając fakt, że bramkarze zarabiają mniej, to jest cholernie niedoceniony w drabince płacowej obecnie

0

@MesQueUnClub_87 Czasami sobie przeczytam, jak najdzie mnie ochota na poskakanie po artykułach

6

@norbi77 poszczuli się sami na siebie, żeby spróbować wzbudzić litość opinii publicznej
#takbylo

13

@FC1899Barca czyli Białystok to byl tylko sabotaż lgbt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?