marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ależ błazenada
0
@Coutinho007 Pewnie jeszcze niejeden spadek formy go czeka, wiec znowu sie powtórzy wymieniona przez Ciebie formułka xD
0
@Wittgenstein Barcelonie liga odjeżdża, to już się zaczyna szukanie winowajców, nawet korzystając z takich absurdalnych argumentów xd
0
@Konias4318 W sumie oni moga to samo powiedziec, tylko zamienic slaby Real na slaba Barce xD
0
@MichVeB Najczęściej kiedy La Rambla była zadowolona z składu to graliśmy słabo i przegrywaliśmy, przypadek? :V
1
@macio_944 kochająca madka polska
2
@pyku91 Nasz największy problem to Bartomeu razem z kolegami, skrzydła to tylko jeden z elementów który pieprznął przy kadencji Bartka
0
@Mazeri Mi dopiero za jakimiś 5 razem zalapało xD
0
@D10SLEO Może nie ma odpowiedniej alternatywny, dla tych co narzekają na popis? :V
0
działa wam steam? mnie coś połączyć nie moze :V
41
Obowiązek obywatelski spełniony, można narzekać z czystym sumieniem :V
0
@kamilop patrząc na relacje kibiców Juventusu to nie taki najlepszy
0
Gdyby Barca pokazała chociaż odrobinę charakteru w tym sezonie, to nie musiałaby się jednoczyć w obliczu przerażających sędziów sprzyjających Madrytowi.
Btw, jeżeli to prawda to szatnia Barcy coraz bardziej zasługuje na termin dramat - jednoczenie się pod koniec sezony, dopiero wtedy kiedy limit farta się wyczerpał i sędziowie sprzyjają Realowi, kek :V
0
@Nolife1899 Teraz to można powiedzieć, ze na LR mamy celebryte z prawdziwego zdarzenia - nawet memy o nim powstają :D
0
@Transu96 Jedyna krowa jaka tu występuje to fani redow
1
@Pitinho A moim zdaniem podchodzicie do tego z zbytnimi skrajnościami, a prawda leży jak zwykle gdzieś po środku, wiadomo że teraz rozgrywa się wyścig kulawych koni, gdzie jeszcze do niedawna Barca była zależna od samej siebie.
Z drugiej strony błędy sędziowskie jak widać wypaczają tabele, ale gdyby Barcelona pokazywała wieksze "jaja" chociażby na wyjazdach to nikt by się wciąż nie musiał oglądać na Real
8
Ten cały "Express" na niezłych dragach jedzie xD
22
https://zapodaj.net/images/729f70c7fc73e.jpg
Majstersztyk xd
1
@Mesi12 Trylogia Mass Effect - na zawsze top w moim serduszku
1
@Szklaner "... i możesz kupić każdego zawodnika po cenie na transfermarkt..." czytamy, czytamy - potem komentujemy, francuz jest wyceniany na transfermarkt na 180 milionów i podobnie jak op, postawiłbym wszystko na francuza, alternatywa to De Bruyne/Sancho
13
@shinthps A dla mnie to po prostu podwójne standardy, jedna płeć może się zakochać w przedstawicielu tej samej płci, a druga już nie - bo ktoś tego nie rozumie?
6
@paweldunajecfcb A dwie kobiety to już spoko jak mniemam? :V
Zresztą - nieważne jaka orientacja, przesadzanie z okazywaniem uczuć w miejscach publicznych jest niesmaczne
7
@Danny Gaucho proszę mi nie psuć narracji
8
@Danny Gaucho jedyna statystyka gdzie Ronaldo jest niepodważalnie lepszy od Leo :V
1
@MESSIah16 Ale jak to, przecież Barca miała odpuścić Neymarowi te 7 milionów, chlip chlip
4
@sebasek99 Tak szczerze to pooglądałem sobie trochę materiałów z gry i faktycznie jest kilka dziwnych rozwiązań fabularnych a dodatkowo wydaje mi się, że dialogi mają sporo gorszą jakość niż w pierwszej części.
0
Cyberpunk znowu przełożony, jak żyć :(
1
@TheGoldenEleven Znalazł jeden skuteczny sposób na walkę z tragedią - nie możesz mieć tragedii, bo zawsze ktoś ma gorzej - psycholodzy go nienawidzą xD
21
@fistaszjo "Moje tragedie są gorsze niż Twoje"?
0
@Foro Ja tylko zapytałem, bo zaciekawiło mnie po co robić sobie robić tymczasowy tatuaż na okres wakacji, czysta ciekawość
A to, ze innego powodu nie znalazłem niż w.w pochwalenie się przed innymi (No może jeszcze wyrwanie jakiś panien, na wakacyjny romans - ale to dosyć durne) to podałem to jako przykład, no offence - nie wciskam nikomu swojej ideologi, zaciekawiło mnie to po prostu xD