16

Ależ błazenada

0

@Coutinho007 Pewnie jeszcze niejeden spadek formy go czeka, wiec znowu sie powtórzy wymieniona przez Ciebie formułka xD

0

@Wittgenstein Barcelonie liga odjeżdża, to już się zaczyna szukanie winowajców, nawet korzystając z takich absurdalnych argumentów xd

0

@Konias4318 W sumie oni moga to samo powiedziec, tylko zamienic slaby Real na slaba Barce xD

0

@MichVeB Najczęściej kiedy La Rambla była zadowolona z składu to graliśmy słabo i przegrywaliśmy, przypadek? :V

1

@macio_944 kochająca madka polska

2

@pyku91 Nasz największy problem to Bartomeu razem z kolegami, skrzydła to tylko jeden z elementów który pieprznął przy kadencji Bartka

0

@Mazeri Mi dopiero za jakimiś 5 razem zalapało xD

0

@D10SLEO Może nie ma odpowiedniej alternatywny, dla tych co narzekają na popis? :V

0

działa wam steam? mnie coś połączyć nie moze :V

41

Obowiązek obywatelski spełniony, można narzekać z czystym sumieniem :V

0

@kamilop patrząc na relacje kibiców Juventusu to nie taki najlepszy

0

Gdyby Barca pokazała chociaż odrobinę charakteru w tym sezonie, to nie musiałaby się jednoczyć w obliczu przerażających sędziów sprzyjających Madrytowi.

Btw, jeżeli to prawda to szatnia Barcy coraz bardziej zasługuje na termin dramat - jednoczenie się pod koniec sezony, dopiero wtedy kiedy limit farta się wyczerpał i sędziowie sprzyjają Realowi, kek :V

0

@Nolife1899 Teraz to można powiedzieć, ze na LR mamy celebryte z prawdziwego zdarzenia - nawet memy o nim powstają :D

0

@Transu96 Jedyna krowa jaka tu występuje to fani redow

1

@Pitinho A moim zdaniem podchodzicie do tego z zbytnimi skrajnościami, a prawda leży jak zwykle gdzieś po środku, wiadomo że teraz rozgrywa się wyścig kulawych koni, gdzie jeszcze do niedawna Barca była zależna od samej siebie.
Z drugiej strony błędy sędziowskie jak widać wypaczają tabele, ale gdyby Barcelona pokazywała wieksze "jaja" chociażby na wyjazdach to nikt by się wciąż nie musiał oglądać na Real

8

Ten cały "Express" na niezłych dragach jedzie xD

22

1

@Mesi12 Trylogia Mass Effect - na zawsze top w moim serduszku

1

@Szklaner "... i możesz kupić każdego zawodnika po cenie na transfermarkt..." czytamy, czytamy - potem komentujemy, francuz jest wyceniany na transfermarkt na 180 milionów i podobnie jak op, postawiłbym wszystko na francuza, alternatywa to De Bruyne/Sancho

13

@shinthps A dla mnie to po prostu podwójne standardy, jedna płeć może się zakochać w przedstawicielu tej samej płci, a druga już nie - bo ktoś tego nie rozumie?

6

@paweldunajecfcb A dwie kobiety to już spoko jak mniemam? :V

Zresztą - nieważne jaka orientacja, przesadzanie z okazywaniem uczuć w miejscach publicznych jest niesmaczne

7

@Danny Gaucho proszę mi nie psuć narracji

8

@Danny Gaucho jedyna statystyka gdzie Ronaldo jest niepodważalnie lepszy od Leo :V

1

@MESSIah16 Ale jak to, przecież Barca miała odpuścić Neymarowi te 7 milionów, chlip chlip

4

@sebasek99 Tak szczerze to pooglądałem sobie trochę materiałów z gry i faktycznie jest kilka dziwnych rozwiązań fabularnych a dodatkowo wydaje mi się, że dialogi mają sporo gorszą jakość niż w pierwszej części.

0

Cyberpunk znowu przełożony, jak żyć :(

1

@TheGoldenEleven Znalazł jeden skuteczny sposób na walkę z tragedią - nie możesz mieć tragedii, bo zawsze ktoś ma gorzej - psycholodzy go nienawidzą xD

21

@fistaszjo "Moje tragedie są gorsze niż Twoje"?

0

@Foro Ja tylko zapytałem, bo zaciekawiło mnie po co robić sobie robić tymczasowy tatuaż na okres wakacji, czysta ciekawość

A to, ze innego powodu nie znalazłem niż w.w pochwalenie się przed innymi (No może jeszcze wyrwanie jakiś panien, na wakacyjny romans - ale to dosyć durne) to podałem to jako przykład, no offence - nie wciskam nikomu swojej ideologi, zaciekawiło mnie to po prostu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?