41

Chrystus uratował Biebrzański Park Narodowy, radujmy się!

https://zapodaj.net/images/1a5ac2d8c1e23.jpg

3

@BarcaInfo Ktoś wciąż uważa, że Fifa to nierealistyczna gra? xD

1

@msmsms Ale nie trzeba tłumaczyć sobie, że jest to smaczne, bo najczęściej jest to po prostu smaczne, kwestie zdrowotności tu zupełnie co innego

21

@LuisSalvano "Nie zamierzam się powtarzać"
Jak Ty się od dłuższego czasu ciągle powtarzasz xD

0

@Misiekmisiowaty2000 Klimacik w exodus troche inny, bo gra przez większość czasu dzieje się na powierzchni, aczkolwiek jest to dobra zmiana, bo kiszenie się przez 3 gry w tunelach to za dużo, ogólnie gra trzyma poziom, ale strasznie mi przeszkadzało, że Artem dalej jest niemową - strasznie to wybija z imersji, szczególnie że często dialog wręcz prosi o odpowiedź bohatera.

4

@macio_944 myślę, że od zawsze tak jest, po prostu teraz internet jest bardziej przystępny dla wszystkich i dużo częściej można to zaobserwować

8

@NeroTFP
>Wydaj 600 złotych na test
>Okazujesz się zdrowy, szczęście i ulga
>Łapiesz wirusa dwa dni po zrobieniu testu wychodząc do sklepu

Dla mnie robienie takiego testu przy braku objawów, to jak wyrzucenie 600 zł w błoto xD

0

@msmsms Szkoda tylko, ze główny antagonista skopany po całości

1

@l0Messini Wątpię, SImsy to za duża marka żeby ją zmieść

4

@IronSanHybrid Podobno ma być zaraz po konferencji Verrattiego :v

13

@BarcaInfo Ależ dominacja Ronaldo w ilości strzałów xD

0

@Jaca27 Panie Kurski, panu już nie lejemy

0

Halo, halo - wiecie moze gdzie trzeba wpisać na steamie województwo przy transakcji?

0

@jeyx77x Jak na slasher to całkiem okej film, nie można cudów oczekiwać od tego "gatunku" xd

1

@msmsms Na ten odcinek nie zdążyłem, ale na następny będą już obowiązkowo!

0

@MESSIah16 Coś za coś, wiadomo statystki zgonów mogą wtedy przerazić, ale Ci co przeżyją będą mieli co włożyć do garnka.

0

@MESSIah16 Koronawirus się nie skończy, ale za niedługo faktycznie większość spraw wróci do normalności, jaką gospodarkę stać na taki postój?

0

@l0Messini ja czasami potrafię odpisać dopiero wieczorem na wiadomość która dostałem rano :p

1

To uczucie kiedy chcesz sobie pograć turniej przedsezonowy w Fifie, ale musisz poddać mecze, bo masz większość zawodników na meczach kadry

7

@MESSIah16 A co jedzą normalni ludzie? Co kultura to obyczaje, a do tego dostępność jedzenia jest niekiedy taka, a nie inna
Nie wiem czy jestem optymista, ale po sobie zauważyłem że codzienne śledzenie tego wirusa może na łeb siąść, dla komfortu psychicznego powinno się odskoczyć od wirusa i zająć czymś głowę, a święta to do tego idealna okazja, szczególnie z perspektywy przeciętnego Kowalskiego który i tak niewiele ma do powiedzenia

4

@MESSIah16 Ale jakich znowu winowajców, cóż to za teorie spiskowe, jedyne o co mozna miec pretensje to ze Chiny na początku zbagatelizowały wirusa, nie robiąc żadnych kroków oprócz zamykania w wiezieniach ludzi ktorzy o nim informowali.

a sam optymizm to raczej coś dobrego, ludzie w takich czasach nie powinni się mulić i patrzeć pesymistycznie, bo jeszcze w jakąś depresje czy inne stany lękowe popadna

0

@Bykunn Zapewne twoje zdanie obraża czyjeś uczucie religijne :p

0

@4drian0 Już od kilku dni różnorakie interwencje latają po internetach xD
Tak sie próbuje podebrać trochę pieniążków obywatelom

0


Jak dobrze, ze nasze służby czuwają nad obywatelami, żaden recydywista już nie kupi żarełka xD

5

@Bykunn Takie czasy nastały, że szanuję się idiotów którzy mówią co im ślina na język przyniesie
Ciekawi mnie tylko czy grabara faktycznie taki durny jest, czy tylko kreuje swój "wizerunek" w takim kierunku, żeby o nim mówili

32

Grabara w Foot Trucku: "Ja nie wiem co się dzieje w tym klubie i mówię to całkiem obiektywnie, nie tłumaczcie tego na angielski bo mnie wypier*olą z tego Huddersfield"

W tak młodym wieku już może rywalizować o miano najgłupszego piłkarza

0

@FDJ Ja to rozumiem, sam omijam większość młodych raperów którzy prezentują takie "wartości" aczkolwiek nie powinno się mówić, że to nie rap.

Rap to gatunek muzyczny jak każdy inny, z biegiem lat przechodzi drobnymi kroczkami ewolucje, a jeden odłam staje się popularniejszy od innych - jak ostatnio chociażby trapik, gdzie popularne stało się wpieprzanie autotune do każdego utworu bez umiaru, przez co wszystko brzmi jak skrzek.

0

@FDJ Prawdziwy rap. brudna muzyka? Cóż to za dziwna definicja

1

@FDJ Czym jest rap według Ciebie?

0

@barcafan9512 Porównywalny argument z tym, że ktoś nie może być smutny i przybity bo ktoś na świecie ma gorzej od Ciebie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?