marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Chrystus uratował Biebrzański Park Narodowy, radujmy się!
https://zapodaj.net/images/1a5ac2d8c1e23.jpg
3
@BarcaInfo Ktoś wciąż uważa, że Fifa to nierealistyczna gra? xD
1
@msmsms Ale nie trzeba tłumaczyć sobie, że jest to smaczne, bo najczęściej jest to po prostu smaczne, kwestie zdrowotności tu zupełnie co innego
21
@LuisSalvano "Nie zamierzam się powtarzać"
Jak Ty się od dłuższego czasu ciągle powtarzasz xD
0
@Misiekmisiowaty2000 Klimacik w exodus troche inny, bo gra przez większość czasu dzieje się na powierzchni, aczkolwiek jest to dobra zmiana, bo kiszenie się przez 3 gry w tunelach to za dużo, ogólnie gra trzyma poziom, ale strasznie mi przeszkadzało, że Artem dalej jest niemową - strasznie to wybija z imersji, szczególnie że często dialog wręcz prosi o odpowiedź bohatera.
4
@macio_944 myślę, że od zawsze tak jest, po prostu teraz internet jest bardziej przystępny dla wszystkich i dużo częściej można to zaobserwować
8
@NeroTFP
>Wydaj 600 złotych na test
>Okazujesz się zdrowy, szczęście i ulga
>Łapiesz wirusa dwa dni po zrobieniu testu wychodząc do sklepu
Dla mnie robienie takiego testu przy braku objawów, to jak wyrzucenie 600 zł w błoto xD
0
@msmsms Szkoda tylko, ze główny antagonista skopany po całości
1
@l0Messini Wątpię, SImsy to za duża marka żeby ją zmieść
4
@IronSanHybrid Podobno ma być zaraz po konferencji Verrattiego :v
13
@BarcaInfo Ależ dominacja Ronaldo w ilości strzałów xD
0
@Jaca27 Panie Kurski, panu już nie lejemy
0
Halo, halo - wiecie moze gdzie trzeba wpisać na steamie województwo przy transakcji?
0
@jeyx77x Jak na slasher to całkiem okej film, nie można cudów oczekiwać od tego "gatunku" xd
1
@msmsms Na ten odcinek nie zdążyłem, ale na następny będą już obowiązkowo!
0
@MESSIah16 Coś za coś, wiadomo statystki zgonów mogą wtedy przerazić, ale Ci co przeżyją będą mieli co włożyć do garnka.
0
@MESSIah16 Koronawirus się nie skończy, ale za niedługo faktycznie większość spraw wróci do normalności, jaką gospodarkę stać na taki postój?
0
@l0Messini ja czasami potrafię odpisać dopiero wieczorem na wiadomość która dostałem rano :p
1
To uczucie kiedy chcesz sobie pograć turniej przedsezonowy w Fifie, ale musisz poddać mecze, bo masz większość zawodników na meczach kadry
7
@MESSIah16 A co jedzą normalni ludzie? Co kultura to obyczaje, a do tego dostępność jedzenia jest niekiedy taka, a nie inna
Nie wiem czy jestem optymista, ale po sobie zauważyłem że codzienne śledzenie tego wirusa może na łeb siąść, dla komfortu psychicznego powinno się odskoczyć od wirusa i zająć czymś głowę, a święta to do tego idealna okazja, szczególnie z perspektywy przeciętnego Kowalskiego który i tak niewiele ma do powiedzenia
4
@MESSIah16 Ale jakich znowu winowajców, cóż to za teorie spiskowe, jedyne o co mozna miec pretensje to ze Chiny na początku zbagatelizowały wirusa, nie robiąc żadnych kroków oprócz zamykania w wiezieniach ludzi ktorzy o nim informowali.
a sam optymizm to raczej coś dobrego, ludzie w takich czasach nie powinni się mulić i patrzeć pesymistycznie, bo jeszcze w jakąś depresje czy inne stany lękowe popadna
0
@Bykunn Zapewne twoje zdanie obraża czyjeś uczucie religijne :p
0
@4drian0 Już od kilku dni różnorakie interwencje latają po internetach xD
Tak sie próbuje podebrać trochę pieniążków obywatelom
0
Jak dobrze, ze nasze służby czuwają nad obywatelami, żaden recydywista już nie kupi żarełka xD
5
@Bykunn Takie czasy nastały, że szanuję się idiotów którzy mówią co im ślina na język przyniesie
Ciekawi mnie tylko czy grabara faktycznie taki durny jest, czy tylko kreuje swój "wizerunek" w takim kierunku, żeby o nim mówili
32
Grabara w Foot Trucku: "Ja nie wiem co się dzieje w tym klubie i mówię to całkiem obiektywnie, nie tłumaczcie tego na angielski bo mnie wypier*olą z tego Huddersfield"
W tak młodym wieku już może rywalizować o miano najgłupszego piłkarza
0
@FDJ Ja to rozumiem, sam omijam większość młodych raperów którzy prezentują takie "wartości" aczkolwiek nie powinno się mówić, że to nie rap.
Rap to gatunek muzyczny jak każdy inny, z biegiem lat przechodzi drobnymi kroczkami ewolucje, a jeden odłam staje się popularniejszy od innych - jak ostatnio chociażby trapik, gdzie popularne stało się wpieprzanie autotune do każdego utworu bez umiaru, przez co wszystko brzmi jak skrzek.
0
@FDJ Prawdziwy rap. brudna muzyka? Cóż to za dziwna definicja
1
@FDJ Czym jest rap według Ciebie?
0
@barcafan9512 Porównywalny argument z tym, że ktoś nie może być smutny i przybity bo ktoś na świecie ma gorzej od Ciebie :v