0

Nie jestem jakimś mega fanem Wiedźmina, ale żeby stwierdzić, że to szrot trzeba być growym bezguściem.

0

Bratem.

0

Nie grał całą przerwę reprezentacyjną, tyle wystarczy żeby wypaść z rytmu.

0



No ładnie się tam bawią "kibice" Live. :/

28

Juz bez przesady, można powiedzieć, że Messi miał 2 tygodniowy urlop (przerwa reprezentacyjna, gdzie nic nie zagrał) Bardziej bym się obawiał o Rakiete.

0

W sumie to nie chciałbym żeby powstała z tego kolejna telenowela.

4

Drugi trener stawia na Chorwata, Raktić jest jednym z graczy którzy grają największą ilość spotkań w sezonie. (od 1 sezonu Chorwata: 51, 57, 51, 45 - sezon trwa) a na La Rambli dalej wątpliwości co do Rakiety, kiedy ten już przez 4 lata jest naszym kluczowym piłkarzem.

2

Twój post pokazuje jak łatwo można zmanipulować człowieka, jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo, wszystko opiera się na jednym wywiadzie, który i tak wiele nie wniósł do sprawy i milionach plotek. xD
Na Twoim miejscu trochę bym poczekał z tymi wyzwiskami. ;)

1

Podobnie u mnie, jak dla mnie Ostry wydał za dużo płyt i stał się zbyt monotematyczny

0

OSTR już się trochę przejadł, najnowsza płyta nawet spoko, ale to już nie ten OSTRy co kiedyś, zresztą to samo tyczy się Keke.

2

Kupiliśmy go za jakieś 20 milionów, więc klauzula 60 była na odpowiednim poziomie, ciężko było przewidzieć, że rynek tak oszaleje i Samu w takim tempie wejdzie to TOP obrońców.

1

Ostatnia osoba która powinna wypowiadać takie słowa.

7

Real wygrywa LM, Portugalia coś ugrywa na MŚ, a sam Ronaldo strzela kilkadziesiąt bramek w sezonie, dalej nie ma szans?

0

"W Barcelonie jest również Samuel Umtiti, który także poprawia się z dnia na dzień i wkrótce będzie jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie"

Ciężko się z tym zgodzić, Samu już jest w TOP.

2

Tylko, że Cou był podstawowym piłkarzem Live, a Gomes jest praktycznie na wylocie a jak gra to niewiele pokazuje.

0

To tylko towarzyski mecz, więc nasi piłkarze którzy i tak już są wykorzystywani na maxa w klubie (np Pique i Busi) mogliby spokojnie odpocząć.

3

Tak ją popsuł, że piłkarze Barcy którzy się wypowiadali o Neymarze, chcą jego powrotu :D

2

Fangol nigdy nie jest źródłem

0

Miał zawieszenie. xD

0

Pewnie wygrywamy, jedynie co kuleje to skuteczność (spokojnie mógłby być dużo wyższy wynik) a tutaj dalej narzekania. xD

1

Kolega widze ładnie poinformowany xD

0

Alba wbrew pozorom nie grał jakoś mega często.

11

Vardy w mocno przeciętnym Lester jest 5 najlepszym strzelcem ligi.

0

Podeśle ktoś link do 2 sezony Domy z papieru? :d wiem, ze temat przewałkowany ale nie mogę znaleźć.

0

Porównywać można każdego, a czy jest już to na miejscu to inna sprawa.

Poza tym, porównuję się inwidualna statystyki z tego sezonu, nikt nie mówi o całokształcie kariery.

0

Najwyższa pora

3

Nieaktualne już kilka lat xD

1

Zaraz jakiś ekspert Ci napisze, że Andre jest za wolny xD

A tak całkiem serio to szkoda piłkarza, mam nadzieje ze jeszcze się podniesie.

2

Może by był, gdyby nie był rzucany po nieswoich pozycjach.

0

Seria są jeszcze ludzie którzy myślą, że pieniądze rozwiążą każdy problem na świecie? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?