marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem jakimś mega fanem Wiedźmina, ale żeby stwierdzić, że to szrot trzeba być growym bezguściem.
0
Bratem.
0
Nie grał całą przerwę reprezentacyjną, tyle wystarczy żeby wypaść z rytmu.
0
No ładnie się tam bawią "kibice" Live. :/
28
Juz bez przesady, można powiedzieć, że Messi miał 2 tygodniowy urlop (przerwa reprezentacyjna, gdzie nic nie zagrał) Bardziej bym się obawiał o Rakiete.
0
W sumie to nie chciałbym żeby powstała z tego kolejna telenowela.
4
Drugi trener stawia na Chorwata, Raktić jest jednym z graczy którzy grają największą ilość spotkań w sezonie. (od 1 sezonu Chorwata: 51, 57, 51, 45 - sezon trwa) a na La Rambli dalej wątpliwości co do Rakiety, kiedy ten już przez 4 lata jest naszym kluczowym piłkarzem.
2
Twój post pokazuje jak łatwo można zmanipulować człowieka, jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo, wszystko opiera się na jednym wywiadzie, który i tak wiele nie wniósł do sprawy i milionach plotek. xD
Na Twoim miejscu trochę bym poczekał z tymi wyzwiskami. ;)
1
Podobnie u mnie, jak dla mnie Ostry wydał za dużo płyt i stał się zbyt monotematyczny
0
OSTR już się trochę przejadł, najnowsza płyta nawet spoko, ale to już nie ten OSTRy co kiedyś, zresztą to samo tyczy się Keke.
2
Kupiliśmy go za jakieś 20 milionów, więc klauzula 60 była na odpowiednim poziomie, ciężko było przewidzieć, że rynek tak oszaleje i Samu w takim tempie wejdzie to TOP obrońców.
1
Ostatnia osoba która powinna wypowiadać takie słowa.
7
Real wygrywa LM, Portugalia coś ugrywa na MŚ, a sam Ronaldo strzela kilkadziesiąt bramek w sezonie, dalej nie ma szans?
0
"W Barcelonie jest również Samuel Umtiti, który także poprawia się z dnia na dzień i wkrótce będzie jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie"
Ciężko się z tym zgodzić, Samu już jest w TOP.
2
Tylko, że Cou był podstawowym piłkarzem Live, a Gomes jest praktycznie na wylocie a jak gra to niewiele pokazuje.
0
To tylko towarzyski mecz, więc nasi piłkarze którzy i tak już są wykorzystywani na maxa w klubie (np Pique i Busi) mogliby spokojnie odpocząć.
3
Tak ją popsuł, że piłkarze Barcy którzy się wypowiadali o Neymarze, chcą jego powrotu :D
2
Fangol nigdy nie jest źródłem
0
Miał zawieszenie. xD
0
Pewnie wygrywamy, jedynie co kuleje to skuteczność (spokojnie mógłby być dużo wyższy wynik) a tutaj dalej narzekania. xD
1
Kolega widze ładnie poinformowany xD
0
Alba wbrew pozorom nie grał jakoś mega często.
11
Vardy w mocno przeciętnym Lester jest 5 najlepszym strzelcem ligi.
0
Podeśle ktoś link do 2 sezony Domy z papieru? :d wiem, ze temat przewałkowany ale nie mogę znaleźć.
0
Porównywać można każdego, a czy jest już to na miejscu to inna sprawa.
Poza tym, porównuję się inwidualna statystyki z tego sezonu, nikt nie mówi o całokształcie kariery.
0
Najwyższa pora
3
Nieaktualne już kilka lat xD
1
Zaraz jakiś ekspert Ci napisze, że Andre jest za wolny xD
A tak całkiem serio to szkoda piłkarza, mam nadzieje ze jeszcze się podniesie.
2
Może by był, gdyby nie był rzucany po nieswoich pozycjach.
0
Seria są jeszcze ludzie którzy myślą, że pieniądze rozwiążą każdy problem na świecie? xd