26

Jaki kraj taka Gra o Tron. :v

45

Mógłby być nawet Marsjaninem, liczy się tylko to jak gra.

1

Mi już rzygać się chce jak widzę te śmieszne apele wzywające do pokory i żeby patrzeć się na siebie. xD
Nie da się nie cieszyć z przegranej Realu, szczególnie że jesteśmy kibicami Barcy

0

Pół roku do mundialu a tutaj już ciężkie dyskusje o rozdartych sercach xD

0

Akurat obie strony prezentują równa patologie, w końcu do niedawna to ta dziewczyna biła rafatusa

0

A ktoś się śmieje?

0

Nie gra źle, ale jedno podanie mu nie wyszło to już śmieszki się obudziły xD

0

Mastering trochę kuleje, ale duet Rip i Que zawsze na propsie

0

"Przy każdej bramce na Camp Nou prowokuje kibiców swoją cieszynką"

Jakby nie patrzeć nasz Leo robi to samo na Bernabeu. :P

1

Oszczędzają się na derby :P

0

Co najwyżej przeciętna, na szczęście jeszcze są modyfikacje.

2

Antek to Antek. :D

0

Bo Hiszpanie maja lepsze opcje na atak? Bardziej mi chodziło o to, że Paco przed kontuzja potrafił wejść i zrobić różnice, pupilki LR niestety tego nie potrafią

2

Przecież Paco jest najlepsza opcja do rotacji w ataku, bo jako jedyny prezentował dobry poziom

5

Przecież Paulinho zagrał na poziomie Gomesa, jedynie co go podciagnelo to właśnie ten gol

0

Wydaje mi się, że chcesz na siłę "usprawiedliwić" stronę :P

0

O potencjale można mówić przy młodych i perspektywicznych zawodnikach, a nie przy piłkarzu po 30, który nie wiadomo czy wróci na swój poziom.

0

Jakie kokosy? xDD Nikt normalny nie dałby jakieś dużej (Nawet małej) sumy za piłkarza który przez pół roku nie powąchał murawy.

11

Rozróżniasz radość z porażki przeciwnika od zakładania kont na stronie RM i prowokowaniu/obrażaniu tam ludzi? (Bo głownie o to się rozchodzi a nie o żadną radość)

0

No, zarządcy z La Rambli pewnie Turana sprzedaliby za minimum 30 milionów xD Co z tego, ze Turek nie gra od pół roku, ma 31 lat i jest jedną wielką niewiadomą.

Wypożyczenie do końca kontraktu z możliwością ewentualnej sprzedaży jest dobrą opcją, szczególnie ze przy okazji możemy coś z tych "zamiennych" zarobić. Drugim plusem jest niepłacenie pensji Ardy (Który był 6 w tabelce płac)

3

Nie, ale oszczędzimy na pensji.

W sumie ewentualnie moglibyśmy coś dostać:
"Dodatkowo kataloński klub otrzyma za Turka określone zmienne, w zależności do jego osiągnięć w barwach zespołu ze Stambułu" :P

0

Początek dobry, ale po kontuzji nie może wrócić na właściwe tory.

0

W sumie jeszcze trwa bo oficjałki nie było. :P

1

No fajna muzyczka, ale pewnie nigdy do tego nie wrócę, ot co prawdziwa muzyka.

A tak serio to nie rozumiem takiego gadania, "prawdziwa muzyka, reszta to rak uszu, w ogóle macie słuchać tego co ja bo wpierdul" :v

1

po lekcjach, za śmietnikami

tylko nie w szczepionkę, bo powiem higienistce.

0

Jak ja lubie takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. xD

To, ze jesteśmy jedną społecznością nie oznacza, ze w wszystkich sprawach będziemy się zgadzać - jeden będzie się ekscytował plotkami z twittera, drugi je oleje twierdzac, ze to nic ciekawego, stad ten podział.

1

Chciałbym tylko zauważyć, że jak w życiu masz problem (Nie sugeruje, że on jest problemem :P) to nie używasz wtedy opcji "ignoruj" tylko starasz się go rozwiązać.

I nie, nie przeszkadza mi działalność BarcyInfo. :)

0

O jak szanuje mocno :v

3

Czyli skoro napisali prawdę to co w tym śmiesznego? xD

1

Pasza idealnie podsumował Bońka, prezes dobry ale czasami gada straszne głupoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?