marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Jaki kraj taka Gra o Tron. :v
45
Mógłby być nawet Marsjaninem, liczy się tylko to jak gra.
1
Mi już rzygać się chce jak widzę te śmieszne apele wzywające do pokory i żeby patrzeć się na siebie. xD
Nie da się nie cieszyć z przegranej Realu, szczególnie że jesteśmy kibicami Barcy
0
Pół roku do mundialu a tutaj już ciężkie dyskusje o rozdartych sercach xD
0
Akurat obie strony prezentują równa patologie, w końcu do niedawna to ta dziewczyna biła rafatusa
0
A ktoś się śmieje?
0
Nie gra źle, ale jedno podanie mu nie wyszło to już śmieszki się obudziły xD
0
Mastering trochę kuleje, ale duet Rip i Que zawsze na propsie
0
"Przy każdej bramce na Camp Nou prowokuje kibiców swoją cieszynką"
Jakby nie patrzeć nasz Leo robi to samo na Bernabeu. :P
1
Oszczędzają się na derby :P
0
Co najwyżej przeciętna, na szczęście jeszcze są modyfikacje.
2
Antek to Antek. :D
0
Bo Hiszpanie maja lepsze opcje na atak? Bardziej mi chodziło o to, że Paco przed kontuzja potrafił wejść i zrobić różnice, pupilki LR niestety tego nie potrafią
2
Przecież Paco jest najlepsza opcja do rotacji w ataku, bo jako jedyny prezentował dobry poziom
5
Przecież Paulinho zagrał na poziomie Gomesa, jedynie co go podciagnelo to właśnie ten gol
0
Wydaje mi się, że chcesz na siłę "usprawiedliwić" stronę :P
0
O potencjale można mówić przy młodych i perspektywicznych zawodnikach, a nie przy piłkarzu po 30, który nie wiadomo czy wróci na swój poziom.
0
Jakie kokosy? xDD Nikt normalny nie dałby jakieś dużej (Nawet małej) sumy za piłkarza który przez pół roku nie powąchał murawy.
11
Rozróżniasz radość z porażki przeciwnika od zakładania kont na stronie RM i prowokowaniu/obrażaniu tam ludzi? (Bo głownie o to się rozchodzi a nie o żadną radość)
0
No, zarządcy z La Rambli pewnie Turana sprzedaliby za minimum 30 milionów xD Co z tego, ze Turek nie gra od pół roku, ma 31 lat i jest jedną wielką niewiadomą.
Wypożyczenie do końca kontraktu z możliwością ewentualnej sprzedaży jest dobrą opcją, szczególnie ze przy okazji możemy coś z tych "zamiennych" zarobić. Drugim plusem jest niepłacenie pensji Ardy (Który był 6 w tabelce płac)
3
Nie, ale oszczędzimy na pensji.
W sumie ewentualnie moglibyśmy coś dostać:
"Dodatkowo kataloński klub otrzyma za Turka określone zmienne, w zależności do jego osiągnięć w barwach zespołu ze Stambułu" :P
0
Początek dobry, ale po kontuzji nie może wrócić na właściwe tory.
0
W sumie jeszcze trwa bo oficjałki nie było. :P
1
No fajna muzyczka, ale pewnie nigdy do tego nie wrócę, ot co prawdziwa muzyka.
A tak serio to nie rozumiem takiego gadania, "prawdziwa muzyka, reszta to rak uszu, w ogóle macie słuchać tego co ja bo wpierdul" :v
1
po lekcjach, za śmietnikami
tylko nie w szczepionkę, bo powiem higienistce.
0
Jak ja lubie takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. xD
To, ze jesteśmy jedną społecznością nie oznacza, ze w wszystkich sprawach będziemy się zgadzać - jeden będzie się ekscytował plotkami z twittera, drugi je oleje twierdzac, ze to nic ciekawego, stad ten podział.
1
Chciałbym tylko zauważyć, że jak w życiu masz problem (Nie sugeruje, że on jest problemem :P) to nie używasz wtedy opcji "ignoruj" tylko starasz się go rozwiązać.
I nie, nie przeszkadza mi działalność BarcyInfo. :)
0
O jak szanuje mocno :v
3
Czyli skoro napisali prawdę to co w tym śmiesznego? xD
1
Pasza idealnie podsumował Bońka, prezes dobry ale czasami gada straszne głupoty.