0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Do Liverpoolu z nim

4

Kto zasłuży to okaże się dopiero po meczu. ;)

0

Tobie chyba tego "móżdżku" brakuje :v

Mam nadzieje tylko, ze to troll bo Twoja argumentacja jest na iście dziecinnym poziomie.

3

Ja tam rozumiem decyzje Iniesty, lepiej żeby zostawił za sobą niedosyt niż przesyt.

1

Komentarz usunięty

17

Real wygrał, więc teraz czas na festiwal głupich komentarzy na La Rambli xd

0

Ribery jako jeden z nielicznych stwarzal faktyczne zagrożenie pod bramka Realu

0

Jednak porażka Barcy to najgorsze frajerstwo

1

Ribery dzisiaj druga młodość przeżywa

0

Ale Bayern ma pecha dzisiaj

0

Nie ma to jak wróżby z dupy xd Vardy w mocno przeciętnym Lester jest 5 czy tam 4 najlepszym strzelcem w lidze, jak patrzyłem na statystyki Mahreza to też całkiem nieźle, czy Salah jest jednosezonowcem to okaże się dopiero po przyszłym sezonie

2

Na przyszły sezon raczej zostanie. Liverpool nie lubi zbytnio sprzedawać swoich filarów :P

10

Historia pojedynków Realu z Bayernem.
"Obie drużyny mierzyły się ze sobą 24-krotnie, a ich rywalizacja jest tak wyrównana, że bardziej chyba się nie da:
-11 zwycięstw Bayernu
-11 zwycięstw Realu
-2 remisy
Oba kluby odniosły po 9 zwycięstw u siebie, 1 remis i 2 zwycięstwa na wyjeździe.
W strzelonych golach Real prowadzi tylko jednym golem, w stosunku 37:36.
Wszystkie 24 mecze odbyły się w ramach Ligi Mistrzów/Pucharu Europy. Pierwszy mecz obu drużyn odbył się w roku 1976, a ostatni w poprzednim sezonie."
-Stajnia DissBlastera

Nie spodziewałem się, że historia pojedynków Realu z Bayernem jest aż tak wyrównana.

2

Ile tu dzisiaj proroków

0

Kiedyś taka muzyka to była podstawa na domówce :D

A nazajutrz znowu gadka "Jak można tego słuchać" xD

3

Teraz jeszcze musisz nauczyć się jeździć :D

0

Pierwsze dwa punkty mogłeś skrócić tylko do trzeciego. :P

0

Przekładaj jakość gry a nie ilość godzin na cenę gry :P
Co nie zmienia faktu, że nowe przygody Kratosa mogą starczyć na plus minus 30 godzin, zależy od aktywności w misjach pobocznych.

2

Ty myślisz, że każde pokolenie ze szkółki będzie na poziomie w.w trójki? Założę się, że tak zgranej i genialnej trójki nie zobaczymy w pomocy Barcy przez bardzo długi czas

2

Wiadomo, że wszyscy się nie przebija, ale niektórzy mają potencjał żeby się dostać do pierwszej drużyny. Za ostatnie winiki obwinialbym bardziej trenera

0

Czyli finał LM znaczy dla Ciebie tyle co mecz z Realem o pietruszkę? xD

0

Można mieć tylko nadzieje, że Ernesto wyciągnie wnioski w przyszłym sezonie. Szczególnie, że Cou już będzie mógł grać w LM.

11

I bardzo dobrze, chciał przyjść na gotowe to dostał pstryczka w nos. Jego powołanie byłoby brakiem szacunku dla piłkarzy którzy walczyli o awans na MŚ.

0

W sumie to masz racje. Ostatnia paczka usunięta. :V



Chociaż nie wiem czy nie lepszym sposobem byłoby stopniowe ograniczenie palenia, ale jakoś nie jestem przekonany co do tego pomysłu, wole raz a porządnie.
^W sumie to dostałem, ale już zwróciłem. xD

2

Czas zrealizować swoje postanowienie, ostatnia paczka i rzucam palenie. Szkoda tylko, ze potrzebowałem tyle czasu żeby dojść do takich wniosków. :x

13

Trener zapowiedział, że buduje kadrę na przyszły sezon, wiec logiczne że piłkarz który wraca po sezonie do PSG nie może na wiele liczyć

0

Patrząc na skład i rywala to wynik całkiem przyzwoity, szczególnie przy fakcie, że gol Aspasa nie powinien być uznany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Słaby byłby z Ciebie admin skoro usuwalbys coś co nie łamie regulaminu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?