0

@sebasek99 Chyba Izera a nie Husaria ?

0

@LeoMessi1994 "Kiedy mężczyźni zaczną rodzić dzieci to wtedy możemy porozmawiać o zrównaniu wieku emerytalnego" - tak by powiedziały feministki

0

@Borneo Jeśli mają szczepić nawet w zakładach pracy to jest na to szansa Jesli ktoś ma się szczepić u swojego lekarza rodzinnego który się załapał na akcje udzielania szczepień to tym bardziej jest na to szansa.

0

@Borneo A kto ci wbija igłę? Robot? Chodzi mi o to że antyszczepionkowiec da w łapę dla tego kto go kłuje aby jego dawka szczepionki nie trafiła do jego ciała. A zaświadczenie z systemu otrzyma A jeśli rząd co zapowiadał umożliwi masowe szczepienia i wówczas różne przypadkowe osoby będą mogły szczepić ludzi to tym łatwiej o takie przypadki

0

@Nihas Nie wiem skąd ci naukowcy, ale każdy Polak wie, że jak jakiś kwit będzie do czegoś komuś potrzebny to w Polsce zawsze znajdzie się sposób aby ten kwit załatwić i znajdzie się ktoś kto się tym zajmie. A już zwłaszcza gdy szczepieniami w Polsce zajmą się "wszyscy święci" co rzad przecież już zapowiadał. I nie dość, że ktoś wystawi na lewo certyfikat dla antyszczepionkowca to jeszcze znajdzie chętnego komu opyli dawkę szczepionki która mu potem zostanie.

0

@Borneo Znając Polaków wystarczy dać w łapę medykowi który szczepi aby wszystko w systemie było legalnie a szczepionkę której nie użył jeszcze sprzeda komuś chętnemu.

0

@Borneo Całe szczęście że mieszkamy w Polsce, więc zaraz się rozwinie czarny rynek wydawania zaświadczeń o zaszczepieniu którego nie było.

1

@Ojciec5tkidzieci Czyli dziś każdy się śmieje z tego Pakistanu, ale za kilka lat ten uśmiech im zejdzie z twarzy jak za pracą zamiast na Zachód zaczną emigrować na Wschód...

1

@Foton Natury nie oszukasz

1

@pax Tyle, że od liczby zmarłych na covid odejmij też te przypadki gdy ktoś spadł z drabiny a wpisali mu covid.
https://tygodnikbydgoski.pl/polska-i-swiat/spadl-z-drabiny-w-akcie-zgonu-lekarz-wpisal-covid-19

0

@tbas Na pewno wszystkich swoich meczów nie wygra nikt z dwójki Barca, Atletico. To jest pewne i najstarsi górale mogą was o tym zapewnić.

0

@FIJI A jest tam o tym jak absurdalne przepisy unijne, które powstały rzekomo w celu ochrony ryb nakazują rybakom utylizowanie ryb niewymiarowych i zakazują wpuszczenia ich z powrotem do wody?

2

@Joe_Pesci Warto dodać że liczba osób faktycznie zarażonych jest kilka razy większa, bo z praktyki wygląda to tak że u mnie i u znajomych jedna osoba trafiła do statystyk jako zakażona a cała rodzina i domownicy przeszli chorobę na kwarantannie i nikt ich nawet nie sprawdzał. No poza tymi przypadkami gdy ktoś z domowników przechodził to gorzej i wymagał pomocy to wtedy trafiał też od statystyk. Jeśli weźmiemy to pod uwagę to śmiertelność wirusa też znacząco spadnie.

0

@itmustbejoke Tak jak już w grudniu liga była ponoć wyjaśniona. Na razie mają nadal punkt straty do lidera więc o jakiej okazji mowa?

0

@th@les A o co tu w ogóle chodziło? W jakich okolicznościach nagrany ten filmik?

0

@tomek8756 W takiej sytuacji wystarczyłby tekst, że zamieszkuje się we wspólnym gospodarstwie domowym i tyle.

0

@teacherakademicki A najlepsze, żeby takie rzeczy robić przy własnych dzieciach Zero hamulców? To już jest totalna patologia.

0

@Danchos Skąd ta trawa skoro jeszcze śnieg pada?

0

@MESSIah16 Ja dziś jechałem rowerem. Zobaczyłem z naprzeciwka nadjeżdżający radiowóz więc dla świętego spokoju naciągnąłem maseczkę z brody i zakryłem usta Oczywiście pan policjant widział gest z daleka i jak mnie mijał to miał banana na twarzy od ucha do ucha i patrzył się wymownie więc też miał w to wywalone. Zależy więc na kogo trafisz.

0

@paweldunajecfcb Mężczyzna imieniem Ove

0

@Cwaniak4 Jak dla mnie to Koeman z tym składem i z brakiem transferów które chciał to wykroczył poza skalę.

0

@vangoor Tutaj się pisze o człowieku z krwi i kości, a ty wyskakujesz z gościem z planety Krypton.

1

@sebasek99 Otóż to Ten sezon miał być glownie szansą na rozwoj dla młodych graczy I nie dość że ci młodzi gracze w pełni wykorzystali swoją szansę i przebojem wdarli sie do składu, to jeszcze nadal walczymy o ligę i pewnie do końca będziemy walczyć. Fakt, że dzięki wydatnej pomocy Atletico ale jednak .

0

@Colon O kim mowa?

1

Czy wiedzieliście, że ....
Harry Maguire od czasu swego debiutu w MU rozegrał każdą minutę meczy jakie diabły grały w lidze?

0

@Esio Proste - Neto na bramkę, a Ter Stegen do ataku.

0

@arraco Więcej wiary. Już podobno liga byla wyjaśniona w grudniu. Tutaj walka będzie się toczyć do ostatniej kolejki.

0

@arraco Z jakiego powodu?

0

@Quavosk Też jestem ciekaw jak to wygląda gdy jednym dekretem niszczysz życie tysiącom ludzi nad którymi nasz władze Co się wtedy czuje? Czy to wszystko spływa po takich ludziach jak ...? Czy oni nie mają większej świadomości i żyją w bańce a wiedzę o świecie czerpią od grona lizusów i doradców? A może traktują to wszystko tak jak gracz komputerowy?

2

@baczmus A po robocie goniło się jeszcze rowerem na jezioro i jak zmywało się kurz i pot z całego dnia pracy to dopiero było niezapomniane uczucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?